Nee hoor. Als je 2 namen hebt staan er altijd 2 namen.quote:Op zaterdag 8 mei 2021 20:46 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Op pakketjes staat meestal alleen de eerste voorletter. Lullig als Alex de dildo van Xela uitpakt. Maar misschien is er over nagedacht.
Nou ja, als je het vergelijkt met Nederland is dit een enorm verschil.quote:Op zondag 9 mei 2021 21:06 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ik lees dat het basisbedrag 166 Euro per kind per maand is in Vlaanderen. Een eenmalig startbdrag van 1100 Euro. En verder nog een jaarlijkse schoolbonus van een paar tientjes per kind.
Wellicht zijn er allerlei andere regelingen die ik zo snel niet terugvind, maar 1800 Euro per maand extra ontvangen, vind ik verre van "goed in de was zitten." Zeker als je voor dat geld 11 kinderen moet voeden, kleden, naar school laten gaan, sporten, etc.
Op grond van wat zou je de sollicitatieprocedure als werkgever afbreken? Of de vriendschap verbreken? Ik vind het ook achterlijk gedoe van die ouders, maar dat zegt toch helemaal niks over hoe de kinderen zijn als vriend/vriendin/partner/werknemer. Jouw gedachtegang is nog raarder dan die van de oudersquote:Op zondag 9 mei 2021 23:46 schreef einzeinz het volgende:
[..]
Xela en Lexa zijn op zich best prima en niets mis mee. Maar als dat kind op een gegeven moment zegt van ik heb nog 10 broers en zussen en vervolgens die namen gaat opsommen, kan het best wel eens einde gesprek, sollicitatie, carriere, vriendschap, relatie, ... gaan zijn.
En dat terwijl het kind er niets aan kan doen. De ouders waren gewoon tyfusdom!
Axel en Lexa zijn volgens mij redelijk normale namen. Heb ze wel vaker gezien al zou ik mijn kind niet naar een beroemde datingsite vernoemenquote:Op zondag 30 mei 2021 19:09 schreef Phoenyx-God het volgende:
Nou Alex heeft nog een beetje mazzel. De rest is verneukt door hun ouders. Zoiets als dit zou eigenlijk verboden moeten zijn vind ik maar ja
Van een Lingo-familie zou je wel iets betere beheersing van taalkundige zaken als leestekens verwachten.quote:
Uitstekend.quote:Op dinsdag 12 oktober 2021 13:19 schreef Zusje123 het volgende:
En de 12e is onderweg:
https://www.ad.nl/gezin/g(...)ax-en-alxe~a5e0b43b/
Zie je wel meer bij de chatgeneratie: alleen kleine letters, geen leestekens en amper nieuwe regels.quote:Op dinsdag 12 oktober 2021 13:32 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Van een Lingo-familie zou je wel iets betere beheersing van taalkundige zaken als leestekens verwachten.
[ afbeelding ]
En wanneer komt de 13e?quote:Op dinsdag 12 oktober 2021 13:19 schreef Zusje123 het volgende:
En de 12e is onderweg:
https://www.ad.nl/gezin/g(...)ax-en-alxe~a5e0b43b/
quote:Op dinsdag 12 oktober 2021 13:19 schreef Zusje123 het volgende:
En de 12e is onderweg:
https://www.ad.nl/gezin/g(...)ax-en-alxe~a5e0b43b/
Meen je niet?!quote:Op dinsdag 12 oktober 2021 13:39 schreef Twiitch het volgende:
Kijk, dat je in ontwikkeld land een dozijn kinderen baart is al opmerkelijk te noemen, maar goed, ieder z'n meug en die vrijheid heb je. Dat je jezelf dan qua naamgeving ook nog gaat beperken tot een paar letters is gewoon gestoord. Ergo, deze mensen zijn niet goed wijs.
Ik zal het Elon musk even vragen....quote:Op woensdag 13 oktober 2021 16:13 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Zoveel nuttige combinaties kunnen er niet meer zijn lijkt me![]()
Aelx bijvoorbeeld wordt toch wel een beetje raar.
Aan al die kinderen te zien strak genoeg om nog een lul in te krijgenquote:Op dinsdag 12 oktober 2021 13:35 schreef Duiveltja het volgende:
Nou die zal dan wel een flubber punani hebben inmiddels
Als ouder zou je moeten weten dat dit echt peanuts is.quote:
In Belgiė is het aanzienlijk meer. Sowieso 160 euro per maand per kind, dus zo’n 1900 netto als basis en als ze minder dan 60k per jaar verdienen komt daar nog 900 netto in totaal bovenop. Van 2800 netto kinderbijslag kun je aardig wat vreten halen.quote:Op donderdag 14 oktober 2021 07:44 schreef Tyr80 het volgende:
[..]
Als ouder zou je moeten weten dat dit echt peanuts is.
En het gezin krijgt weer aandacht in plaats van dat deze zwakzinnigen tegen zichzelf beschermd worden en hun kinderen voor hen. Het lijkt mij in elk geval pedagogisch niet heel verantwoord om te horen als kind dat het gezin pas compleet was met 12 om alle lettercombi's vol te maken. Alsof je een zeldzaam actiefiguurtje bent of zo in plaats van een kind.quote:Op dinsdag 12 oktober 2021 13:19 schreef Zusje123 het volgende:
En de 12e is onderweg:
https://www.ad.nl/gezin/g(...)ax-en-alxe~a5e0b43b/
Als dat maar goed gaat ....quote:Op dinsdag 12 oktober 2021 13:19 schreef Zusje123 het volgende:
En de 12e is onderweg:
https://www.ad.nl/gezin/g(...)ax-en-alxe~a5e0b43b/
NWS / Belgisch stel krijgt met Laex twaalfde kindje met letters A, L, E en Xquote:Op dinsdag 12 oktober 2021 13:19 schreef Zusje123 het volgende:
En de 12e is onderweg:
https://www.ad.nl/gezin/g(...)ax-en-alxe~a5e0b43b/
Ik heb ooit eens overwogen om te gaan wonen/werken in Vlaanderen wegens de krappe huizenmarkt en de flut contracten in Nederland. Toen viel mij ook op dat mensen met een persoon/kind ten laste, en dus ouders, aanmerkelijk meer eurootjes overhouden van hun brutoloon. En de kinderbijslag ligt er ook flink hoger dan in Nederland... Kleine kanttekening: de btw is er hoger dus zoveel beter heeft een gezin daar het vast ook niet.quote:Op donderdag 14 oktober 2021 07:59 schreef NightDancert het volgende:
[..]
In Belgiė is het aanzienlijk meer. Sowieso 160 euro per maand per kind, dus zo’n 1900 netto als basis en als ze minder dan 60k per jaar verdienen komt daar nog 900 netto in totaal bovenop. Van 2800 netto kinderbijslag kun je aardig wat vreten halen.
quote:Op dinsdag 28 maart 2023 19:29 schreef Zusje123 het volgende:
Tja, was te verwachten?
https://www.hln.be/staden(...)t-compleet~ae442ab8/
Zieke geesten.quote:Op dinsdag 28 maart 2023 19:29 schreef Zusje123 het volgende:
Tja, was te verwachten?
https://www.hln.be/staden(...)t-compleet~ae442ab8/
Ik heb de puf al amper met 1 kindquote:Op dinsdag 28 maart 2023 19:36 schreef Sunshine1982 het volgende:
Waar haal je de puf vandaan om te sexen als je 12 kinderen hebt?
In principe kan 1 keer al genoeg zijn natuurlijk.quote:Op dinsdag 28 maart 2023 19:36 schreef Sunshine1982 het volgende:
Waar haal je de puf vandaan om te sexen als je 12 kinderen hebt?
Sommige mensen vinden dat zowel mannen als vrouwen 40 uur per week moeten werken, kinderloos moeten blijven. De volgende generatie importeren we dan wel uit Afrika.quote:Op dinsdag 28 maart 2023 19:56 schreef BMW1993 het volgende:
Dit zijn juist de helden die we nodig hebben.
Juist omdat de gemiddelde Europeaan steeds minder kinderen nemen, zoals de Duitsers, moeten ze massaal mensen importeren uit Afrika en India om het te kort op te vullen, ook de meer dan 1 miljoen Syriėrs zijn echt niet alleen uit liefdadigheid welkom geheten door Angela Merkel, ook van hun word verwacht dat ze een opleiding gaan doen, of gaan werken.
Als elke Europeaan minstens 3 kinderen neemt, zullen we nooit in de minderheid komen op ons eigen continent.
Ik begrijp daarom de reacties in dit topic niet echt.. Want veel mensen zijn hier anti immigratie (net zoals ik dat ben).
Mevrouw ziet eruit alsof ze er niet helemaal bij is, ik denk dat ze weinig keus heeft.quote:Op dinsdag 28 maart 2023 19:36 schreef Sunshine1982 het volgende:
Waar haal je de puf vandaan om te sexen als je 12 kinderen hebt?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |