quote:
Op dinsdag 16 februari 2021 11:09 schreef greatgonzo het volgende:misschien leuk te vermelden: de keuze is uiteindelijk toch op mij gevallen

Mijn nieuwe leidinggevende heeft niet mee willen doen met het spelletje

Een ordinaire kick, maar kwam hier via Google uit. Mooi voor je (hoop dat je de baan nog hebt)

.
Ik heb vanuit een sollicitatiecommissie eens een interne sollicitatie fout zien gaan. Overheid, dus de vacature moest breed worden uitgezet, maar is dan vaak toch een formaliteit bij doorschuiven van medewerkers binnen een afdeling.
Ging in mijn geval om een directe collega van mij, die in het verleden al messen in mijn rug heeft gestoken. Echt ranzige kantoorpolitiek ook. Veel profileren, weinig inhoud, maar iedereen liep er mee weg. Zou mijn meerdere worden. Die collega dacht dus ook dat die er al was, gedroeg zich er ook naar, maar is het niet geworden en heeft niet veel later de organisatie verlaten

Goed om te zien dat toch de beste kan winnen in dit soort situaties. Heel interessant om ook de dynamiek binnen de commissie te zien veranderen gaandeweg de gesprekken. Leermomentje.
[ Bericht 5% gewijzigd door Pvt.Webster op 16-10-2021 01:23:21 ]