Jij bent een beetje de antiharry van jouw server als ik het zo lees. RIP Harrygevelhof.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 00:38 schreef Makrelis het volgende:
[..]
Ok. Ik blijf nog wel even bij deze piaretengroep. Volgende week maar 'ns naar level 26 springen na al die maanden. Wordt wel tijd. ECS Horizon nodig en een D3 Class Cruiser. Rustig aan, geen haast, volgende week ergens pas. Zit veel psychologische oorlogsvoering in dit spel en dat gaat me aardig af. Ze noemden me al racist omdat ik me beklaagde over chinese usernames terwijl ze niet chinees zijn en omdat ik weet dat het het doel is om zichzelf daarmee moeilijker te identficeren te maken is. Is ook gelijk afgeschaft bij Scopely. Op onze server dan tenmiste. Noemden me ze me rascist, zei ik; 'Not really, but your sister was quite accommodating' Waren ze niet blij mee in Galaxy Chat dat ik dat zei. Gewoon eerlijk gamen, geen sneaky truukjes. Valsspelen is niet de bedoeling. De grenzen opzoeken mag. Zolang alles binnen de spelregels valt mag het, hoe gemeen ook. Rules of Engagement. Ga ik nooit overheen, anders hebben we geen spel.
ze zitten niet hoger dan Kaste 4quote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:43 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Ja mwah mwah, toch wel een gradatie minder erg dan die stumper die ik noemde
vergeet dima en jiggy nietquote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:41 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Dat is zeker waar, ik noem een mikey, een starpooper, een kluun
Dima is gewoon een leuke act en jiggy ken ik persoonlijk dus daar kan ik niet slecht over pratenquote:
ik hoop voor beide dat het een act is.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:48 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Dima is gewoon een leuke act en jiggy ken ik persoonlijk dus daar kan ik niet slecht over praten
@:jigggy
Zin in worstenbroodjes nuquote:
Ik kan jou verzekeren dat niks aan jiggy een act is, legit afquote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:49 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik hoop voor beide dat het een act is.
Koop jij je kleren bij jiggy?
kut voor hemquote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:50 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Ik kan jou verzekeren dat niks aan jiggy een act is, legit af
Ik kan dit bevestigenquote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:50 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Ik kan jou verzekeren dat niks aan jiggy een act is, legit af
hij woont toch in Hilversum?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 07:47 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Helemaal naar Hilversum om worstenbroodjes te halen
Wat een kneus
krijgt hij als hij bestelt bij de spar maar hij geeft ze nooit mee terugquote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:50 schreef RedFever007 het volgende:
Ik zag trouwens in dat filmpje van braadslee dat er allemaal zwarte kratten staan. waarom is dat?
<3quote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:55 schreef Haan36 het volgende:
[..]
Hahaha dont act like u dont know me breh
-edit- nee niet in Hilversum, Loosdrecht? Kortenhoef? Geen idee, don't care ookquote:
haan, ben jij 't echt? testvraag, wat is kanon?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:55 schreef Haan36 het volgende:
[..]
Hahaha dont act like u dont know me breh
nog even een snelle afbeersessie in de ochtend?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 11:19 schreef Makrelis het volgende:
Natascha, 24 år og fra Herlev
[ afbeelding ]
is dit een BrBa ref?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 11:25 schreef Pablo-IJscoman het volgende:
[..]
haan, ben jij 't echt? testvraag, wat is kanon?
Dat is inderdaad de enige echte haan.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 11:25 schreef Pablo-IJscoman het volgende:
[..]
haan, ben jij 't echt? testvraag, wat is kanon?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |