FOK!forum / Sport Algemeen / [IndyCar] #61 LIVE - Indy 500 chaos in de pitstraat!
Starflyerzondag 30 mei 2021 @ 19:17
frZ87ca.jpg
De IndyCar Series is de belangrijkste Open Wheel raceklasse in de Verenigde Staten en gaat dit jaar zijn 26ste seizoen in. Het is ook het 101ste jaar van het Amerikaanse Open Wheel kampioenschap, dat ooit begon in 1905. In het voorprogramma van de IndyCar Series rijden ook nog andere klassen zoals de US F2000, Pro 2000 en de Indy Lights.

CPsu1ny.png
Tussen 1905 en 1955 werd het Amerikaanse Open Wheel kampioenschap georganiseerd door de AAA (American Automobile Associaton), waarbij het tot 1937 gebruikelijk was om met twee-zitters te rijden, waarbij een mechanicien meereed. Gedurende beide wereldoorlogen waren er geen officiele kampioenschappen.

Tussen 1956 en 1978 nam de USAC (United States Auto Club) onder leiding van Indy 500 baas Tony Hulman de organisatie over. In deze periode veranderden de wagens van de traditionele roadsters met de motor voorin naar de Formule wagens met de motor achterin zoals wij die nu kennen. Daarnaast werden naast de traditionele oval en dirt track races er steeds meer races gehouden op straten- en permanente circuits.

Na de dood van Tony Hulman in 1977 en enkele belangrijke officials in een vliegtuigongeluk in 1978 was er een breuk in de organisatie en begonnen enkele teamowners hun eigen organisatie CART (Championship Auto Racing Teams) en organiseerden hun eigen kampioenschap, waarbij de Indy 500 nog steeds door de USAC werd georganiseerd. Deze situatie duurde tot 1995 waarbij de CART het kampioenschap organiseerde en de USAC de Indy 500.

In 1996 had Tony Hulman's kleinzoon Tony George hier genoeg van en richtte de IRL (Indy Racing League) op met een eigen kampioenschap met de Indy 500 waarvan de organisatie werd overgenomen. Hierdoor ontstonden er naast elkaar twee kampioenschappen, de Champ Cars georganiseerd door CART en de IndyCars onder leiding van de IRL. De Indy 500 was onderdeel van de IRL maar er deden wel Champ Cars teams en coureurs aan mee. Deze situatie duurde tot 2008, toen de Champ Car World Series (een doorstart van CART, dat in 2003 failliet ging) samenging met IRL en de huidige IndyCar Series voortbracht.

OKle3Ag.png
Er wordt gereden met de Dallara DW12, een wagen die mede is ontwikkeld door wijlen Dan Wheldon en na zijn dood de initialen DW kreeg. De 12 staat voor het eerste seizoen waarin deze wagen gebruikt werd. De wagen wordt aangedreven door een 2.2 liter V6 twin-turbo motor van Chevrolet of Honda en gebruikt ethanol als brandstof. Afhankelijk van de turbo-boost levert de motor tussen de 500 en 700pk bij 12.000 toeren.

Het bodywork dat wordt gebruikt is een standaard 'Universal Aerokit', waarvan er twee versies zijn. Eén voor de permanente-, stratencircuits en short ovals en één voor de high speed ovals, zoals Indianapolis. De wagen heeft ook een aeroscreen, een soort halo met plexiglas ruit.

uabW4zZ.jpg
Aerokit voor de permanente-, stratencircuits en short ovals

HNINK6W.png
Dit jaar wordt de Indianapolis 500 (ook wel Indy 500 genoemd) voor de 105de keer gereden. Het is de belangrijkste race van de IndyCar Series en wordt ook wel "The Greatest Spectacle in Racing" genoemd omdat er op de wedstrijddag ongeveer 300.000 bezoekers aanwezig zijn. Deze wedstrijd wordt nogmaal gesproken gehouden op de zondag voor Memorial Day, een Amerikaanse feestdag op de laatste maandag van mei.

Tussen 1950 en 1960 telde de race mee voor het wereldkampioenschap Formule 1, maar behoudens een enkele uitzondering, deed er in die periode geen enkele Formule 1 coureur aan mee. Dat gebeurde vooral in de jaren '60 toen coureurs als Jim Clark en Graham Hill, die beiden de race een keer wonnen, de oversteek waagden. De Nederlander Arie Luyendijk won de race twee keer, in 1990 en 1997 en heeft nog steeds het ronderecord in handen met een tijd van 37,895 seconde (382.182 km/uur). Vorig jaar won Takuma Sato de race voor de tweede keer in zijn carrière.

cLRKgyE.jpg
Indy 500 winnaar Takuma Sato

xNMbgpn.png
Afgelopen seizoen werd Scott Dixon voor de zesde keer kampioen in de IndyCars.

LSqYv3P.jpg
IndyCar kampioen Scott Dixon

MS9JEQu.jpg

SPOILER: schema inclusief Nederlandse uitzendtijden
[quote]
18 april - Barber Motorsports Park - 21:00 uur
25 april - Streets of St. Petersburg - 18:00 uur
1 mei - Texas Motor Speedway – Race 1 - 01.00 uur (zondag 2 mei)
2 mei - Texas Motor Speedway – Race 2 - 23:00 uur
15 mei - Indianapolis Grand Prix - 20:30 uur
30 mei - The 105th Indianapolis 500 - 17:00 uur
12 juni - Detroit Grand Prix – Race 1 - 20:00 uur
13 juni - Detroit Grand Prix – Race 2 - 18:00 uur
20 juni - Road America - 18:00 uur
4 juli - Honda Indy at Mid-Ohio - 18:00 uur
11 juli - Streets of Toronto - 18:00 uur
8 aug. - Streets of Nashville - 23:30 uur
14 aug. - Indianapolis Road Course - 18:30 uur
21 aug. - World Wide Technology Raceway - 02:00 uur (zondag 22 aug.)
12 sept. - Grand Prix of Portland - 21:00 uur
19 sept. - WeatherTech Raceway Laguna Seca - 21:00 uur
26 sept. - Grand Prix of Long Beach - 21:00 uur
* tijden onder voorbehoud, zie
https://racer.com/2021/04(...)-indycar-broadcasts/
[/quote]
SQrNyvE.jpg
Dit jaar doen er 20 fulltime coureurs mee aan het IndyCar kampioenschap, waarbij sommige wagens door meerdere coureurs gedeeld worden. In totaal zijn er 23 auto's die het hele seizoen aan de start komen. Daarnaast zijn er ook nog enkele coureurs die één of meerdere races rijden.

Er doet ook een Nederlander mee aan de IndyCar Series. Dat is Rinus van Kalmthout, in de VS Rinus VeeKay genoemd. Hij vertrok in 2017 naar de VS om via de Road to Indy in de IndyCars terecht te komen. Sinds vorig jaar rijdt hij voor het team van Ed Carpenter Racing, met als beste resultaat een derde plaats in de Indy Grand Prix.

cparIW2.jpg
Rinus 'VeeKay' van Kalmthout

Er staan dit jaar ook 3 `rookies` aan de start, waarvan de jongste 27 jaar is. De bekendste is ex-Formule 1 coureur Romain Grosjean en de andere twee zijn voormalig NASCAR coureur Jimmie Johnson en Australische Supercars coureur Scott McLaughlin.

STcOv5g.png

Meer informatie over de IndyCar is te vinden op IndyCar.com en meer gedetailleerde informatie op IndyCar 101.

SPOILER: OP code
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
[img=650]https://i.imgur.com/frZ87ca.jpg[/img]
De IndyCar Series is de belangrijkste Open Wheel raceklasse in de Verenigde Staten en gaat dit jaar zijn 26ste seizoen in. Het is ook het 101ste jaar van het Amerikaanse Open Wheel kampioenschap, dat ooit begon in 1905. In het voorprogramma van de IndyCar Series rijden ook nog andere klassen zoals de US F2000, Pro 2000 en de Indy Lights. 

[img=308,49]https://i.imgur.com/CPsu1ny.png[/img]
Tussen 1905 en 1955 werd het Amerikaanse Open Wheel kampioenschap georganiseerd door de AAA (American Automobile Associaton), waarbij het tot 1937 gebruikelijk was om met twee-zitters te rijden, waarbij een mechanicien meereed. Gedurende beide wereldoorlogen waren er geen officiele kampioenschappen.

Tussen 1956 en 1978 nam de USAC (United States Auto Club) onder leiding van Indy 500 baas Tony Hulman de organisatie over. In deze periode veranderden de wagens van de traditionele roadsters met de motor voorin naar de Formule wagens met de motor achterin zoals wij die nu kennen. Daarnaast werden naast de traditionele oval en dirt track races er steeds meer races gehouden op straten- en permanente circuits. 

Na de dood van Tony Hulman in 1977 en enkele belangrijke officials in een vliegtuigongeluk in 1978 was er een breuk in de organisatie en begonnen enkele teamowners hun eigen organisatie CART (Championship Auto Racing Teams) en organiseerden hun eigen kampioenschap, waarbij de Indy 500 nog steeds door de USAC werd georganiseerd. Deze situatie duurde tot 1995 waarbij de CART het kampioenschap organiseerde en de USAC de Indy 500. 

In 1996 had Tony Hulman's kleinzoon Tony George hier genoeg van en richtte de IRL (Indy Racing League) op met een eigen kampioenschap met de Indy 500 waarvan de organisatie werd overgenomen. Hierdoor ontstonden er naast elkaar twee kampioenschappen, de Champ Cars georganiseerd door CART en de IndyCars onder leiding van de IRL. De Indy 500 was onderdeel van de IRL maar er deden wel Champ Cars teams en coureurs aan mee. Deze situatie duurde tot 2008, toen de Champ Car World Series (een doorstart van CART, dat in 2003 failliet ging) samenging met IRL en de huidige IndyCar Series voortbracht. 

[img=307,47]https://i.imgur.com/OKle3Ag.png[/img]
Er wordt gereden met de Dallara DW12, een wagen die mede is ontwikkeld door wijlen Dan Wheldon en na zijn dood de initialen DW kreeg. De 12 staat voor het eerste seizoen waarin deze wagen gebruikt werd. De wagen wordt aangedreven door een 2.2 liter V6 twin-turbo motor van Chevrolet of Honda en gebruikt ethanol als brandstof.  Afhankelijk van de turbo-boost levert de motor tussen de 500 en 700pk bij 12.000 toeren.

Het bodywork dat wordt gebruikt is een standaard 'Universal Aerokit', waarvan er twee versies zijn. Eén voor de permanente-, stratencircuits en short ovals en één voor de high speed ovals, zoals Indianapolis. De wagen heeft ook een aeroscreen, een soort halo met plexiglas ruit.

[img=650]https://i.imgur.com/uabW4zZ.jpg[/img]
[i]Aerokit voor de permanente-, stratencircuits en short ovals[/i]

[img=650,141]https://i.imgur.com/HNINK6W.png[/img]
Dit jaar wordt de Indianapolis 500 (ook wel Indy 500 genoemd) voor de 105de keer gereden. Het is de belangrijkste race van de IndyCar Series en wordt ook wel [i]"The Greatest Spectacle in Racing"[/i] genoemd omdat er op de wedstrijddag ongeveer 300.000 bezoekers aanwezig zijn. Deze wedstrijd wordt nogmaal gesproken  gehouden op de zondag voor Memorial Day, een Amerikaanse feestdag op de laatste maandag van mei. 

Tussen 1950 en 1960 telde de race mee voor het wereldkampioenschap Formule 1, maar behoudens een enkele uitzondering, deed er in die periode geen enkele Formule 1 coureur aan mee. Dat gebeurde vooral in de jaren '60 toen coureurs als Jim Clark en Graham Hill, die beiden de race een keer wonnen, de oversteek waagden. De Nederlander Arie Luyendijk won de race twee keer, in 1990 en 1997 en heeft nog steeds het ronderecord in handen met een tijd van 37,895 seconde (382.182 km/uur). Vorig jaar won Takuma Sato de race voor de tweede keer in zijn carrière. 

[img=650]https://i.imgur.com/cLRKgyE.jpg[/img]
[i]Indy 500 winnaar Takuma Sato[/i]

[img=321,54]https://i.imgur.com/xNMbgpn.png[/img]
Afgelopen seizoen werd Scott Dixon voor de zesde keer kampioen in de IndyCars. 

[img=650]https://i.imgur.com/LSqYv3P.jpg[/img]
[i]IndyCar kampioen Scott Dixon[/i]

[img=650]https://i.imgur.com/MS9JEQu.jpg[/img]

[spoiler=schema inclusief Nederlandse uitzendtijden]
[quote]
18 april - Barber Motorsports Park          -  [b]21:00 uur[/b] 
25 april - Streets of St. Petersburg        -  [b]18:00 uur[/b]
1 mei    - Texas Motor Speedway – Race 1    -  [b]01.00 uur[/b] (zondag 2 mei)
2 mei    - Texas Motor Speedway – Race 2    -  [b]23:00 uur[/b]
15 mei   - Indianapolis Grand Prix          -  [b]20:30 uur[/b]
30 mei   - The 105th Indianapolis 500       -  [b]17:00 uur[/b]
12 juni  - Detroit Grand Prix – Race 1      -  [b]20:00 uur[/b]
13 juni  - Detroit Grand Prix – Race 2      -  [b]18:00 uur[/b]
20 juni  - Road America                     -  [b]18:00 uur[/b]
4 juli   - Honda Indy at Mid-Ohio           -  [b]18:00 uur[/b]
11 juli  - Streets of Toronto               -  [b]18:00 uur[/b]
8 aug.   - Streets of Nashville             -  [b]23:30 uur[/b]
14 aug.  - Indianapolis Road Course         -  [b]18:30 uur[/b]
21 aug.  - World Wide Technology Raceway    -  [b]02:00 uur[/b] (zondag 22 aug.)
12 sept. - Grand Prix of Portland           -  [b]21:00 uur[/b] 
19 sept. - WeatherTech Raceway Laguna Seca  -  [b]21:00 uur[/b]
26 sept. - Grand Prix of Long Beach         -  [b]21:00 uur[/b]
* tijden onder voorbehoud, zie
https://racer.com/2021/04/05/nbc-confirms-times-and-locations-for-2021-indycar-broadcasts/
[/quote]
[/spoiler]

[img=296,50]https://i.imgur.com/SQrNyvE.jpg[/img]
Dit jaar doen er 20 fulltime coureurs mee aan het IndyCar kampioenschap, waarbij sommige wagens door meerdere coureurs gedeeld worden. In totaal zijn er 23 auto's die het hele seizoen aan de start komen. Daarnaast zijn er ook nog enkele coureurs die één of meerdere races rijden. 

Er doet ook een Nederlander mee aan de IndyCar Series. Dat is Rinus van Kalmthout, in de VS Rinus VeeKay genoemd. Hij vertrok in 2017 naar de VS om via de Road to Indy in de IndyCars terecht te komen. Sinds vorig jaar rijdt hij voor het team van Ed Carpenter Racing, met als beste resultaat een derde plaats in de Indy Grand Prix. 

[img=650]https://i.imgur.com/cparIW2.jpg[/img]
[i]Rinus 'VeeKay' van Kalmthout[/i]

Er staan dit jaar ook 3 `rookies` aan de start, waarvan de jongste 27 jaar is. De bekendste is ex-Formule 1 coureur Romain Grosjean en de andere twee zijn voormalig NASCAR coureur Jimmie Johnson en Australische Supercars coureur Scott McLaughlin. 

[img=650]https://i.imgur.com/STcOv5g.png[/img]

Meer informatie over de IndyCar is te vinden op [url=https://www.indycar.com/]IndyCar.com[/url] en meer gedetailleerde informatie op [url=https://www.indycar.com/Fan-Info/INDYCAR-101]IndyCar 101[/url]. 
Sinister-D-zondag 30 mei 2021 @ 19:18
Zelfde voor Rossi _O-
wdnzondag 30 mei 2021 @ 19:18
WTF ROSSI :D
Sabatazondag 30 mei 2021 @ 19:18
Rossi is kwaot
StephanLzondag 30 mei 2021 @ 19:18
Dit is echt fantastisch :D
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:18
Leuke race zo :+
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 19:18
Is de Caution dan ook voorbij?
Neef_Wuppiezondag 30 mei 2021 @ 19:18
Veekay gaat dit winnen. JAAA
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 19:18
TT *O*
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 19:19
Dixon 3 rondes achter
Starflyerzondag 30 mei 2021 @ 19:19
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:18 schreef VacaLoca het volgende:
Is de Caution dan ook voorbij?
Nee.
Frozen-assassinzondag 30 mei 2021 @ 19:19
Moeten ze nog vegen dan? Amerikanen zijn traag
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 19:20
moet Herta nog naar binnen?
Noberzondag 30 mei 2021 @ 19:20
P2 -O-

Oh wacht das gunstig je wilt niet aan de leiding. :7
heywooduzondag 30 mei 2021 @ 19:20
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:20 schreef THEFXR het volgende:
moet Herta nog naar binnen?
Nee.
Gezichtzondag 30 mei 2021 @ 19:20
Bizar hoe lang die caution duurt
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 19:20
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:20 schreef Gezicht het volgende:
Bizar hoe lang die caution duurt
idd zeg, auto is toch allang weg
Yashaaaaazondag 30 mei 2021 @ 19:21
Is het dan van geval tot geval of een caution in het voor of nadeel werkt als je net gepit hebt? Of is er wel een soort standaard regel?
Sabatazondag 30 mei 2021 @ 19:21
Dixon en Rossi dadelijk een tag-team match
heywooduzondag 30 mei 2021 @ 19:21
Rossi en Dixon stappen op de tandem.
heywooduzondag 30 mei 2021 @ 19:21
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:21 schreef Yashaaaaa het volgende:
Is het dan van geval tot geval of een caution in het voor of nadeel werkt als je net gepit hebt? Of is er wel een soort standaard regel?
Dat verschilt per keer :P
Peterseliemanzondag 30 mei 2021 @ 19:21
Hertha P1 is voor nu prima. Kan Rinus mooi achter hem sparen
StephanLzondag 30 mei 2021 @ 19:21
Leuk dat je mee kan luisteren mer de boardradio’s
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 19:21
quote:
14s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:21 schreef Peterselieman het volgende:
Hertha P1 is voor nu prima. Kan Rinus mooi achter hem sparen
idd,ja
heywooduzondag 30 mei 2021 @ 19:21
De fuck doet Daly op drie
Kleffe_Dopzondag 30 mei 2021 @ 19:21
quote:
14s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:21 schreef Peterselieman het volgende:
Hertha P1 is voor nu prima. Kan Rinus mooi achter hem sparen
Prima inderdaad.
wdnzondag 30 mei 2021 @ 19:22
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:21 schreef Yashaaaaa het volgende:
Is het dan van geval tot geval of een caution in het voor of nadeel werkt als je net gepit hebt? Of is er wel een soort standaard regel?
Nou in dit geval omdat het IN de pitlane gebeurd
Anders was iedereen naar binnen gegaan en was de pit van iedereen die al was geweest duur geweest
Wat nu gebeurd is dat je de pit in mag maar ALLEEN voor peut en niet voor banden... die moet je dan gaan halen als de pit weer open is (maar kan dan wel nog onder geel)
Nattekatzondag 30 mei 2021 @ 19:22
Ik ga er gewoon van uit dat deze caution ingecalculeerd was door Rinus c_/
tja77zondag 30 mei 2021 @ 19:22
Ben al bijna door m’n nootjes heen.
TargaFloriozondag 30 mei 2021 @ 19:23
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:21 schreef heywoodu het volgende:
De fuck doet Daly op drie
Dit ja :D
Nattekatzondag 30 mei 2021 @ 19:23
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:22 schreef tja77 het volgende:
Ben al bijna door m’n nootjes heen.
Nog wel bier?
Zorrozondag 30 mei 2021 @ 19:23
quote:
14s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:21 schreef Peterselieman het volgende:
Hertha P1 is voor nu prima. Kan Rinus mooi achter hem sparen
Ja net als Dixon :P
Yashaaaaazondag 30 mei 2021 @ 19:23
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:22 schreef wdn het volgende:

[..]

Nou in dit geval omdat het IN de pitlane gebeurd
Anders was iedereen naar binnen gegaan en was de pit van iedereen die al was geweest duur geweest
Thanks ^O^
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:23
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:21 schreef heywoodu het volgende:
De fuck doet Daly op drie
heel gunstig gepit denk ik
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 19:23
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:22 schreef tja77 het volgende:
Ben al bijna door m’n nootjes heen.
niks in de voorraad kast?
Sabatazondag 30 mei 2021 @ 19:23
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:22 schreef Nattekat het volgende:
Ik ga er gewoon van uit dat deze caution ingecalculeerd was door Rinus c_/
Ik zie er Ed Carpenters team voor aan ja, die kerels zijn veteranen op dit gebied
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 19:23
Als het RB pitstop team voor een Indycar team zou gaan werken zouden ze al 15 sec aan pitstops winnen.
wdnzondag 30 mei 2021 @ 19:23
1.5 ltr cola en 2 zakken chips op :D
tja77zondag 30 mei 2021 @ 19:23
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:23 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Nog wel bier?
7 Flesjes, dat gaat krap worden...
wdnzondag 30 mei 2021 @ 19:23
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:23 schreef Yashaaaaa het volgende:

[..]

Thanks ^O^
Ik heb nog een edit gedaan :+
Kleffe_Dopzondag 30 mei 2021 @ 19:24
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:23 schreef franklop het volgende:

[..]

heel gunstig gepit denk ik
Daly zat toch net voor Stefan Wilson toen die 'm lafjes in de muur plakte?
heywooduzondag 30 mei 2021 @ 19:24
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:23 schreef wdn het volgende:
1.5 ltr cola en 2 zakken chips op :D
Oh ja, ik pak er zo een fles guaraná bij O+
Starflyerzondag 30 mei 2021 @ 19:24
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:22 schreef wdn het volgende:

[..]

Nou in dit geval omdat het IN de pitlane gebeurd
Anders was iedereen naar binnen gegaan en was de pit van iedereen die al was geweest duur geweest
Wat nu gebeurd is dat je de pit in mag maar ALLEEN voor peut en niet voor banden... die moet je dan gaan halen als de pit weer open is (maar kan dan wel nog onder geel)
Nee, want dan was ook de pit closed en moesten ze wachten totdat deze weer open ging.
tja77zondag 30 mei 2021 @ 19:24
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:23 schreef THEFXR het volgende:

[..]

niks in de voorraad kast?
Louter gezonde snack -O- kan niet tippen aan m’n macadamia mix.
wdnzondag 30 mei 2021 @ 19:24
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:23 schreef VacaLoca het volgende:
Als het RB pitstop team voor een Indycar team zou gaan werken zouden ze al 15 sec aan pitstops winnen.
Die steken een sigaret op al wachtend op de man met de peut :+
Frozen-assassinzondag 30 mei 2021 @ 19:24
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:23 schreef wdn het volgende:
1.5 ltr cola en 2 zakken chips op :D
Ranzig dik
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:24
Alternatieve strategie voor Dixon en Rossi
Werthazondag 30 mei 2021 @ 19:25
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:24 schreef Kleffe_Dop het volgende:

[..]

Daly zat toch net voor Stefan Wilson toen die 'm lafjes in de muur plakte?
Klopt. Plekje of 2 à 3 ervoor dacht ik gezien te hebben.
Yashaaaaazondag 30 mei 2021 @ 19:25
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:23 schreef wdn het volgende:

[..]

Ik heb nog een edit gedaan :+
Had ik gezien. :)
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:25
Rinus blijft achter Herta om brandstof te sparen (boardradio).
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 19:26
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:25 schreef Whiskers2009 het volgende:
Rinus blijft achter Herya om brandstof te sparen (boardradio).
Als Daly maar niet m lastig valt
Neef_Wuppiezondag 30 mei 2021 @ 19:26
Gaan we onder geel naar de finish ofzo _O-
wdnzondag 30 mei 2021 @ 19:26
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:24 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Ranzig dik
Nee :)
Ik heb een normaal gewicht en altijd gehad :+
Starflyerzondag 30 mei 2021 @ 19:26
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:23 schreef wdn het volgende:

[..]

Ik heb nog een edit gedaan :+
En dan nog klopt het niet.
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:26
Altijd handig die stage cautions
heywooduzondag 30 mei 2021 @ 19:26
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:26 schreef wdn het volgende:

[..]

Nee :)
Ik heb een normaal gewicht en altijd gehad :+
Ik zeg maar zo, 130kg is normaal in Samoa ^O^
Stoorzendertzondag 30 mei 2021 @ 19:26
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:23 schreef VacaLoca het volgende:
Als het RB pitstop team voor een Indycar team zou gaan werken zouden ze al 15 sec aan pitstops winnen.
Met 3 man per wiel kunnen ze bij de Indycar ook wel sneller. ;)
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 19:27
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:25 schreef Whiskers2009 het volgende:
Rinus blijft achter Herta om brandstof te sparen (boardradio).
En als Herta ook tweede wil rijden en van t gas gaat?
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 19:27
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:23 schreef wdn het volgende:
1.5 ltr cola en 2 zakken chips op :D
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:23 schreef wdn het volgende:
1.5 ltr cola en 2 zakken chips op :D
KNORRRR
Zorrozondag 30 mei 2021 @ 19:27
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:27 schreef VacaLoca het volgende:

[..]

En als Herta ook tweede wil rijden en van t gas gaat?
Dan wordt het een Sur Place
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:27
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:27 schreef VacaLoca het volgende:

[..]

En als Herta ook tweede wil rijden en van t gas gaat?
Dat werd niet besproken :P
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:27
Blijkt wel weer dat het IQ van de Amerikanen niet heel hoog is.
Sabatazondag 30 mei 2021 @ 19:28
Wedstrijdleiding lijkt de draad kwijt met de reshuffle
Peterseliemanzondag 30 mei 2021 @ 19:28
ze zijn nog niet helemaal over de startvolgorde uit
Noberzondag 30 mei 2021 @ 19:28
Carpenter Racing op 2 en 3 dus die hebben de beste auto?
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 19:28
Lekker amateuristisch dit
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 19:28
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:24 schreef tja77 het volgende:

[..]

Louter gezonde snack -O- kan niet tippen aan m’n macadamia mix.
race van 3 uur en geen backup voorraad hebben :{
tja77zondag 30 mei 2021 @ 19:28
Als Veekay niet wint, dan bij voorkeur Daly.
Frozen-assassinzondag 30 mei 2021 @ 19:28
Te genant voor woorden
Zorrozondag 30 mei 2021 @ 19:28
Rinus moet alweer bijna brandstof halen :+
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:28
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:28 schreef Sabata het volgende:
Wedstrijdleiding lijkt de draad kwijt met de reshuffle
De coureurs begreep ik :P
Kleffe_Dopzondag 30 mei 2021 @ 19:28
quote:
14s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:28 schreef Peterselieman het volgende:
ze zijn nog niet helemaal over de startvolgorde uit
Dat moet toch wel iets sneller kunnen dan dit? :s)
Mothzorzondag 30 mei 2021 @ 19:29
Patat en bitterballen gaan het vet in! Vermakelijk toch altijd weer die Indy. Vooral op tactisch gebied
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:29
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:28 schreef Nober het volgende:
Carpenter Racing op 2 en 3 dus die hebben de beste auto?
Goede auto, maar iets mindere pitcrew :+
TweedeKlumzondag 30 mei 2021 @ 19:29
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:28 schreef Nober het volgende:
Carpenter Racing op 2 en 3 dus die hebben de beste auto?
Mercedes gaat pas over 5 ronden meedoen om het een beetje spannend te houden. :+
tja77zondag 30 mei 2021 @ 19:29
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:28 schreef THEFXR het volgende:

[..]

race van 3 uur en geen backup voorraad hebben :{
Ik vermoed dat er iemand anders hier een vreetbui had.
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 19:29
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:26 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Gaan we onder geel naar de finish ofzo _O-
duurt idd altijd lang geel, met die amerikaantjes
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 19:30
Ed nog in de lead lap?
Starflyerzondag 30 mei 2021 @ 19:30
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:29 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]

Mercedes gaat pas over 5 ronden meedoen om het een beetje spannend te houden. :+
De IndyCar zoekt nog een derde motorleverancier :)
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:30
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:29 schreef tja77 het volgende:

[..]

Ik vermoed dat er iemand anders hier een vreetbui had.
Ook een zwangere in huis?
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:30
Groen *O*
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:30
Conor is gonna push you
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:30
13 rondjes caution dus :+
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 19:31
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:29 schreef tja77 het volgende:

[..]

Ik vermoed dat er iemand anders hier een vreetbui had.
:D :D :D :D
tja77zondag 30 mei 2021 @ 19:31
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:30 schreef franklop het volgende:

[..]

Ook een zwangere in huis?
Dat hoop ik niet.
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:31
Spiderman mag er wel langs hoor
heywooduzondag 30 mei 2021 @ 19:31
Stalen testikels voor Helio _O_
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 19:31
Veekay werd gezogen _O-
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:31
Castroneves is on the move here
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:31
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:31 schreef heywoodu het volgende:
Stalen testikels voor Helio _O_
Ook voor Daly
Werthazondag 30 mei 2021 @ 19:32
Die tow bij Daly :D
heywooduzondag 30 mei 2021 @ 19:32
Reteagressieve Daly achter hem...
TargaFloriozondag 30 mei 2021 @ 19:32
Doornbos zit te jinxen.
Peterseliemanzondag 30 mei 2021 @ 19:32
Hertha is echt sloom aan het rijden, daarom gaat Rinus er voor :)
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:32
Nu zouden Daly en Veekay moeten gaan afwisselen op de kop
Frozen-assassinzondag 30 mei 2021 @ 19:32
Lekker achter Daly dan maar
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:33
Thanks Conor *O*
tja77zondag 30 mei 2021 @ 19:33
Daly _O_
Noberzondag 30 mei 2021 @ 19:33
Man man man.
TargaFloriozondag 30 mei 2021 @ 19:33
Daly naar de kop, nu treintje rijden.
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 19:34
Geen RB Baku'tje hopelijk
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 19:34
het is daar ook prachtig weer, kan de BBQ ruiken
Noberzondag 30 mei 2021 @ 19:35
Volgens mij reed Daly niet zolang geleden nog GP3 Series.
Peterseliemanzondag 30 mei 2021 @ 19:35
Die auto van Rinus is retesnel
beantheriozondag 30 mei 2021 @ 19:35
Het lijkt net wielrennen
tja77zondag 30 mei 2021 @ 19:35
Volgens mij gaat Honda pas in de laatste 20 rondes laten zien hoe snel ze zijn.
TargaFloriozondag 30 mei 2021 @ 19:36
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:35 schreef Nober het volgende:
Volgens mij reed Daly niet zolang geleden nog GP3 Series.
10 jaar terug...
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:36
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:36 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]

10 jaar terug...
In 2014 nog GP2!
Kleffe_Dopzondag 30 mei 2021 @ 19:36
Helio zit ook op de brommer, alsof de Amerikaanse belastingdienst nog altijd achter 'm aanzit.
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:37
Stay with Conor
ChevyCapricezondag 30 mei 2021 @ 19:39
Oe!
Noberzondag 30 mei 2021 @ 19:39
Dus die banden gaan zo'n 35 ronde mee? En je hebt geen soft, medium, hard?
wdnzondag 30 mei 2021 @ 19:39
8 cautions gaan we niet redden zo :P
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:40
No changes next stop
ChevyCapricezondag 30 mei 2021 @ 19:40
Die gearshifts klinken echt raar
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 19:41
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:39 schreef Nober het volgende:
Dus die banden gaan zo'n 35 ronde mee? En je hebt geen soft, medium, hard?
idd alleen Firestone
Noberzondag 30 mei 2021 @ 19:43
Duimen voor de pitstop.
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:44
Stay focused here
Noberzondag 30 mei 2021 @ 19:45
Link naar boardradio?
ZaZoezondag 30 mei 2021 @ 19:45
Zie die palen van de afrastering tijdens onboard eens voorbij flitsen,..heerlijk 8-)
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:45
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:45 schreef Nober het volgende:
Link naar boardradio?
Indy app
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 19:45
nog 5x geel?
TargaFloriozondag 30 mei 2021 @ 19:45
Weer als eerste.
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:46
Goede stop weer ^O^
TargaFloriozondag 30 mei 2021 @ 19:46
^O^
Werthazondag 30 mei 2021 @ 19:46
VeeKay out of sync.
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 19:46
Bijna 9 sec, langzamer dan zn eerste die in ong 7 sec ging.
Noberzondag 30 mei 2021 @ 19:46
Ging best goed.
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:47
S
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:46 schreef VacaLoca het volgende:
Bijna 9 sec, langzamer dan zn eerste die in ong 7 sec ging.
slang bleef er langer inzitten ook
Peterseliemanzondag 30 mei 2021 @ 19:48
de stop van Rinus was goed, maar wel erg vroeg
ESF1Gamerzondag 30 mei 2021 @ 19:48
:W
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:49
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:48 schreef ESF1Gamer het volgende:
:W
:W
Je bent laat :o
tja77zondag 30 mei 2021 @ 19:49
Heeft Rinus een gat in de tank of wat?
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:49
Kan toch een dure eerste stint worden zo, als hij zo veel vroeger dan de rest moet blijven stoppen
ESF1Gamerzondag 30 mei 2021 @ 19:49
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:49 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

:W
Je bent laat :o
Was het vergeten :@

Er was een autobrand bij mij in de buurt
Nattekatzondag 30 mei 2021 @ 19:50
Ik snap niet helemaal hoe dit tactisch zit :@
Starflyerzondag 30 mei 2021 @ 19:50
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:49 schreef franklop het volgende:
Kan toch een dure eerste stint worden zo, als hij zo veel vroeger dan de rest moet blijven stoppen
Was maar één rondje. Deze was wel wat vroeger.
ESF1Gamerzondag 30 mei 2021 @ 19:50
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:49 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

:W
Je bent laat :o
Het nog iets gemist?
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:50
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:49 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]

Was het vergeten :@

Er was een autobrand bij mij in de buurt
Ook spannend :P
Kleffe_Dopzondag 30 mei 2021 @ 19:50
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:48 schreef Peterselieman het volgende:
de stop van Rinus was goed, maar wel erg vroeg
En nu zijn ze hard aan het trappen vooraan.
Peterseliemanzondag 30 mei 2021 @ 19:51
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:50 schreef Kleffe_Dop het volgende:

[..]

En nu zijn ze hard aan het trappen vooraan.
Rinus komt een rondje of 10 tekort om een stop uit te sparen.
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:51
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:50 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]

Het nog iets gemist?
Ja, Rinus reed P1 vanaf ronde 3 tot zijn eerste pitstop.
Wilson spin in de pitstraat en dus caution.
Dixon zonder peut en afgeslagen in de pits
Rossi idem
Nattekatzondag 30 mei 2021 @ 19:52
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:51 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Rinus komt een rondje of 10 tekort om een stop uit te sparen.
Aan de andere kant; als je nu keihard blijft trappen, dwing je de rest ook in die extra stop.
tja77zondag 30 mei 2021 @ 19:52
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:51 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Rinus komt een rondje of 10 tekort om een stop uit te sparen.
Dit is natuurlijk ook ontzettend afhankelijk van cautions.
ESF1Gamerzondag 30 mei 2021 @ 19:52
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:51 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Ja, Rinus reed P1 vanaf ronde 3 tot zijn eerste pitstop.
Wilson slin in de pitstraat
Dixon zonder peut en afgeslagen in de pits
Rossi idem
Thanks voor de update ^O^
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 19:52
1 sec langzamer idd dan VeeKay
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:52
naja niet echt iets verloren, behalve dat ze eerder moeten stoppen dus :+
Kleffe_Dopzondag 30 mei 2021 @ 19:53
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:52 schreef franklop het volgende:
naja niet echt iets verloren, behalve dat ze eerder moeten stoppen dus :+
Hopen op een gunstige caution.
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 19:53
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:52 schreef franklop het volgende:
naja niet echt iets verloren, behalve dat ze eerder moeten stoppen dus :+
Kan gaan uitkomen op een stop extra tov de rest (?)
Peterseliemanzondag 30 mei 2021 @ 19:53
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:52 schreef tja77 het volgende:

[..]

Dit is natuurlijk ook ontzettend afhankelijk van cautions.
uiteraard, maar ik ga even uit van een race zonder cautions
Neef_Wuppiezondag 30 mei 2021 @ 19:53
Een NEDERLANDER vooraan. w/
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 19:53
Rinus is nu ook lichter dan, moet je toch niet eens ergens een gat gaan trekken?
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:54
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:53 schreef VacaLoca het volgende:

[..]

Kan gaan uitkomen op een stop extra tov de rest (?)
110,140,170

Rest zou nog grofgezegd 3 stops moeten als alles onder groen blijft.

VK zal moeten sparen om dat te kunnen
ZaZoezondag 30 mei 2021 @ 19:55
Het is wachten op een grote klapper..
Kleffe_Dopzondag 30 mei 2021 @ 19:55
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:53 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Een NEDERLANDER vooraan. w/
IHlLs2A.gif
ESF1Gamerzondag 30 mei 2021 @ 19:55
w/
tja77zondag 30 mei 2021 @ 19:56
Rinus weer brandstof aan het zuipen.
Neef_Wuppiezondag 30 mei 2021 @ 19:56
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:54 schreef franklop het volgende:

[..]

110,140,170

Rest zou nog grofgezegd 3 stops moeten als alles onder groen blijft.

VK zal moeten sparen om dat te kunnen
Hij spaart tot dusver weinig. Maar goed, er komen heus nog wel cautions.
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:56
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:56 schreef tja77 het volgende:
Rinus weer brandstof aan het zuipen.
Gaat wel een goed getimde caution nodig hebeben denk ik ja
Werthazondag 30 mei 2021 @ 19:56
Carpenter kruipt overigens ook weer naar voren. P16.
Noberzondag 30 mei 2021 @ 19:56
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:45 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Indy app
Gelukt.
tja77zondag 30 mei 2021 @ 19:57
Let op dat blok met Honda’s...
Gezichtzondag 30 mei 2021 @ 19:57
VK ff liften achter Daly
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 19:58
Fifty-seven of one hundred four Indianapolis 500-Mile Races have been won by the driver leading the most laps, 54.81%
TargaFloriozondag 30 mei 2021 @ 19:58
Als je zo aan kop gaat heb je denk ik ook de neiging om door te stampen.
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 19:58
Mooi, Daly weer P1 ^O^
Peterseliemanzondag 30 mei 2021 @ 19:58
Rinus moet zo ongeveer 12 ronden sparen
StephanLzondag 30 mei 2021 @ 19:59
100 meter per seconde :D

Best een lang lint nog
enginezondag 30 mei 2021 @ 19:59
:B
franklopzondag 30 mei 2021 @ 19:59
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 19:58 schreef Peterselieman het volgende:
Rinus moet zo ongeveer 12 ronden sparen
Gaat niet lukken onder groen.

Dus caution is nodig. Liefst vlak voordat Rinus moet pitten.
tja77zondag 30 mei 2021 @ 20:00
Als Rinus goed uitkomt met z’n pitstops, lijkt hij de snelheid te hebben die nodig is.
franklopzondag 30 mei 2021 @ 20:01
Power op P13 trouwens. Hou maar in de gaten.
Rianne84zondag 30 mei 2021 @ 20:01
Wat spuiten ze op de auto aan het einde van de pitstop? Of is dat de benzine die nog even door spuit?
heywooduzondag 30 mei 2021 @ 20:02
Doornbos is ff pissen :T
Neef_Wuppiezondag 30 mei 2021 @ 20:02
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:01 schreef Rianne84 het volgende:
Wat spuiten ze op de auto aan het einde van de pitstop? Of is dat de benzine die nog even door spuit?
Water.
StephanLzondag 30 mei 2021 @ 20:02
Een samenvatting in een samenvatting :P
Noberzondag 30 mei 2021 @ 20:02
Je hebt toch sowieso 6 stops? 33-34 rondes per stint...
heywooduzondag 30 mei 2021 @ 20:02
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:01 schreef Rianne84 het volgende:
Wat spuiten ze op de auto aan het einde van de pitstop? Of is dat de benzine die nog even door spuit?
Water, want deze brandstof zie je niet branden. "Voor het geval dat", dus.
Zorrozondag 30 mei 2021 @ 20:02
2x hetzelfde minischerm.
Handig
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 20:02
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:01 schreef Rianne84 het volgende:
Wat spuiten ze op de auto aan het einde van de pitstop? Of is dat de benzine die nog even door spuit?
Nee, dat is water :D
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 20:03
Die Hometown Hero gaat aan het einde natuurlijk niet het cadeau geven aan VeeKay
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 20:03
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:02 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Water, want deze brandstof zie je niet branden. "Voor het geval dat", dus.
lichtblauw met het juiste weer
tja77zondag 30 mei 2021 @ 20:03
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:02 schreef heywoodu het volgende:
Doornbos is ff pissen :T
Nootjes en bier pakken.
Rianne84zondag 30 mei 2021 @ 20:03
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:02 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Water, want deze brandstof zie je niet branden. "Voor het geval dat", dus.
Ah interessant. Thanks ^O^
Peterseliemanzondag 30 mei 2021 @ 20:03
Ze zijn nu extreem aan het sparen. Rinus moet een stint gaan doen van rond de 36 ronden, anders red hij het niet.
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 20:04
Als ze zo aan het sparen zijn, waarom gaat dan niemand er op gokken om voluit te gaan, de leiding te pakken en een gat te trekken?
ZaZoezondag 30 mei 2021 @ 20:04
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:02 schreef heywoodu het volgende:
Doornbos is ff pissen :T
Wat een zeikerd :P
Ferzondag 30 mei 2021 @ 20:04
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:01 schreef Rianne84 het volgende:
Wat spuiten ze op de auto aan het einde van de pitstop? Of is dat de benzine die nog even door spuit?
Ze rijden op bio-ethanol die onzichtbaar kan branden. Ze blussen dus preventief met een straaltje water.
Faraday01zondag 30 mei 2021 @ 20:04
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:03 schreef Peterselieman het volgende:
Ze zijn nu extreem aan het sparen. Rinus moet een stint gaan doen van rond de 36 ronden, anders red hij het niet.
Of hopen op een gunstige caution om weer gelijk te komen in strategie met de rest.
tja77zondag 30 mei 2021 @ 20:04
Niemand wil voorop rijden, Daly moet het.
Neef_Wuppiezondag 30 mei 2021 @ 20:05
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:04 schreef VacaLoca het volgende:
Als ze zo aan het sparen zijn, waarom gaat dan niemand er op gokken om voluit te gaan, de leiding te pakken en een gat te trekken?
Dan volgt de rest.
tja77zondag 30 mei 2021 @ 20:05
Met deze snelheid krijg je ook geen crashes natuurlijk.
Ja in de pits wellicht.
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 20:05
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:05 schreef Neef_Wuppie het volgende:

[..]

Dan volgt de rest.
En haal je ze uit hun gewenste strategie, dus waarom niemand die de ban doorbreekt? Kan in je voordeel gaan werken toch als je nu niet gunstig zit
Kleffe_Dopzondag 30 mei 2021 @ 20:06
Sage Karam ook mooi geprofiteerd naar P14 nu.
Neef_Wuppiezondag 30 mei 2021 @ 20:06
Slang op de helm even uitleggen _O_ _O_ _O_
Newone82zondag 30 mei 2021 @ 20:06
Go Rinus. Held, nu al :)
ZaZoezondag 30 mei 2021 @ 20:06
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:05 schreef tja77 het volgende:
Met deze snelheid krijg je ook geen crashes natuurlijk.
Ja in de pits wellicht.
Bochtje te wijd nemen is ook kedeng
Werthazondag 30 mei 2021 @ 20:06
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:04 schreef VacaLoca het volgende:
Als ze zo aan het sparen zijn, waarom gaat dan niemand er op gokken om voluit te gaan, de leiding te pakken en een gat te trekken?
150 laps for show, 50 laps for dough.

Er komen vrijwel gegarandeerd nog meerdere cautions aan. Het laatste kwart is pas beslissend.
tja77zondag 30 mei 2021 @ 20:07
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:06 schreef ZaZoe het volgende:

[..]

Bochtje te wijd nemen is ook kedeng
Maar ze rijden niet op de limiet nu.
Brandstof sparen alom.
franklopzondag 30 mei 2021 @ 20:07
Als Rinus het nog paar rondjes kan volhouden zou hij met gemiddelde van 33 rondjes per stint door kunnen. Maar dan moet hij tijdens die stints wel blijven sparen
Nattekatzondag 30 mei 2021 @ 20:07
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:07 schreef franklop het volgende:
Als Rinus het nog paar rondjes kan volhouden zou hij met gemiddelde van 33 rondjes per stint door kunnen. Maar dan moet hij tijdens die stints wel blijven sparen
Even een caution tussendoor kan ook wonderen doen.
Ferzondag 30 mei 2021 @ 20:08
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:04 schreef VacaLoca het volgende:
Als ze zo aan het sparen zijn, waarom gaat dan niemand er op gokken om voluit te gaan, de leiding te pakken en een gat te trekken?
Dat gat ben je toch bij de volgende caution.
TweedeKlumzondag 30 mei 2021 @ 20:08
20 jaar en dan zo als een baas op zo'n oval rondkarren, respect.
StephanLzondag 30 mei 2021 @ 20:08
Saai zeg, lijkt de F1 wel :{w :P
ChevyCapricezondag 30 mei 2021 @ 20:08
Van mij mag er nu wel een klein klappertje worden gemaakt
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 20:08
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:08 schreef Fer het volgende:

[..]

Dat gat ben je toch bij de volgende caution.
Je kan er op gokken dat er geen caution meer komt toch. We hebben nu 1 caution gehad in 100 ronden.
ZaZoezondag 30 mei 2021 @ 20:09
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:07 schreef tja77 het volgende:

[..]

Maar ze rijden niet op de limiet nu.
Brandstof sparen alom.
Ja idd, maar toch, je moet je concentratie blijven houden
franklopzondag 30 mei 2021 @ 20:09
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:08 schreef VacaLoca het volgende:

[..]

Je kan er op gokken dat er geen caution meer komt toch. We hebben nu 1 caution gehad in 100 ronden.
Sterker, als je op kop rijdt moet je daarvan uit gaan
Nattekatzondag 30 mei 2021 @ 20:10
Paar rondjes is gelukt :P
JustinKzondag 30 mei 2021 @ 20:10
Veekay pit
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 20:10
Pit this lap
Gezichtzondag 30 mei 2021 @ 20:10
Wedstrijd kakt wat in zo
franklopzondag 30 mei 2021 @ 20:10
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:10 schreef Nattekat het volgende:
Paar rondjes is gelukt :P
Kan bijna met stints van 32 rondjes gaan redden
StephanLzondag 30 mei 2021 @ 20:10
Good inlap moest die rijden
tja77zondag 30 mei 2021 @ 20:10
Duimen weer
Noberzondag 30 mei 2021 @ 20:10
5 stops in totaal?
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 20:10
pitten
Nattekatzondag 30 mei 2021 @ 20:10
Dus 103-135-167-200
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 20:11
Wederom goede pitstop *O*
ZaZoezondag 30 mei 2021 @ 20:11
Prima weer
franklopzondag 30 mei 2021 @ 20:11
Nou bij de andere 2 van ECR matige stops gehad. Hopen dat VK het bespaart blijft.
Starflyerzondag 30 mei 2021 @ 20:11
Die van Daly was wat minder
Peterseliemanzondag 30 mei 2021 @ 20:11
het gas gaat er nu weer op
Kleffe_Dopzondag 30 mei 2021 @ 20:12
En weer trappen allemaal.
Noberzondag 30 mei 2021 @ 20:12
Wat zijn wij goed! w/ *O*
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 20:12
goede stop VK
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 20:12
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:11 schreef franklop het volgende:
Nou bij de andere 2 van ECR matige stops gehad. Hopen dat VK het bespaart blijft.
Is al gebeurd. Ging goed. Outlap ook prima ;)
Neef_Wuppiezondag 30 mei 2021 @ 20:12
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:12 schreef Nober het volgende:
Wat zijn wij goed! w/ *O*
We worden WERELDKAMPIOEN *O*
tja77zondag 30 mei 2021 @ 20:12
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:12 schreef Nober het volgende:
Wat zijn wij goed! w/ *O*
Let maar op die Honda’s...
franklopzondag 30 mei 2021 @ 20:12
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:12 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Is al gebeurd. Ging goed. Outlap ook prima ;)
Hij moet nog 2 stops ;)
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 20:13
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:12 schreef franklop het volgende:

[..]

Hij moet nog 2 stops ;)
True.
franklopzondag 30 mei 2021 @ 20:14
Volgens mij heeft VK een tow van Newgarden
tja77zondag 30 mei 2021 @ 20:14
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:12 schreef franklop het volgende:

[..]

Hij moet nog 2 stops ;)
Hopelijk KAN hij er nog 3 doen, om het weer gelijk te trekken.
Peterseliemanzondag 30 mei 2021 @ 20:14
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:14 schreef franklop het volgende:
Volgens mij heeft VK een tow van Newgarden
klopt. Dat komt op zich goed uit
franklopzondag 30 mei 2021 @ 20:15
quote:
14s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:14 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

klopt. Dat komt op zich goed uit
Niet ontoevallig ook een Chevy
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 20:15
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:14 schreef franklop het volgende:
Volgens mij heeft VK een tow van Newgarden
Lijkt het wel op ja
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 20:16
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:12 schreef tja77 het volgende:

[..]

Let maar op die Honda’s...
die gaan straks in de overdrive?
tja77zondag 30 mei 2021 @ 20:17
Als er nu een caution komt, moet Rinus gewoon mee.
Mano_zondag 30 mei 2021 @ 20:17
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:16 schreef THEFXR het volgende:

[..]

die gaan straks in de overdrive?
Vtec yo
tja77zondag 30 mei 2021 @ 20:17
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:16 schreef THEFXR het volgende:

[..]

die gaan straks in de overdrive?
Die verwacht ik in de laatste 20 rondjes erg sterk.
Werthazondag 30 mei 2021 @ 20:17
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:16 schreef THEFXR het volgende:

[..]

die gaan straks in de overdrive?
V-TEC kicked in yo. Of hoe ging het ook alweer..
TweedeKlumzondag 30 mei 2021 @ 20:17
Damn...
franklopzondag 30 mei 2021 @ 20:18
Palou voor Veekay teruggekomen
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 20:18
Rinus voor Newgarden
En O'Ward en Palou voor Rinus
Nattekatzondag 30 mei 2021 @ 20:19
Niks sparen, gewoon knallen :Y
TweedeKlumzondag 30 mei 2021 @ 20:19
EKboobs.gif
EKboobs.gifEKboobs.gifEKboobs.gif
Noberzondag 30 mei 2021 @ 20:19
Rinus gewoon niet in beeld toen die Newgarden inhaalde.

Regie door een vrouw?
StephanLzondag 30 mei 2021 @ 20:19
Zo dan :D
franklopzondag 30 mei 2021 @ 20:20
O Ward en Palou dus nu voor VK na de stops.
Nattekatzondag 30 mei 2021 @ 20:20
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:19 schreef Nober het volgende:
Rinus gewoon niet in beeld toen die Newgarden inhaalde.

Regie door een vrouw?
Nee, het team dat ook de GP van Monaco deed.
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 20:20
DT
Peterseliemanzondag 30 mei 2021 @ 20:20
Rinus iets teruggezakt
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 20:20
Castroneves voorbij VeeKay
franklopzondag 30 mei 2021 @ 20:20
Castroneves ook voorbij VK
Starflyerzondag 30 mei 2021 @ 20:20
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:19 schreef Nober het volgende:
Rinus gewoon niet in beeld toen die Newgarden inhaalde.

Regie door een vrouw?
Ze hebben de tv crew van Monaco ingehuurd.
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 20:20
Helio ook voor Rinus
StephanLzondag 30 mei 2021 @ 20:21
Caution *O*
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 20:21
Rahal :W
R-woud93zondag 30 mei 2021 @ 20:21
Jaaaaa _O_
Nattekatzondag 30 mei 2021 @ 20:21
Sensatie :o
Starflyerzondag 30 mei 2021 @ 20:21
Rahal in de muur -O-
franklopzondag 30 mei 2021 @ 20:21
Rahal :o
Peterseliemanzondag 30 mei 2021 @ 20:21
Rahal nam te veel risico ...
Stoorzendertzondag 30 mei 2021 @ 20:21
Vol tegen het wiel :o
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 20:21
pits in
wdnzondag 30 mei 2021 @ 20:22
woooooooooooei :D
StephanLzondag 30 mei 2021 @ 20:22
Haha bij Rinus, Yes!
Neef_Wuppiezondag 30 mei 2021 @ 20:22
De tandjes
franklopzondag 30 mei 2021 @ 20:22
Wiel eraf
Gezichtzondag 30 mei 2021 @ 20:22
Boem
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 20:22
Aero screen genot
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 20:22
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:21 schreef Stoorzendert het volgende:
Vol tegen het wiel :o
Wie? Niet gezien, was ah typen
Faraday01zondag 30 mei 2021 @ 20:22
Wiel niet vast :X
Werthazondag 30 mei 2021 @ 20:22
Klappertje hoor.
Kleffe_Dopzondag 30 mei 2021 @ 20:22
Wiel viel eraf? :o
Zipportalzondag 30 mei 2021 @ 20:22
:M
wdnzondag 30 mei 2021 @ 20:22
wiel niet goed vast?
heywooduzondag 30 mei 2021 @ 20:22
Wiel niet vast? Dat wordt een drive through voor Rahal!
tja77zondag 30 mei 2021 @ 20:22
Rinus ook naar binnen hoop ik.
Peterseliemanzondag 30 mei 2021 @ 20:22
schade bij iig Daly
Starflyerzondag 30 mei 2021 @ 20:22
Fout bij de pitstop, dus. Wiel niet goed vast?
franklopzondag 30 mei 2021 @ 20:23
Daly heeft in ieder geval het wiel geraakt
Stoorzendertzondag 30 mei 2021 @ 20:23
quote:
1s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:22 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Wie? Niet gezien, was ah typen
Denk Daly.
VacaLocazondag 30 mei 2021 @ 20:23
Rondje of 20 caution nu?

Sterke voorvleugels iig
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 20:23
:{
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 20:23
quote:
14s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:22 schreef Peterselieman het volgende:
schade bij iig Daly
Maar wie reed tegen dat wiel?
franklopzondag 30 mei 2021 @ 20:23
Wordt weggestuurd terwijl ze nog niet klaar zijn
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 20:23
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:23 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]

Denk Daly.
Zag de schade wel idd
StephanLzondag 30 mei 2021 @ 20:23
Weg wiel :D
Noberzondag 30 mei 2021 @ 20:24
Unsafe release...
Nattekatzondag 30 mei 2021 @ 20:24
Gewoon op drie wielen verder :{w
Frozen-assassinzondag 30 mei 2021 @ 20:24
Volgens onbevestigde berichten is het wiel nog bezig met zijn rondes
Kleffe_Dopzondag 30 mei 2021 @ 20:24
Levensgevaarlijk zo'n unsafe release...
wdnzondag 30 mei 2021 @ 20:24
je ziet dat wiel denken: wacht ik wil ook mee!
StephanLzondag 30 mei 2021 @ 20:24
Deze gaat ee tenminste vanaf _O-
ESF1Gamerzondag 30 mei 2021 @ 20:24
Deze gaat er ieder geval van af _O-
THEFXRzondag 30 mei 2021 @ 20:24
quote:
0s.gif Op zondag 30 mei 2021 20:24 schreef Nattekat het volgende:
Gewoon op drie wielen verder :{w
F1 is best veilig
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 20:25
Toch Conor inderdaad
Whiskers2009zondag 30 mei 2021 @ 20:25
Stay out
Frozen-assassinzondag 30 mei 2021 @ 20:25
Moeders naar de keuken!
Noberzondag 30 mei 2021 @ 20:25
Stay out!

- Radio Rinus