Ik vind 'm iets te soft en zijig, met al die kadootjes. Maar t is wel schattig.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 21:42 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Aron heeft me heel positief verrast. Dacht dat het beetje een kwal zou zijn, maar is helemaal niet.
Ja dat viel me ook op.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 21:44 schreef Poison-Ivy het volgende:
Aron moet wel weten wanneer hij moet stoppen met cadeautjes...
Ik hebt gevoel alsof we bij L&L en D&R 5 afleveringen huwelijksreis gezien hebben.
Bij Aron en vrouw zijn binnen 1 aflevering alweer thuis...
Maar dan zou iedereen de eerste afleveringen skippen, want dat jurken/pakken passen en vrijgezellendinges zijn niet zo interessantquote:Op woensdag 17 februari 2021 09:28 schreef E.T. het volgende:
Toch zou ik het wel fijn gevonden hebben als we alle koppels in dezelfde fase zouden zien in een week.
Oh die cadeautjes vind ik ook te overdreven hoor, zou ik me heel ongemakkelijk van gaan voelen. Maar zou ik nog iets beter kunnen handelen dan dat gepluk van Lars.quote:Op woensdag 17 februari 2021 09:19 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik vind 'm iets te soft en zijig, met al die kadootjes. Maar t is wel schattig.
Zou echter wel zoiets hebben van "ok, de huwelijksreis is over, nu kappen!"
Ja, leuk idee!quote:Op woensdag 17 februari 2021 10:13 schreef MorganLeFay het volgende:
[..]
Wat dan wel weer leuk zou zijn is als iedereen eerst afzonderlijk geïntroduceerd wordt en pas in de trouw-aflevering duidelijk wordt wie er met wie gaat trouwen. Daar kun je dan ook meerdere wedjes op afsluiten...net als bij WIDM
Denk het niet, ik zag geen vonk overspringen iig. Vind ze elkaar ook niet echt aanvullen.quote:Op woensdag 17 februari 2021 14:24 schreef haxantje het volgende:
...
Wat denken jullie. Lars en Lizzy nog bij elkaar?
Behalve Fred zijn het ook niet echt leuke/normale mannen.quote:Op woensdag 17 februari 2021 18:10 schreef W00fer het volgende:
[ afbeelding ]
Dit typeert toch eigenlijk wel weer dit seizoen.
De vrouwen geven de mannen overal de schuld van.
Daisy heeft de pik op Mick, Bert krijgt de schuld van Suzan. Fred is te druk volgens Syl. Lars wekt niet genoeg gevoelens op bij Lizzy.
Waarom hebben de mannen het allemaal gedaan?
Daisy ok, maar de rest geeft ze toch niet de schuld? Zeggen gewoon wat ze voelen. Maar de mannen vinden het allemaal maar primaquote:Op woensdag 17 februari 2021 18:10 schreef W00fer het volgende:
[ afbeelding ]
Dit typeert toch eigenlijk wel weer dit seizoen.
De vrouwen geven de mannen overal de schuld van.
Daisy heeft de pik op Mick, Bert krijgt de schuld van Suzan. Fred is te druk volgens Syl. Lars wekt niet genoeg gevoelens op bij Lizzy.
Waarom hebben de mannen het allemaal gedaan?
Ze zeggen wat ze voelen zonder daarbij naar zichzelf te kijken. De mannen zijn er zeker wel tegenin gegaan.quote:Op woensdag 17 februari 2021 18:20 schreef Magica het volgende:
[..]
Daisy ok, maar de rest geeft ze toch niet de schuld? Zeggen gewoon wat ze voelen. Maar de mannen vinden het allemaal maar prima
quote:Op woensdag 17 februari 2021 18:12 schreef Fugue het volgende:
[..]
Behalve Fred zijn het ook niet echt leuke/normale mannen.
Andersom ook totaal niet.quote:Op woensdag 17 februari 2021 18:12 schreef Fugue het volgende:
[..]
Behalve Fred zijn het ook niet echt leuke/normale mannen.
Behalve man zijn het geen leuke fretten?quote:Op woensdag 17 februari 2021 19:34 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
[..]
Andersom ook totaal niet.
quote:Op woensdag 17 februari 2021 19:48 schreef cafca het volgende:
[..]
Behalve man zijn het geen leuke fretten?
Nee, maar dat is wel hún waarheid.quote:Op woensdag 17 februari 2021 18:55 schreef W00fer het volgende:
[..]
Ze zeggen wat ze voelen zonder daarbij naar zichzelf te kijken. De mannen zijn er zeker wel tegenin gegaan.
Bovendien als je zegt wat je voelt, is dat niet altijd ook de waarheid of de enige waarheid.
Echt niet, Lizzy heeft zich mee laten voeren maar die weet volgens mij nog niet dat ze op meisjes valt...quote:Op woensdag 17 februari 2021 14:24 schreef haxantje het volgende:
Die laatste aflevering op videoland... Zo benieuwd naar de komende aflevering. Ik vond Sylvia in deze aflevering echt een schat van een vrouw. Eerst wat ongemakkelijk bij haar thuis maar tijdens het koppelsweekend veel meer op haar gemak vgm.
Wat denken jullie. Lars en Lizzy nog bij elkaar?
Dat was duidelijk een smoesquote:Op woensdag 17 februari 2021 09:18 schreef GereDathan het volgende:
Op je slaapkamer als decoratie de troep uit 50 tinten grijs hebben hangen
Ik zou direct weggerend zijn
Niet echt, wel een paar fragmentjes op twitter en youtube.quote:Op woensdag 17 februari 2021 20:12 schreef Azula het volgende:
Is er ergens een een bij elkaar geknipt stuk van alleen dat huwelijk met die Chantal van vorig jaar te vinden? Zelf gezocht, geen resultaat.
Hm. Dan toch maar zin gaan zoeken het seizoen te kijken en de rest door te spoelen.quote:Op woensdag 17 februari 2021 20:30 schreef Perrin het volgende:
[..]
Niet echt, wel een paar fragmentjes op twitter en youtube.
quote:Op woensdag 17 februari 2021 19:48 schreef cafca het volgende:
[..]
Behalve man zijn het geen leuke fretten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |