Klopt, probeerde gisteren en vandaag te veranderen maar wil me nu blijkbaar niet lukkenquote:Op donderdag 7 januari 2021 00:06 schreef Mister1984 het volgende:
Volgens mij heb je het verkeerde seizoen in de OP staan
Lekker hoor het levensproject van Sonny in duigen gevallenquote:Op donderdag 7 januari 2021 14:40 schreef Oriente het volgende:
https://mobile.twitter.co(...)922892877825/photo/1
De nieuwste Bol.com reclame.
Ja zo'n domme keutel is het wel. Maar eerlijk is eerlijk ze wilde het groene gras. Daar was Gregory het mee eens en die ging al snel het grasveld in.quote:Op donderdag 7 januari 2021 16:18 schreef Magica het volgende:
En denk dat Karina niet echt beseft wat ze allemaal zegt en dat het bij gregory terecht komt
Van Jaydi kan ik me de opmerking nog enigszins voorstellen, als je net uit elkaar bent dan zie je toch vaak alleen de negatieve kanten. En als Sonny zich al zo voor de camera gedraagt, wil ik echt niet weten hoe hij zonder camera's isquote:Op donderdag 7 januari 2021 16:46 schreef Soury het volgende:
Karina en Jaydi zijn ook wel vals wat mij betreft. Jaydi zegt dat ze 3 is gekwetst en Karina heeft 7 jaar weggegooid. Dat is heel hard.
Karina is idd een naar mens om naar te luisterenquote:Op donderdag 7 januari 2021 17:08 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Van Jaydi kan ik me de opmerking nog enigszins voorstellen, als je net uit elkaar bent dan zie je toch vaak alleen de negatieve kanten. En als Sonny zich al zo voor de camera gedraagt, wil ik echt niet weten hoe hij zonder camera's is![]()
Karina is veel te kort door de bocht en haar zeik stem helpt ook niet echt mee.
Volgens mij ook echt zo'n prinsesje.quote:Op donderdag 7 januari 2021 17:14 schreef Soury het volgende:
[..]
Karina is idd een naar mens om naar te luisteren
Ja die opmerkingen van hem waren niet handigquote:Op donderdag 7 januari 2021 16:42 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja zo'n domme keutel is het wel. Maar eerlijk is eerlijk ze wilde het groene gras. Daar was Gregory het mee eens en die ging al snel het grasveld in.
Dat weet zij dus niet.quote:Op donderdag 7 januari 2021 17:20 schreef Magica het volgende:
[..]
Ja die opmerkingen van hem waren niet handig![]()
Maar hij heeft zich wel weer soort van herpakt maar daar heeft zij geen weet van.
Denk ook dat darryl? Het leuk vindt voor daar maar niet echt serieus isquote:Op donderdag 7 januari 2021 17:08 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Van Jaydi kan ik me de opmerking nog enigszins voorstellen, als je net uit elkaar bent dan zie je toch vaak alleen de negatieve kanten. En als Sonny zich al zo voor de camera gedraagt, wil ik echt niet weten hoe hij zonder camera's is![]()
Karina is veel te kort door de bocht en haar zeik stem helpt ook niet echt mee.
Jaquote:
Even pompen en dan wegwezenquote:Op donderdag 7 januari 2021 17:21 schreef Magica het volgende:
[..]
Denk ook dat darryl? Het leuk vindt voor daar maar niet echt serieus is
Dat idee heb ik ook een beetje ja. Ik had eigenlijk best wel met Gregory te doen tijdens het kampvuur.quote:Op donderdag 7 januari 2021 16:18 schreef Magica het volgende:
En denk dat Karina niet echt beseft wat ze allemaal zegt en dat het bij gregory terecht komt
Ze schelen fysiek 11 jaar, maar mentaal zitten ze zeker in het zelfde schuitje. Wat een raar arrogant stelletjequote:Op vrijdag 8 januari 2021 02:29 schreef Smart_ass het volgende:
Die Sonny die gelijk in het begin al kwam melden dat ie de 100 aan wilde tikken en super erg hintte op einde relatie, en dan nu ineens zo hard willen vechten voor zijn relatie. Project bedoel ik trouwens.
Die Ricky en Jaydi, wat een oppervlakkig stelletje. Vooral dat Ricky in de vorige aflevering ook nog zei dat ze goed bij elkaar passen qua uiterlijk. Ja want dat is zeker wel erg belangrijk
.
Dat is volgens mij zo’n type dat je laat geloven dar je de meest geweldige vrouw op aarde bent en nadat je het bed met hem hebt gedeeld, hij niet meer interessant vindt.quote:Op donderdag 7 januari 2021 17:21 schreef Magica het volgende:
[..]
Denk ook dat darryl? Het leuk vindt voor daar maar niet echt serieus is
Ja Denise ziet het wat realistischer, op dit moment ben ik voor al deze mannen nummer 1quote:Op vrijdag 8 januari 2021 09:01 schreef roos94 het volgende:
Karina die zegt: ik zie mezelf wel de rest van mijn leven spenderen met Darryl. Hoe in godsnaam kun je dat weten na een week in een villa met tig andere mensen
De connectie Roosquote:Op vrijdag 8 januari 2021 09:01 schreef roos94 het volgende:
Karina die zegt: ik zie mezelf wel de rest van mijn leven spenderen met Darryl. Hoe in godsnaam kun je dat weten na een week in een villa met tig andere mensen
Wat verwacht je van dit soort types dat ze het over Bukowski gaan hebben?quote:Op vrijdag 8 januari 2021 02:41 schreef Smart_ass het volgende:
Het enige dat ze tegen elkaar zeggen zijn dingen in de trant van hoe mooi en knap ze elkaar vinden. Lekker diepgaand hoor.
Wat ik me trouwens nog afvraag dus, hoe kwam die Tahira ineens in beeld bij Marco? Want in het begin was ie helemaal into Anne en hadden ze zo’n geweldige klik alsof ze elkaar al jaren kenden blabla. Ik heb denk ik gemist dat hij haar ineens niet meer interessant vond ofzo?
Rose Coloured Glassess.quote:Op vrijdag 8 januari 2021 09:01 schreef roos94 het volgende:
Karina die zegt: ik zie mezelf wel de rest van mijn leven spenderen met Darryl. Hoe in godsnaam kun je dat weten na een week in een villa met tig andere mensen
Nee dit denk ik ook idd. Die heeft vast geen moeite om een meid te krijgen en ik denk dat ze beloond worden als ze iemand versieren. Bij Ricky denk ik hetzelfde maar twijfel ik nog een beetje.quote:Op donderdag 7 januari 2021 17:21 schreef Magica het volgende:
[..]
Denk ook dat darryl? Het leuk vindt voor daar maar niet echt serieus is
Ze zat ook niet bepaald te springen om met ‘m mee te gaanquote:Op vrijdag 8 januari 2021 18:51 schreef Raw85 het volgende:
Die Mariëlle die door Sonny weer meegevraagd op date had ik echt nog nooit gezien daarvoor
Ja ze hebben geen enkel traantje laten zien van Greg, daar hoopte ik wel op zodat Karina even een stal terug zou nemen maarja in deze aflevering is ze even weer iets verder gegaan.quote:Op zondag 10 januari 2021 00:56 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Zo, weer een aflevering bij gekeken.
Elke keer blijf ik om Sonny lachen, met zijn oneliners en op de manier hoe hij het ook brengt.Het is natuurlijk ongelooflijk lomp om een relatie van 3 jaar op deze manier te beëindigen en je na een week al meteen met iemand anders verder gaat. Van de andere kant, toen hij en Jaydi 2 minuten van elkaar waren gesplit, zei hij al iets van "de 100 aantikken", tja dan maak je het er zelf naar.
Greg heeft in eerste instantie geen goede beelden afgegeven (waarop Karina het daarna bestempelt dat het klaar is), maar loopt daarna wel steeds met zijn ziel onder de arm, wil de relatie redden, terwijl Karina dat niet weet. Ben wel benieuwd naar de beelden die zij volgende week te zien krijgt (al denk ik dat de regie eerder een flirtende Liyah laat zien dan een Greg die worstelt met zijn gevoelens). Bovendien stapt zij (net zoals Jaydi) al wel héél snel over naar iemand anders. Maja, da's ook weer Tempa natuurlijk.
Vind Karina en Denise ongelooflijk cringe om naar te kijken, sowieso hun stemmen en die half Engelse zinnen.
Het nieuwe koppel... Beetje oppervlakkig tot nu toe. Hij is 27 en zij 19, opvallend is dan wel dat op date gaat met nóg oudere gasten van 32 en 29... Maja, leeftijd zegt niks in dit programma, kijk maar naar de kleffe Jaydi en Ricky.
Maar goed, ondanks al het cringe gedoe blijf het toch leuk om elke week ff te kijken.
Hier ben ik het helemaal mee eens. Snap dat niet. Lijkt nu gewoon oude temptation om zoveel mogelijk relaties kapot te maken..quote:Op donderdag 14 januari 2021 01:12 schreef Azula het volgende:
[..]
Ja ze hebben geen enkel traantje laten zien van Greg, daar hoopte ik wel op zodat Karina even een stal terug zou nemen maarja in deze aflevering is ze even weer iets verder gegaan.Mja, ze heeft ook alleen maar flirtende en stoere bek Greg gezien en niet dat hij traantjes met tuitjes huilde. Had liever de mindfuck gezien bij Karina en dat ze zou twijfelen en de relatie misschien nog enigszins een kans had, dan dit gemanipuleer.
Daar gaan ze nog wel een vieze nasmaak van krijgen.
Van Sonny is dat emotionele ook allemaal niet getoond. Ook alleen z’n grote bek.
Professioneel sporter. Die bestaan. Tennis, voetbal, volleybal, schaatsen, plankzeilen en ja... ook wakeboarden.quote:Op donderdag 14 januari 2021 16:33 schreef Soury het volgende:
Oh en die gast van Jadi die is professioneel wakeboarder WTF is dat dan
Ja vastquote:Op donderdag 14 januari 2021 17:23 schreef Astro_boy het volgende:
[..]
Professioneel sporter. Die bestaan. Tennis, voetbal, volleybal, schaatsen, plankzeilen en ja... ook wakeboarden.
Iemand wegzetten alsof het hem helemaal niks interesseert en verliefd is geworden op een single is wel walgelijk.quote:Op donderdag 14 januari 2021 20:43 schreef Luiki het volgende:
Ik vind het eigenlijk niet kunnen van de productie dat ze geen beelden van de emotionele greg laten zien..
Wie weet had die Karina dan heel anders gereageerd..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |