quote:Op zondag 17 januari 2021 12:04 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ik heb het nog niet op de stream.![]()
Gevulde paprika vandaag begreep ik?
Klopt ja! Behalve voor hemzelf, hij krijg dan last van zijn darmen door de paprika.quote:Op zondag 17 januari 2021 12:04 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ik heb het nog niet op de stream.![]()
Gevulde paprika vandaag begreep ik?
Lol, dat zou echt mooi zijn!quote:Op zondag 17 januari 2021 12:05 schreef D. het volgende:
Ik snap dat 'vasthouden' een ruim begrip is, maar in mijn ogen zijn ze al af
Zou wat zijn als BB na de 24 uur zegt dat ze na een uur al af waren
Confronteer je hem/haar daar ook mee?quote:Op zondag 17 januari 2021 12:03 schreef JACM het volgende:
[..]
Collega van me doet vaak 'begrijp je wat ik bedoel'
Word je ook gek van na een tijdje
Komt nog welquote:Op zondag 17 januari 2021 12:06 schreef Moonlight het volgende:
Nat en Daan doen normaal tegen elkaar
Ja, maar ik denk dat daar onderhuids nog wel wat zit hoor, ze hebben het niet echt goed uitgesproken.quote:Op zondag 17 januari 2021 12:06 schreef Moonlight het volgende:
Nat en Daan doen normaal tegen elkaar
Hahaha, goed he, maar schijn bedriegtquote:Op zondag 17 januari 2021 12:06 schreef Moonlight het volgende:
Nat en Daan doen normaal tegen elkaar
Hmms ben benieuwdquote:Op zondag 17 januari 2021 12:07 schreef Sangha het volgende:
[..]
Ja, maar ik denk dat daar onderhuids nog wel wat zit hoor, ze hebben het niet echt goed uitgesproken.
Iddquote:Op zondag 17 januari 2021 12:07 schreef Fikkert2 het volgende:
[..]
Hahaha, goed he, maar schijn bedriegt
Maar dan zit straks iemand anders er mee opgescheeptquote:Op zondag 17 januari 2021 12:07 schreef JACM het volgende:
[..]
Nee, ook niet nodig. Collega is binnenkort weg en ik werk door corona vaak thuis
Oja, goed plan, eitje bakkenquote:Op zondag 17 januari 2021 12:09 schreef engine het volgende:
Haha Nick zijn ei wil niet op zijn plakje ham
Misschien moet ik die persoon voorstellen aan Nathaliequote:Op zondag 17 januari 2021 12:08 schreef D. het volgende:
[..]
Maar dan zit straks iemand anders er mee opgescheept
Daan zit een beetje vastquote:Op zondag 17 januari 2021 12:09 schreef Dutchgirl23 het volgende:
Kan die Daan nu nooit eens gewoon gezellig praten over iets anders dan de opdrachten of het spel. Word er moe van.
quote:
Smakelijk!quote:
Ze gaan samen met een maatje en dan wisselen dus maar een half uurtje. Dan kan de ander je wakker houden.quote:Op zondag 17 januari 2021 12:00 schreef Sangha het volgende:
[..]
Ja het is wel te doen, maar hopelijk wordt er eentje onoplettend, in de nacht of door verveling. We gaan het zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |