 
		 
			 
			
			
			SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Yorick Bleijenberg voor ziekenhuiscijfers, verpleeghuiscijfers, mobiliteitsplaatjes, nivel peildata, verdeling naar leeftijd etc.
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• Marino van Zelst voor de snelste landelijke cijfers elke dag en wetenschappelijke duiding
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patiënten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
• Datagraver, zelf grafieken maken
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon.
• Geen termen als muilkorven/deugers/wappies etc.
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
• Geen "grappige" gifjes
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.quote:Rode Kruis Hulplijn open vanwege persconferentie kabinet
De Rode Kruis Hulplijn (070-4455888) is vanavond tussen 19.00 uur en 21.00 uur bereikbaar voor mensen die moeite hebben met de vrijwel zekere verlenging van de lockdown en de avondklok. "Mensen willen misschien hun vragen of verhaal kwijt, over hun zorgen praten of vragen stellen over hun specifieke (quarantaine-)situatie", schrijft het Rode Kruis in een persbericht.OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
 
			 
			
			
			Op zich leuk maar als het moet plaats maken voor dit:quote:Op donderdag 25 maart 2021 14:52 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zolang ze zoiets dan weer afschaffen als de meerderheid gevaccineerd is. Vanaf het moment dat de risico groepen en kwetsbaren gevaccineerd zijn moet je het land gewoon weer openen imo, zonder dat je je elke dag moet laten testen om te mogen leven. Want daar komt het op neer.
Dan wordt ik daar nou niet heel veel blijer van. Prima als je dat wil inzetten op bepaalde plekken, maar serieus, terrassen? Fitnesshallen?quote:Bioscopen, fitnessstudio's en de terrassen van restaurants mogen weer open voor mensen met een negatieve test.
 
			 
			
			
			Dat is al het geval, ik zou het voor ziekenhuizen moeten opzoeken maar de behandelduur op de IC is al vele malen korter, daarnaast word er steeds meer gekeken of iemand thuis kan uitzieken met dokters assistentie en eventueel wat extra zuurstof. Ik zie het echt heel positief in als je kijkt naar de UK, we komen binnen enkele weken op het punt waarbij je een hele sterke daling zag daar. Daarnaast hebben we natuurlijk ook het betere weer mee de komende tijd.quote:Op donderdag 25 maart 2021 14:55 schreef zalkc het volgende:
[..]
Het blijft complex, als de populatie die in het ziekenhuis komt steeds jonger gaat worden in de loop van het vaccineren is het ook de vraag of de behandelduur misschien ook gaat dalen, jonger is vaak eerder genezen.
 
			 
			
			
			 .
.
											 
			 
			
			
			Eens hoor.quote:Op donderdag 25 maart 2021 14:57 schreef galantis het volgende:
[..]
Op zich leuk maar als het moet plaats maken voor dit:
[..]
Dan wordt ik daar nou niet heel veel blijer van. Prima als je dat wil inzetten op bepaalde plekken, maar serieus, terrassen? Fitnesshallen?
 
			 
			
			
			Een testbewijs dat je zelf mag betalen om bij Gods gratie maximaal een uurtje het terras op te mogen met 1 andere persoon zeker. O ja wel afstand houden tot andere bezoekers en mondmasker op als je naar de pisbak gaat.quote:Op donderdag 25 maart 2021 14:57 schreef galantis het volgende:
[..]
Op zich leuk maar als het moet plaats maken voor dit:
[..]
Dan wordt ik daar nou niet heel veel blijer van. Prima als je dat wil inzetten op bepaalde plekken, maar serieus, terrassen? Fitnesshallen?
 
			 
			
			
			Het was ook nooit de bedoeling, de bedoeling was om de druk in de ziekenhuizen weg te halen, en de plannen van Risiconiveaus, paspoorten en sneltesten waren puur bedoeld om de opening van de samenleving te versnellen, het is nooit de inzet geweest om de ziekte uit te bannen, daarnaast is het ook onzin omdat het slechts een schijnveiligheid bied.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:01 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Eens hoor.
Ik zou het alleen begrijpen voor grootschalige evenementen of wellicht voor internationale vliegreizen naar buiten de EU/risicogebieden. Elke keer zo'n test voordat je uit eten mag, of even wat mag halen in de winkel zou voor mij echt flink overdreven zijn. Is ook geen doen joh.
 
			 
			
			
			Hier hebben we tijd gehad om afgestompt te raken en he-le-maal klaar ermee te zijn...quote:Op donderdag 25 maart 2021 14:43 schreef Mexicanobakker het volgende: [..] In Brazilië vraagt men om maatregelen. Zal wel een reden hebben he?
 
			 
			
			
			Die verkorting was toch door betere behandelmethoden? Ik doel echt op de verkorting door een jongere populatie. Ik weet namelijk echt niet wat vaccinatie doet met de gemiddelde behandelduur als alleen het oudste deel is gevaccineerd in een populatie. Hoewel ouder en kwetsbaarder, is de kans op overlijden ook groter, dat laatste verkort cynisch genoeg weer de behandeltijd.quote:Op donderdag 25 maart 2021 14:58 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat is al het geval, ik zou het voor ziekenhuizen moeten opzoeken maar de behandelduur op de IC is al vele malen korter, daarnaast word er steeds meer gekeken of iemand thuis kan uitzieken met dokters assistentie en eventueel wat extra zuurstof. Ik zie het echt heel positief in als je kijkt naar de UK, we komen binnen enkele weken op het punt waarbij je een hele sterke daling zag daar. Daarnaast hebben we natuurlijk ook het betere weer mee de komende tijd.
 
			 
			
			
			Tsja, dat was linksom of rechtsom wel gebeurd. Als het code zwart is ben je er ook snel klaar mee hoor.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:04 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Hier hebben we tijd gehad om afgestompt te raken en he-le-maal klaar ermee te zijn...
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Omdat ze dat volgens de regels niet hoeven. Het boeit politici te weinig dat ze nu een verhoogd risico lopen op besmetting. Het gaat ze erom dat ze zich aan de regels houden.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:08 schreef TLC het volgende:
Waarom moeten Rutte, Wilders en de andere niet in quarantaine nu ook Ollegren het coronavirus heeft ?
Oftewel ; waarom gelden die regels wel voor het gewone volk maar niet voor de politici in Den Haag ?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Zonder vaccinatie was de behandeling op de IC al een stuk beter: https://www.skipr.nl/nieu(...)-dan-in-eerste-golf/quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:06 schreef zalkc het volgende:
[..]
Die verkorting was toch door betere behandelmethoden? Ik doel echt op de verkorting door een jongere populatie. Ik weet namelijk echt niet wat vaccinatie doet met de gemiddelde behandelduur als alleen het oudste deel is gevaccineerd in een populatie. Hoewel ouder en kwetsbaarder, is de kans op overlijden ook groter, dat laatste verkort cynisch genoeg weer de behandeltijd.
 
			 
			
			
			Van?quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:12 schreef Jor_Dii het volgende:
Alles boven de 7000 is slecht voor het groeipercentage.
 
			 
			
			
			Uhm, dat zijn helemaal geen regels.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:08 schreef TLC het volgende:
Waarom moeten Rutte, Wilders en de andere niet in quarantaine nu ook Ollegren het coronavirus heeft ?
Oftewel ; waarom gelden die regels wel voor het gewone volk maar niet voor de politici in Den Haag ?
 
			 
			
			
			RIPquote:Op donderdag 25 maart 2021 15:15 schreef Benny het volgende:
7.702 nieuwe positieve testen
249 nieuwe ziekenhuisopnames
34 nieuwe IC-opnames
26 nieuwe overlijdens
 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |