Oké, ik neem mijn woorden terug. Die gasten waren in de finale van de relay erg sterk (al hadden ze ook wel wat geluk). Roes had echt een paar fenomenale inhaalactiesquote:Op zaterdag 23 oktober 2021 10:33 schreef Riofan83 het volgende:
De Nederlandse mannen rijden echt heel zwak. Had echt veel meer van ze verwacht. Aan Otter de taak om ze volgende week beter in vorm te hebben.
Nu bijna een tweede.quote:
In elk geval op de Eurosport Player, waar je het ook terug kunt kijkenquote:
Van tactiek wijzigen lijkt me niet heel handig inderdaad. Volgende keer moet ze maar weer gewoon na een paar rondjes op kop komen (op de 1000 en 1500). Dan is er niemand die haar meer inhaalt.quote:Op zondag 31 oktober 2021 12:55 schreef franklop het volgende:
Schulting heeft haar tactiek aangepast en is meer van achter gaan rijden. Waarom zou je dat doen in een Olympisch jaar denk ik dan
quote:In de Nederlandse shorttrackploeg die tussen 18 en 21 november in Debrecen meedoet aan de derde World Cup van het seizoen, zitten geen nieuwe gezichten. De twaalf van Beijing en Nagoya gaan ook mee naar Hongarije. Verder heeft de selectiecommissie Shorttrack (SCST) van de KNSB de namen bekendgemaakt van de rijders die namens TeamNL zullen deelnemen aan aan de Winteruniversiade in Luzern (11 – 21 december).
Bij ISU World Cup 3 in Debrecen, die tevens geldt als olympische kwalificatiewedstrijd, verschijnen de volgende atleten op het ijs:
Vrouwen
Suzanne Schulting
Xandra Velzeboer
Yara van Kerkhof
Selma Poutsma
Rianne de Vries
Georgie Dalrymple
Mannen
Itzhak de Laat
Sjinkie Knegt
Jens van ’t Wout
Dylan Hoogerwerf
Sven Roes
Melle van ’t Wout
Het team van bondscoach Jeroen Otter ligt goed op koers om het maximale aantal van tien (vijf per sekse) startbewijzen binnen te halen voor de Olympische Spelen in Beijing (4 – 20 februari). Deze moeten definitief worden veiliggesteld in de laatste twee World Cups. Na Debrecen volgt de thuiswedstrijd in Dordrecht. Wie aan deze wedstrijd deelnemen, maakt de SCST na World Cup 3 bekend. Tot dusver bemachtigde Oranje-clan negen medailles tijdens de World Cups van Beijing en Nagoya.
Voor de vierde World Cup Shorttrack, in de Sportboulevard van Dordrecht, zijn er nog kaarten beschikbaar voor de eerste twee dagen (donderdag 25 en vrijdag 26 november). De Nederlandse selectie onder leiding van bondscoach Jeroen Otter kan tijdens dit weekend het maximale aantal van tien startbewijzen voor de Olympische Winterspelen van Beijing veiligstellen.
Naar de Winteruniversiade in het Zwitserse Luzern mogen drie vrouwen en vier mannen: Diede van Oorschot, Anne Floor Otter en Michelle Velzeboer (allen vrouwen); Hessel van Berkum, Teun Boer, Niels Kingma en Bram Steenaart vormen het kwartet mannen dat in naam van TeamNL in actie komt.
Nee, maar die Liu zou ook een penalty hebben kunnen krijgen .... maar ik ben slechts een toeschouwer..quote:Op donderdag 18 november 2021 13:39 schreef noodgang het volgende:
[..]
Anders was ie ook niet doorgegaan toch als 3e?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |