Ik zou Acuna niet vervangen nee, ik heb spijt dat ik hem niet gedaan heb. Je zou eventueel eens 86 Carrasco ipv Dembele kunnen proberen. Ik heb die als player pick en vind hem wel fijn, weet alleen niet of hij de coins waard is. Of de live kaart van Hazard, dat is dan wel direct je hele budget.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 18:48 schreef Canadre het volgende:
Wat betreft mijn verdediging ben ik zeer tevreden!
Joao Felix draait als een malle en Suarez is leuk voor erbij, maar zou hem kunnen vervangen.
Vooral mijn middenveld (Dembele 83!) zou gewijzigd kunnen worden.
Ik wil IF De Jong, mocht die Donderdag uitkomen en voor de rest mag het veranderd worden.
Zelf dacht ik aan Kurzawa en Neymar, maar Acuna is naar mijn idee de beste LB van het spel.
Ik wil het beter doen in de WL en DIV 2 halen!
Gooi maar tips
Neymar Kurzawa all day vooral Neymar is een gamechangerquote:Op dinsdag 26 januari 2021 18:48 schreef Canadre het volgende:
Wat betreft mijn verdediging ben ik zeer tevreden!
Joao Felix draait als een malle en Suarez is leuk voor erbij, maar zou hem kunnen vervangen.
Vooral mijn middenveld (Dembele 83!) zou gewijzigd kunnen worden.
Ik wil IF De Jong, mocht die Donderdag uitkomen en voor de rest mag het veranderd worden.
Zelf dacht ik aan Kurzawa en Neymar, maar Acuna is naar mijn idee de beste LB van het spel.
Ik wil het beter doen in de WL en DIV 2 halen!
Gooi maar tips
Als je echt graag wil winnen is dat denk ik wel de betere optie jaquote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:06 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Neymar Kurzawa all day vooral Neymar is een gamechanger
Bohhh heerlijk. Eens kijken zo. Welke is dat?quote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:23 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Dus ik twijfelen of ik die daily sbc moest doen pack ik daar gewoon even 87 Campbell uit
quote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:23 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Dus ik twijfelen of ik die daily sbc moest doen pack ik daar gewoon even 87 Campbell uit
Ergste was dat ik hem op de telefoon deed zat een sudamerica speler in en die kwam dus als eerste eruit.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:26 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]Jij mag ook wel een lotto ticket kopen onderhand
https://www.futbin.com/21/squad/5565534quote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:26 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Bohhh heerlijk. Eens kijken zo. Welke is dat?
Hoe ziet jouw team uit?
Dan had ik al lang live kaart van Varane, IF Pogba, etc gehaald denk ikquote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:30 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
https://www.futbin.com/21/squad/5565534
Volledig untradeble en 2 mil op de bank.
Jawel maar ben bewust even untradeble gegaan zodat ik niet zoveel coins zou verliezen maar de crash valt mee geloof ik.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:34 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Dan had ik al lang live kaart van Varane, IF Pogba, etc gehaald denk ik![]()
Maar snap het wel, zonde om dat te spenden als je ze untradeable hebt.
Lijkt me een heel goed team. Al met Messi gespeeld? Ik vind die opvallend goedkoop.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 20:15 schreef Max23 het volgende:
Jongens, ik ben op de andere tour gegaan en heb Neymar en Mbappe verkocht. Afgelopen WL Cantona en Seedorf gehaald, speelde prima, maar ik merk dat ik toch niet hoger dan goud 1 ga halen. Dus wilde weer wat anders![]()
[ afbeelding ]
Ingame speel ik 4222 met Dybala en Ronaldo in de spits.
Zeg het maar
Zanetti een aanrader? Wilde hem misschien ook halen. Maar twijfel of hem misschien ingame op CDM te zetten en dan Cuadrado 7 chem rechtsback.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 20:15 schreef Max23 het volgende:
Jongens, ik ben op de andere tour gegaan en heb Neymar en Mbappe verkocht. Afgelopen WL Cantona en Seedorf gehaald, speelde prima, maar ik merk dat ik toch niet hoger dan goud 1 ga halen. Dus wilde weer wat anders![]()
[ afbeelding ]
Ingame speel ik 4222 met Dybala en Ronaldo in de spits.
Zeg het maar
Vind hem tot nu toe nog niet echt heel opvallend, maar voelt wel fijn aan. Denk wel een acceptabel bedrag.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 20:23 schreef papert het volgende:
[..]
Lijkt me een heel goed team. Al met Messi gespeeld? Ik vind die opvallend goedkoop.
Hm, hij komt wel erg degelijk over als back. Al merkte ik het fysiek van Klaiber wel duidelijk beter.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 23:56 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Zanetti een aanrader? Wilde hem misschien ook halen. Maar twijfel of hem misschien ingame op CDM te zetten en dan Cuadrado 7 chem rechtsback.
Gomez upgraden naar Van Dijk en dan kan in elk geval Klaiber op 10 chem.quote:Op woensdag 27 januari 2021 09:42 schreef leeroy het volgende:
Ik heb nu dit staan:
https://www.futbin.com/21/squad/5585202
Ik wil graag asap Pogba vervangen voor Bruno en Gomez eruit voor een betere speler. Tijdens weekend League wissel ik ze vaak in de rust voor Goretzka en Klaiber. Merk dat die 2 gewoon veel beter zijn dan wat er in de basis staat maar ik kan ze niet linken.
Baal er best wel van dat ik Tavernier niet heb kunnen doen. Dat is voor mij echt de ideale supersub, die je volgens mij overal behalve op doel kwijt kan....quote:Op woensdag 27 januari 2021 09:42 schreef leeroy het volgende:
Ik heb nu dit staan:
https://www.futbin.com/21/squad/5585202
Ik wil graag asap Pogba vervangen voor Bruno en Gomez eruit voor een betere speler. Tijdens weekend League wissel ik ze vaak in de rust voor Goretzka en Klaiber. Merk dat die 2 gewoon veel beter zijn dan wat er in de basis staat maar ik kan ze niet linken.
Ik heb van Dijk gehad maar heb die uit frustratie verkocht afgelopen week. Klaiber moet ik centraal erin zien te krijgen en dat is een beetje lastig, zit zelf te denken om inform Gomez te gaan kopen of misschien weer Varane te kopen. Ik heb ook nog Mendy op de bank zitten.quote:Op woensdag 27 januari 2021 09:54 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Gomez upgraden naar Van Dijk en dan kan in elk geval Klaiber op 10 chem.
Hij is echt heel goed, voetballend een stuk beter dan Klaiber en 99 stamina dus die blijft maar gaan. Ik kan in geval van nood altijd nog switchen door Marquinhos naar CB te schuiven, Klaiber RB en Tavenier naar het middenveld.quote:Op woensdag 27 januari 2021 09:58 schreef Dopekoe het volgende:
[..]
Baal er best wel van dat ik Tavernier niet heb kunnen doen. Dat is voor mij echt de ideale supersub, die je volgens mij overal behalve op doel kwijt kan....
Met deze ben ik het wel eena die bal opwippen en naar voren rennen vanaf de aftrap was te debiel voor woorden en een groter probleem dan stepoversquote:Op woensdag 27 januari 2021 11:07 schreef lesleyyb het volgende:
https://fifaforums.easpor(...)fa-21-title-update-9
Nog meer skill move nerfs en 0 verandering voor verdedigers
Ik heb daar welgeteld 1 doelpunt door tegengekregen. Bij alle andere pogingen deden mijn verdedigers goed werk.quote:Op woensdag 27 januari 2021 11:35 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Met deze ben ik het wel eena die bal opwippen en naar voren rennen vanaf de aftrap was te debiel voor woorden en een groter probleem dan stepovers
Apart ik krijg er in de WL alleen al zo'n 5 tegen per weekend maar zal ook wel een beetje afhangen van het niveau waarop je speelt.quote:Op woensdag 27 januari 2021 12:10 schreef Dopekoe het volgende:
[..]
Ik heb daar welgeteld 1 doelpunt door tegengekregen. Bij alle andere pogingen deden mijn verdedigers goed werk.
Haalt niet weg dat het wel bloedirritant was idd ja...
Ik heb ook meerdere malen verlenging moeten spelen door dit soort gezeik, dat je de 88ste minuut voorkomt en dan mag verlengen door deze bullshit. En dan natuurlijk verliezen op penalties.quote:Op woensdag 27 januari 2021 13:13 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Apart ik krijg er in de WL alleen al zo'n 5 tegen per weekend maar zal ook wel een beetje afhangen van het niveau waarop je speelt.
Ik speel bijna geen WL en speel in Divisie 6/7, dus ik kom het ook bijna nooit tegen idd...quote:Op woensdag 27 januari 2021 13:13 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Apart ik krijg er in de WL alleen al zo'n 5 tegen per weekend maar zal ook wel een beetje afhangen van het niveau waarop je speelt.
Weet je zeker dat ze het fixen?quote:Op donderdag 28 januari 2021 09:09 schreef Saekerhett het volgende:
EA heeft de player pick verneukt, je krijgt alleen maar gold players te zien
Classic weer.
Zullen ze wel fixen, dus iedereen die nu gratis twee player picks wil, doen!
Als je slim bent coins, als je domme guy bent zoals ik dat ben pak je packs.quote:Op donderdag 28 januari 2021 08:19 schreef papert het volgende:
Wat kiezen jullie meestal met de Rivals beloningen?
Coins, verhandelbaar of onverhandelbaar?
Niet specifiek over 90 Dalglish van dit jaar, maar vorig jaar heb ik zijn mid en prime gebruikt en dat was echt broekje uit op een gegeven moment in de Weekend League. Alles werd raak geschoten!quote:Op donderdag 28 januari 2021 09:26 schreef Canadre het volgende:
Daar zit je dan vol spanning...
Zou De Jong of Neymar ertussen zitten?
Nee. Niks van dat alles... Gouden spelers! 🤬
Iets anders...
Ik zit te denken aan Dalglish 90!
Iemand die met deze speler speelt en mij daar
meer over kan vertellen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Doe altijd untradable packs omdat ik packs leuk vind om te openen al eindigt het vaak in een teleurstellingquote:Op donderdag 28 januari 2021 08:19 schreef papert het volgende:
Wat kiezen jullie meestal met de Rivals beloningen?
Coins, verhandelbaar of onverhandelbaar?
Zooo koekoekquote:Op donderdag 28 januari 2021 09:09 schreef Kiid het volgende:
Dit is echt ongelofelijk. Eerlijk, ik was het helemaal zat dat ik ieder weekend speel en tot op heden nooit een goede red of een dure speler heb gekregen. Afgelopen weekend dus ook maar tot goud 3 en rivals maar tot 3e rank geloof ik.
Krijg ik dit als rivals reward:
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |