Maar waarom? Het is 1 en al suiker. Er zijn zoveel producten met zoveel suiker erin maar soms als je kijkt naar hoe vrouwen een chocoladebonbon opeten bijvoorbeeld dan lijkt het een heel ritueel voor hen te zijn. Waarom hebben vrouwen dit op deze manier? Mannen hebben dat toch niet met wat dan ook?
'Ow we gaan seks hebben? Ik ga een heel ritueel uitvoeren'. Nee je gaat direct op je doel af. 'Ow bier, ik ga hier even ontzettend van genieten met een hele glazige blik in mijn ogen'. Nee je drinkt het gewoon op en vindt het fijn.
Waarom zijn vrouwen zo extreem wat dit betreft?
The only thing I can really speculate on, is the very existence of my life with or without my wife in terms of the human relationships, the juxtaposition of one person to another. The form, the content.