Iemand een sukkeltje vinden en ermee kunnen lachen, sluit elkaar natuurlijk niet uit. Ik lach ook graag mee met een sukkeltje die de macht heeft en uitvoert wat ik roep, zie het BD-schandaal.quote:Op donderdag 28 januari 2021 09:28 schreef Raw85 het volgende:
Ik heb daarentegen in goed vertrouwen gehoord dat die twee het achter de schermen juist prima met elkaar kunnen vinden. Schijnen hetzelfde type humor te hebben en smakelijk om elkaar te kunnen lachen.
Sure broquote:Op donderdag 28 januari 2021 09:25 schreef Gibraltar70 het volgende:
Ik heb zelf in goed vertrouwen gehoord dat Wilders Rutte eigenlijk maar een sukkeltje vindt. Rutte zou via een subtiele verstandhouding 'bewerkbaar' zijn. Wilders drijft geen spot met Rutte, zolang Rutte Wilders uit de weg gaat. Wilders ziet dat Rutte in de kern een 'slappe man' is, die begint te huiveren als het confronterend wordt.
Dat is wat politicologen mij vertellen. Rutte is het 'beschaafde gezicht' van Wilders en wordt beloond zich voor deze politiek te lenen. Zie hoe de toeslagenaffaire de zetels van de VVD in de peilingen niet beïnvloedt.quote:
Totale onzin. Ook geen politicoloog die je dat op de mouw gaat spelden.quote:Op donderdag 28 januari 2021 10:16 schreef Gibraltar70 het volgende:
[..]
Dat is wat politicologen mij vertellen. Rutte is het 'beschaafde gezicht' van Wilders en wordt beloond zich voor deze politiek te lenen. Zie hoe de toeslagenaffaire de zetels van de VVD in de peilingen niet beïnvloedt.
Dit vind ik dus premierschap-onwaardig. Uiteindelijk ben je de premier van alle Nederlanders, en met dit soort afwegingen doe je een heleboel Nederlanders met een migrantenachtergrond heel veel tekort. Daar aast is het gewoon simpel, want de meeste zijn hier gewoon geboren, dus NL staatsburger. Gaan zeker wel dingen verkeerd, zoals overal. In de Top 40 prioriteiten van VVD stemmers staan zorg/onderwijs/essentiële beroepen/ toeslagenaffaire niet echt hoog zoals jij het ook aangeeft . Meer voordeel voor VNONCW en hun aandeelhouders, extra aftrekpost in het hoogste IB schijf, meer verdienen, de boot, dat scoort. Rutte levert.quote:Op donderdag 28 januari 2021 10:26 schreef Hanca het volgende:
Ja, VVD roept soms (wat mij betreft te vaak) dingen om mensen bij de PVV vandaan te trekken. Maar Rutte is zeker niet het beschaafde gezicht van Wilders en werkt er ook zeker niet mee samen
Het is dan ook (bijna) nooit Rutte die het PVV corvee doet. Dat zou inderdaad premier onwaardig zijn. Het is altijd een kamerlid van de VVD (Dijkhof, Becker).quote:Op donderdag 28 januari 2021 10:52 schreef Gibraltar70 het volgende:
[..]
Dit vind ik dus premierschap-onwaardig. Uiteindelijk ben je de premier van alle Nederlanders, en met dit soort afwegingen doe je een heleboel Nederlanders met een migrantenachtergrond heel veel tekort. Daar aast is het gewoon simpel, want de meeste zijn hier gewoon geboren, dus NL staatsburger. Gaan zeker wel dingen verkeerd, zoals overal. In de Top 40 prioriteiten van VVD stemmers staan zorg/onderwijs/essentiële beroepen/ toeslagenaffaire niet echt hoog zoals jij het ook aangeeft . Meer voordeel voor VNONCW en hun aandeelhouders, extra aftrekpost in het hoogste IB schijf, meer verdienen, de boot, dat scoort. Rutte levert.
En de zetels voor Rutte reflecteren de materiële rijkdom en het groeiende solipsisme in Nederland. Ik was een paar dagen terug gaan wandelen in Wassenaar; tamelijk ommuurde paleizen waar je binnenpretjes van krijgt en waar de aandacht meer bij uit zal gaan naar het beheren van verdomd zoveel geld dan naar de volksgezondheid. Dat de woningcorporaties in tien jaar maar een paar sociale huisjes hebben gebouwd, is veelzeggend.
Zoals al vaker aangetoond schalen internationale politicologen de VVD als zeer rechts in.quote:Op donderdag 28 januari 2021 10:26 schreef Hanca het volgende:
[..]
Totale onzin. Ook geen politicoloog die je dat op de mouw gaat spelden.
Nee hoor. Dat geld voor iedere VVD-er.quote:Op donderdag 28 januari 2021 09:25 schreef Gibraltar70 het volgende:
Wat Wilders zo bijzonder maakt, is dat hij 'amoreel' is. Daarmee bedoel ik dat Wilders moreel simpelweg ongevoelig is.
Wat een totale onzin.quote:Op donderdag 28 januari 2021 11:31 schreef Gibraltar70 het volgende:
Nederland is uiteindelijk een compromis tussen reuzen die de buit verdelen. De enige handrem die we hier hebben, is een toespraak van een machtige bondgenoot om verdere polarisatie in dit land te voorkomen.
Hoe verklaar je de macht van Wilders dan? De extreme polarisatie die ontstaat en mensen tegen elkaar worden opgezet. Wat bereik je hiermee? Of wat wil je hiermee bereiken? Burgeroorlog? Deportatie? Emigratie?quote:Op donderdag 28 januari 2021 11:38 schreef Hanca het volgende:
[..]
Wat een totale onzin.
Nederland is uiteindelijk inderdaad heel veel compromissen. Compromissen tussen werkgevers en werknemers, tussen natuurbewegingen, vissers en windmolens (zoals in het gister bedebatteerde Noordzee-akkoord), tussen verschillende politieke partijen. Ja. Nederland staat bekend om polderen, om dat iedereen mee kan praten. Om dat politieke partijen samen praten in plaats van elkaar het leven zuur te maken.
Niks "reuzen die de buit verdelen", maar vooral samenwerken en overleggen. Dat is Nederland. Dat is niet altijd effectief en snel, maar het voorkomt juist die uitschieters.
Die is er niet.quote:Op donderdag 28 januari 2021 11:42 schreef Gibraltar70 het volgende:
[..]
Hoe verklaar je de macht van Wilders dan?
Bijna zielig, hoe simpel en beperkt jij kan denken. En dat je van overtuigd bent dat het gebral van Wilders en zijn knechten geen invloed heeft op de politieke klimaat in Nederland en daarmee de uitvoering van overheidsinstellingen.quote:Op donderdag 28 januari 2021 13:01 schreef Hanca het volgende:
[..]
Die is er niet.
Het enige waar hij af en toe invloed op heeft is dat VVD wat rechtse dingen roept om stemmers van hem af te pakken, maar meestal komt dat helemaal niet in een regeerakkoord en dus niet in het beleid terecht.
De macht van de PVV is daarmee vergelijkbaar met die van de PvdD.
Natuurlijk heeft het invloed. Zoals PvdD ook invloed heeft (PvdD heeft zelfs vrij veel invloed). Dat ontken ik ook niet. Maar invloed is heel wat anders dan macht.quote:Op donderdag 28 januari 2021 13:32 schreef Gibraltar70 het volgende:
[..]
Bijna zielig, hoe simpel en beperkt jij kan denken. En dat je van overtuigd bent dat het gebral van Wilders en zijn knechten geen invloed heeft op de politieke klimaat in Nederland en daarmee de uitvoering van overheidsinstellingen.
Naïef.
Er wordt in de praktijk al reeds repressiever opgetreden tegen bepaalde groepen/wijken en ook zijn de straffen aantoonbaar hoger (voor hetzelfde vergrijp).quote:Op donderdag 28 januari 2021 13:36 schreef Hanca het volgende:
En de echte PVV corfee plannen (zwaarder straffen in bepaalde wijken, bijvoorbeeld) halen nooit het beleid.
Dit is nog niet zo lang geleden: https://www.parool.nl/nie(...)%2Fwww.google.com%2F. Deze man is van de regering, hé?!quote:Op donderdag 28 januari 2021 13:36 schreef Hanca het volgende:
[..]
Natuurlijk heeft het invloed. Zoals PvdD ook invloed heeft (PvdD heeft zelfs vrij veel invloed). Dat ontken ik ook niet. Maar invloed is heel wat anders dan macht.
En de echte PVV corfee plannen (zwaarder straffen in bepaalde wijken, bijvoorbeeld) halen nooit het beleid.
Ja de hele wereld is gek, de Verenigde Naties is gek, behalve wijzelf.quote:Op donderdag 28 januari 2021 13:37 schreef EttovanBelgie het volgende:
En wanneer gaan de 'Nederlanders met migratieachtergrond' ook eens een keer bij zichzelf te rade? Reflecteren? Elkaar aanspreken?
Wordt wat vermoeiend, dat constante vingertje naar de 'boze blanke Nederlander'.
Nee, die man is niet van de regering, die is van de VVD. Was op dat moment kamerlid, geen minister of staatssecretaris. Dat is heel wat anders. Dit plan is dan ook nooit overgenomen door de regering.quote:Op donderdag 28 januari 2021 13:46 schreef Gibraltar70 het volgende:
[..]
Dit is nog niet zo lang geleden: https://www.parool.nl/nie(...)%2Fwww.google.com%2F. Deze man is van de regering, hé?!
PVV roept, VVD voert uit.
"Pleur op", "etnisch profileren moet kunnen zeg ik als privépersoon".quote:Op donderdag 28 januari 2021 13:48 schreef Hanca het volgende:
Maar dat zijn altijd kamerleden, nooit leden van de regering.
Waar heb je het nou over? Ik ben een Nederlander met een migrantenachtergrond. Ik word omringd met andere Nederlanders met een vergelijkbaar achtergrond. Allemaal mensen met hoge posities binnen hun vakgebied en dag in, dag uit, hun steentje bijdragen aan de samenleving.quote:Op donderdag 28 januari 2021 13:37 schreef EttovanBelgie het volgende:
En wanneer gaan de 'Nederlanders met migratieachtergrond' ook eens een keer bij zichzelf te rade? Reflecteren? Elkaar aanspreken?
Wordt wat vermoeiend, dat constante vingertje naar de 'boze blanke Nederlander'.
Daar heb ik het helemaal niet over.quote:Op donderdag 28 januari 2021 13:52 schreef Gibraltar70 het volgende:
[..]
Waar heb je het nou over? Ik ben een Nederlander met een migrantenachtergrond. Ik word omringd met andere Nederlanders met een vergelijkbaar achtergrond. Allemaal mensen met hoge posities binnen hun vakgebied en dag in, dag uit, hun steentje bijdragen aan de samenleving.
Er zijn ruim 1,5 miljoen Nederlanders met een niet-Westerse achtergrond. Jij waarneemt tientallen schoffies en wil dat ruim een miljoen mensen door jouw hoepel springen, alvorens zij kritiek mogen hebben op het huidige beleid en beleidsbepalers.
Heb jij al publiekelijk afstand genomen van de gekkies die een GGD-centrum in de fik hebben gestoken? En van je kleurgenoten die een ziekenhuis hebben bekogeld met stenen? Dit is niet de juiste richting. Pak problemen aan, benoem daarbij geen geloof en etniciteit (want komt in alle kleuren formaten voor), anders is je intentie niet zuiver. Daarnaast draag je bij aan polarisatie.
Waar heb je het nou over (2.0)?quote:Op donderdag 28 januari 2021 18:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Daar heb ik het helemaal niet over.
Ik heb het over het feit dat het kennelijk enorm moeilijk is om de schuld níet bij anderen te leggen. Is een terugkerend fenomeen bij voornamelijk islamitische Nederlanders: het ligt aan discriminatie, het ligt aan Wilders, het ligt aan Rutte, het ligt aan islamofobie, het ligt aan plastic tuinflamingo's...
Nooit, maar dan ook nooit eens een zelfreflectie van het waaróm zoveel Nederlanders steeds meer moeite beginnen te krijgen met de steeds veeleisender en ironisch genoeg uitermate exclusieve oproep tot 'tolerantie'. Die werkt namelijk stelselmatig maar één kant op.
Ik extreem-links? Nee hoor, heb weinig op met communisme en Identity Politics gezever.quote:Op donderdag 28 januari 2021 18:46 schreef Gibraltar70 het volgende:
[..]
Waar heb je het nou over (2.0)?
Als er problemen zijn dat pak je die aan. Waarom moet ik zelfreflectie toepassen als ik niets heb misdaan?
Zijn er problemen? Pak die aan. Zo simpel is het? Een dief? Dan stuur je daar de politie op af. Iemand trekt uitkering, terwijl die prima zou kunnen werken, ga arbeidsdiscriminatie aan. Probleemwijken? Gooi die mensen niet bij elkaar, maar bouw vinex-wijken om sociale klassen te mengen en deze niet aan hun lot over te laten.
Oplossingen genoeg, maar jij wil voornamelijk wijzen en niet meewerken aan de oplossingen. Jij bent die gene die wijst. Jij moet even goed bij jezelf ten rade gaan, wie je bent, waar je voor staat en wat je wil.
Je roept dat je links bent, maar zoals ik al vaker heb geroepen: extreem-links is net zo gevaarlijk als extreem-rechts. Zie bijv. een figuur als Asscher, pretendeert voor de zwakkere te zijn, maar naait op eigen titel die groep mensen keer op keer, zie dat flut onderzoek naar Turkse jongeren, zie nu met dat toeslagen-schandaal.
Doe mij maar liever een rechtse-gekkie die eerlijk is over zijn mening dan een linkse huichelaar.
Er is zodanig zelfreflectie geweest dat er een hoop is verbeterd, ook al was er niet altijd de steun van voorheen vanuit de overheid. De onderwijsdiploma's zijn omhoog gegaan, criminaliteit fors omlaag.quote:Op donderdag 28 januari 2021 18:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
Nooit, maar dan ook nooit eens een zelfreflectie van het waaróm zoveel Nederlanders steeds meer moeite beginnen te krijgen met de steeds veeleisender en ironisch genoeg uitermate exclusieve oproep tot 'tolerantie'. Die werkt namelijk stelselmatig maar één kant op.
Turkije?quote:Op donderdag 28 januari 2021 11:31 schreef Gibraltar70 het volgende:
Nederland is uiteindelijk een compromis tussen reuzen die de buit verdelen. De enige handrem die we hier hebben, is een toespraak van een machtige bondgenoot om verdere polarisatie in dit land te voorkomen.
Nu nog die sletterigheid bij Nederlandse dames aanpakken.quote:Op donderdag 28 januari 2021 18:56 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Er is zodanig zelfreflectie geweest dat er een hoop is verbeterd, ook al was er niet altijd de steun van voorheen vanuit de overheid. De onderwijsdiploma's zijn omhoog gegaan, criminaliteit fors omlaag.
Zet dat cynisme eens opzij en zie gewoon de verbetering, ondanks dat de Rijksoverheid niet altijd een hand uit stak. In criminaliteit zijn ze nu ongeveer even crimineel als autochtonen 15 jaar terug. Geweld tegen homo's komt voor 85% nog steeds van autochtonen vandaan.quote:Op donderdag 28 januari 2021 18:58 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nu nog die sletterigheid bij Nederlandse dames aanpakken.
Toch?
Zolang ze dat calvinisme lekker daar houden, prima.quote:Op donderdag 28 januari 2021 19:08 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Zet dat cynisme eens opzij en zie gewoon de verbetering, ondanks dat de Rijksoverheid niet altijd een hand uit stak.
Urk is natuurlijk een veel kleinere groep mensen, maar daar zit in ieder geval veel minder verbetering in. Veel minder besef van gedrag. Nog even en het gemiddeld inkomen is daar ook lager dan onder de gemiddelde Turk.
De SGP groeit alleen maar in aanhangquote:Op donderdag 28 januari 2021 19:08 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zolang ze dat calvinisme lekker daar houden, prima.
De SGP is al decennia stabiel. Het hele christendom neemt af in Nederland.quote:Op donderdag 28 januari 2021 19:10 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
De SGP groeit alleen maar in aanhang
Dat waag ik te betwijfelen.quote:Op donderdag 28 januari 2021 19:11 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
De SGP is al decennia stabiel. Het hele christendom neemt af in Nederland.
Pretenderen dat we dáár last van hebben, is een valse argumentatie die moet aangeven dat we als seculier land 'alle religies gelijk' moeten bezien in invloed en maatschappelijke uitwerking.
De laatste calvinistische terreurdaad in NL was wanneer ook alweer... 1572? De Roomse, 1584?
Topics van TS zijn altijd kut, wollig gebazel die je twee keer moet lezen en je vervolgens afvraagt waar het op is gebaseerd. Ach ja, leven en laten leven.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 14:13 schreef Blackst4r het volgende:
Wat een kut topic met alleen maar meninkjes van zolderkamerbewoners die hen denken te kennen.
Het is tegen de gebruikelijke in. Mooi om te zien; hoeveel moeite mensen daarmee hebben, dezelfde mensen die de woorden: vrijheid, democratie en mensenrechten meestal in één adem brullen.quote:Op zaterdag 30 januari 2021 11:11 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Topics van TS zijn altijd kut, wollig gebazel die je twee keer moet lezen en je vervolgens afvraagt waar het op is gebaseerd. Ach ja, leven en laten leven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |