Dit, want distributieriem kan 100.000 km meegaan en of 6 jaar.. afhankelijk van auto merk en type.quote:Op zondag 11 juli 2021 23:24 schreef lipje het volgende:
Terug naar de garage die in januari die riem vervangen heeft.
Reparatie of ruilmotor zal rond de dagwaarde/aanschafwaarde uitkomen.
Je kan nog naar vorige eigenaar terecht. Samen met dat naar garage.. eens kijken of iets uit kan halen.quote:Op zondag 11 juli 2021 23:48 schreef Kentekenplaat het volgende:
Maar het punt is dat mijn moeder de auto toen nog niet in haar bezit had.
Heb je de facturen van de vorige eigenaar ?quote:Op zondag 11 juli 2021 23:48 schreef Kentekenplaat het volgende:
Maar het punt is dat mijn moeder de auto toen nog niet in haar bezit had.
Jij hebt vaker een gebroken distributieriem gehad ?quote:Op maandag 12 juli 2021 06:47 schreef spierbal het volgende:
Kleppen stellen/vervangen.
Cilinderkop vlak maken etc.
Rond 1500 euro was het bij mij de laatste keer.
Nee de eerste en laatste keer tot nu toe, en niet eens toen ik zelf reed. Wijze les die ik geleerd heb, distributieriem gewoon om de 5 jaar of na de aantal km's vervangen. Anders ben je het 3-voud kwijt.quote:Op maandag 12 juli 2021 06:52 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Jij hebt vaker een gebroken distributieriem gehad ? [ afbeelding ]
Ja, daar zijn we inmiddels achter. Non conformiteit is dat. De auto is terug naar het bedrijf waar hij gekocht is en die gaan kijken wat de schade is en waardoor het komt. Iets zegt mij dat het bij de vorige eigenaar niet goed gedaan is. DE riem zit er nog maar 6000 km op.quote:Op maandag 12 juli 2021 09:07 schreef oldford het volgende:
Even voor de zekerheid: ik proef uit de antwoorden dat de auto particulier gekocht is?
Als de auto echter bij een bedrijf is gekocht dan heeft je moeder recht op de "wettelijke" garantie en kostenlose reparatie door de verkoper. Ook als de auto zonder verdere (Bovag) garantie is gekocht.
En dan te bedenken dat deze motor een stuk beter is dan de opvolger…quote:Op maandag 12 juli 2021 22:10 schreef Fer het volgende:
Die troep motoren lekken allemaal olie in de hoek. Druipt allemaal over de riem.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |