Hey fokkers,
Ik ben 21 jarige filmstudent en ben voor stage op dit moment een documentaire aan het maken.
Beknopte omschrijving, Lang verhaal kort.
Ik ben half Antilliaans half Nederlands, bij wijze van spreken ben ik een kaaskop met een kleurtje
In mijn jeugd werd me vaak gevraagd ''waar ik vandaan kom'' wat ergens vragen opriep omdat ik mij Nederlands voel.
In tegenstelling heb ik veel mensen (met een migratieachtergrond) ontmoet, die hier net als ik geboren en getogen zijn, maar zich niet ’Nederlands’ voelen, tevens de reden om uit te zoeken wat nou eigenlijk Nederlands is, en proberen eenheid te creëren onder Nederlanders met verschillende achtergronden.
Nu is de vraag:
Heb jij?, of zijn er mensen die een vergelijkbare ervaring (kan ook iets anders zijn) hebben meegemaakt en bereidt zijn dit (net als ik) te delen in de docu.
Ik weet dat het iets is wat je niet zomaar van mensen vraagt, maar ik vind het belangrijk dat wij als nederlanders leren, elkaar beter te begrijpen, en als dit hieraan kan bijdragen dan doe ik dat graag
Peace