abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_200251189
Hoi,

Ik heb sinds een paar maanden iets geks in mijn oor. Vooral als ik typ, maar ook als ik andere dingen doe met mijn handen, hoor ik continu een soort geplop in mijn oor. Dus op het moment dat ik een toets indruk, hoor ik een plopje, volgende toets weer een plopje, etc. Je kunt je voorstellen dat als je snel typt zoals ik, dat vrij irritant kan zijn. Ook heb ik er soms last van als ik bijvoorbeeld creme op m'n gezicht smeer, ergens aan voel, met de muis van mijn laptop beweeg, noem maar op. Ik heb er meer last van als ik moe ben. Soms voel ik ook een kleine druk in m'n oor.

Ik ben al naar de dokter geweest, die wuift het weg met 'het is normaal, je moet ermee leren leven'. Prima want er valt heel goed mee te leven, het is alleen irritant. Het is ook geen tinnitus zegt de dokter. Het is meer een trilling in mijn oor, die dus resoneert met de activiteit van mijn vingers (ja dit klinkt heel raar, maar het is wat het is). Als ik niks doe hoor ik niks (thank god!).

Wie o wie herkent dit en/of kan me hier meer over vertellen? Wordt het erger, bijvoorbeeld? Ik heb nu al regelmatig dat ik echt even mijn telefoon moet wegleggen als ik aan het whatsappen ben, omdat het gewoon heel irritant is.

Ben benieuwd :)
  woensdag 7 juli 2021 @ 16:14:04 #2
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_200251393
Komt dit je bekend voor?

Oormyoclonus

LIF / Trommelvlies trilt bij hoge geluiden?

Ik heb dat ook. Al heel lang, maar met flinke tussenpozen.
The love you take is equal to the love you make.
pi_200252040
quote:
1s.gif Op woensdag 7 juli 2021 16:14 schreef Lienekien het volgende:
Komt dit je bekend voor?

Oormyoclonus

LIF / Trommelvlies trilt bij hoge geluiden?

Ik heb dat ook. Al heel lang, maar met flinke tussenpozen.
Hmm, even rondgezocht maar dit lijkt het niet te zijn. Ik denk dat de dokter het hier ook over had, hij had het over trillingen in je oor die 'doorzoemen' in je hoofd. Die een paar seconden duren en daarna weer weg zijn. Dat is het bij mij niet. Het 'geplop' (vind dat woord in mijn geval iets beter passen dan 'getril' - las ergens ook het woord 'geroffel', dat past misschien nog beter) komt ook niet overeen met de geluiden om me heen, maar met mijn eigen aanrakingen. Ook geluidloze aanrakingen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')