Ik vind haar (die blonde met rode kop) echt helemaal niks aan.quote:Op maandag 10 mei 2021 19:05 schreef MeneerNederland het volgende:
Dat stille stel is echt ongemakkelijkBest een leuke dame, maar pffffffffffff
Wel fijn dat die Riska eindelijk weg is, wat een figuur joh
Volgens mij is dat echt best een leuk mokkel. Alleen ze is gematcht met iemand die net zo verlegen is als zij, en dat helpt niet. Als iemand er aan gematcht zou zien die ook maar een tandje makkelijker was in de omgang, hadden we een totaal ander persoon gezien.quote:Op maandag 10 mei 2021 19:10 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ik vind haar (die blonde met rode kop) echt helemaal niks aan.
Ze heeft echt GEEN figuur, en een hele saaie, timide uitstraling. Ze kleedt zich als een vent, en er komt niet veel uit d’r. Initiatief is 0,0 en heb haar nog niks boeiends of grappigs horen zeggen.quote:Op maandag 10 mei 2021 19:12 schreef MeneerNederland het volgende:
[..]
Volgens mij is dat echt best een leuk mokkel. Alleen ze is gematcht met iemand die net zo verlegen is als zij, en dat helpt niet. Als iemand er aan gematcht zou zien die ook maar een tandje makkelijker was in de omgang, hadden we een totaal ander persoon gezien.
Eens. En een kop die zo rood is dat menig tomaat er jaloers op zou worden. Dan heb je met Riksa meer lol denk ik zo...quote:Op maandag 10 mei 2021 19:15 schreef tja77 het volgende:
Ze heeft echt GEEN figuur, en een hele saaie, timide uitstraling. Ze kleedt zich als een vent, en er komt niet veel uit d’r. Initiatief is 0,0 en heb haar nog niks boeiends of grappigs horen zeggen.
Maar hey, das mijn mening hè...
Ik denk dat Riksa goed kan masseren incl. happy end.quote:Op maandag 10 mei 2021 19:20 schreef Nine. het volgende:
[..]
Eens. En een kop die zo rood is dat menig tomaat er jaloers op zou worden. Dan heb je met Riksa meer lol denk ik zo...
Straks pakt ze uit met een gagging, sloppy deepthroat act.quote:Op maandag 10 mei 2021 19:26 schreef Nine. het volgende:
Dat wordt kusjekroel starfish seks met die dooie blonde
Als je ziet hoe timide en stijfjes ze ook zoent en alles verwacht ik dat nietquote:Op maandag 10 mei 2021 19:27 schreef tja77 het volgende:
Straks pakt ze uit met een gagging, sloppy deepthroat act.
Ik verwacht er ook niet veel van. Die gast zit inmiddels wel in een soort tunnel waarin hij in alles wat hij doet toewerkt naar seks. Ben erg benieuwd of hij daar nog mee uit de bocht gaat vliegen, want het zich af en toe tegen creepy aan. Wat is dat toch met die gasten die alleen maar praten over "en voel je al wat voor me?"quote:Op maandag 10 mei 2021 19:32 schreef Nine. het volgende:
[..]
Als je ziet hoe timide en stijfjes ze ook zoent en alles verwacht ik dat niet
Had ik ook al eens laten ontvallen. Of de mannen zijn van die 'eager to please beta cucks' of het zijn van die echte vieze mannetjes die er het liefst gelijk bovenop duikenquote:Op dinsdag 11 mei 2021 10:25 schreef itchycoo het volgende:
Ik verwacht er ook niet veel van. Die gast zit inmiddels wel in een soort tunnel waarin hij in alles wat hij doet toewerkt naar seks. Ben erg benieuwd of hij daar nog mee uit de bocht gaat vliegen, want het zich af en toe tegen creepy aan. Wat is dat toch met die gasten die alleen maar praten over "en voel je al wat voor me?"
Dit programma heb ik overigens afgelopen week pas ontdekt en ik ben wel content met de hoeveelheid drama die ik tot nu heb gezien (ook wat afleveringen teruggekeken). Geinig programma
Denk dat ze vooral heel snel zijn uitgepraatquote:Op dinsdag 11 mei 2021 12:12 schreef Jester65 het volgende:
Ik vind het ergens wel aandoenlijk hoe het gaat tussen Claire en Erik, maar ik vraag me wel af of zij zich voldoende open kan stellen om echt verder te komen.
Doods? Ze is een van de lekkerste van dat hele programma, man!quote:Op woensdag 12 mei 2021 19:28 schreef RipCity het volgende:
Wat een doods stel die blonde snowflakes. En zingen kon die ook niet..
Oudjes zijn altijd leuk!
Beetje krom ook...Wel weer heerlijke TV, de oudste deelnemers ooit van LLDL. Maar opa wil er nog wel even bovenop.quote:
Zijn ze nog samen nu?quote:Op woensdag 12 mei 2021 19:28 schreef RipCity het volgende:
Wat een doods stel die blonde snowflakes. En zingen kon die ook niet..
Oudjes zijn altijd leuk!
Zwaar kut..quote:Op maandag 17 mei 2021 19:10 schreef Mandéra het volgende:
Ik hoop dat hij haar direct de deur wijst.
edit: lol hij heeft eerste prik gehad hahahaha
Als je haar vraagt het uit te leggen komt ze waarschijnlijk niet uit haar worden maar goed.quote:Op maandag 17 mei 2021 19:13 schreef tim020hoorn het volgende:
Maar zij zit er echt diep in, weet wat er allemaal inzithij moet heel hard wegrennen..
hahaha ja echt wat verwacht ze dan. Gooit vanaf moment 1 al haar glazen in en dan janken dat het allemaal zo vervelend is.quote:Op maandag 17 mei 2021 19:30 schreef Mandéra het volgende:
Nu is ze ineens butthurt omdat hij haar dumpt. Is toch een afknapper tot en met.
Huh hoezo dat? Ik vond ze allebei, ondanks de grote verschillen tamelijk respectvol en open naar elkaar.quote:Op maandag 17 mei 2021 20:41 schreef freaky40 het volgende:
Meneer was de politieke correctheid in hoogst eigen persoon. Voor haar beter om hier snel weer vanaf te zijn. En doorrr.
Durfde geen stelling te nemen in wat zij vond. Maar ik vond het wel een beetje sensatie TV, de makers hebben er precies uitgeknipt wat spraakmakend was voor de uitzending zoals ze wel vaker doen met 'anders denkende'. Het lijkt me sterk dat er geen andere gespreksonderwerpen waren in die 24 uur.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 08:37 schreef itchycoo het volgende:
[..]
Huh hoezo dat? Ik vond ze allebei, ondanks de grote verschillen tamelijk respectvol en open naar elkaar.
Leek me meer een kwestie van geen stelling willen nemen omwille van de sfeer, wat mij volledig legitiem lijkt op een 24 uur durende eerste date. Ik ben het wel met je eens dat er volgens mij veel geknipt is, want ze hebben verder niet echt veel laten zien van de date.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 10:54 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Durfde geen stelling te nemen in wat zij vond. Maar ik vond het wel een beetje sensatie TV, de makers hebben er precies uitgeknipt wat spraakmakend was voor de uitzending zoals ze wel vaker doen met 'anders denkende'. Het lijkt me sterk dat er geen andere gespreksonderwerpen waren in die 24 uur.
Oh ja iddquote:Op dinsdag 18 mei 2021 12:20 schreef Mandéra het volgende:
Merk op: deze vrouw is dus tegen alles wat met corona te maken heeft qua maatregelen maar laat zich wel testen om mee te doen aan dit programma.
Gewoon een setup dus. Alles voor de kijkcijfers.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 12:20 schreef Mandéra het volgende:
Merk op: deze vrouw is dus tegen alles wat met corona te maken heeft qua maatregelen maar laat zich wel testen om mee te doen aan dit programma.
Deze vrouw is tegen het vaccineren en laat zich testen. Dat is zo gek toch niet? Ze heeft nergens beweerd dat Corona niet bestaat toch?quote:Op dinsdag 18 mei 2021 12:20 schreef Mandéra het volgende:
Merk op: deze vrouw is dus tegen alles wat met corona te maken heeft qua maatregelen maar laat zich wel testen om mee te doen aan dit programma.
Het is wel een beetje naïef om te denken dat deze vrouw alle gevaren van Corona onderkent en tegelijkertijd als een pseudo wetenschapper beweert het vaccin tot in detail te snappen. Dat laatste acht ik namelijk aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid niet het geval. De kans is groter dat ze met de door haar opgedane "kennis" Corona beschouwt als een griepje.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 17:57 schreef tja77 het volgende:
[..]
Deze vrouw is tegen het vaccineren en laat zich testen. Dat is zo gek toch niet? Ze heeft nergens beweerd dat Corona niet bestaat toch?
Alle gevaren van Corona onderkent?quote:Op dinsdag 18 mei 2021 18:33 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Het is wel een beetje naïef om te denken dat deze vrouw alle gevaren van Corona onderkent en tegelijkertijd als een pseudo wetenschapper beweert het vaccin tot in detail te snappen. Dat laatste acht ik namelijk aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid niet het geval. De kans is groter dat ze met de door haar opgedane "kennis" Corona beschouwt als een griepje.
Die had wel een stevige kont ja.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 18:49 schreef Rickocum het volgende:
Niemand die wat te melden hqd over die zwarte dame die alleen maar over bomen lult en hie ze er vrouwelijk uitzagen?
Vandaag is aflevering 201 van de 219.quote:Op woensdag 19 mei 2021 14:50 schreef freaky40 het volgende:
Wanneer is de laatste aflevering van dit seizoen?
Ja gek he? Die vrouw is best sportief en heeft gewoon geen zin om op een dag 100 km te fietsen. Wat is er mis met samen 20 km fietsenquote:Op woensdag 19 mei 2021 19:00 schreef Nine. het volgende:
Ik snap die 'Joop Zoetemelk' niet helemaal. Moet je echt alles per se samen doen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |