quote:
quote:
Op dinsdag 27 mei 2025 20:41 schreef Knutknuttsson het volgende:[..]
Heel, heel, heel in den beginne had ik het idee dat ze daadwerkelijk de overgebleven artikelen voor zeer goede prijsjes van de hand deden. Gewoon om het magazijn op te ruimen of omdat ze één of twee artikelen over hadden van een eerdere aanbieding. En dat je als koper dus echt een gelukkie kon hebben. Maar het werd al snel een verdienmodel met andere insteek. Nu komen er ook weer grasmaaiers, wasmiddel, sokken etc in bulk voorbij. En niet eens voordeliger dan ergens anders.
Ja
Ooit kwamen er daadwerkelijk veel leuke deals voorbij. Ook hele verrassende dingen. En veel dingen kwamen ook maar 1 keer. Dus pech gehad als je het had gemist.
En omdat er zulke goeie deals langskwamen bleven ook hordes mensen de hele nacht op. En dat maakte het ook gezellig.
Het was toen ook 1 nacht en 1 dag. Soms stopte het al eerder omdat de deals op waren.
En soms was er een deal die totaal niet liep. Dan stond die gewoon een uur of langer online ofzo. En daarna kwamen deals die er misschien 3 seconden op stonden en alweer uitverkocht waren omdat er maar 2 waren ofzo.
Het is nu allemaal veel gestroomlijnder, met ook al die flash sales eromheen enzo.
Echt niet meer hetzelfde