quote:Daar kan planet ook een handje van.
Op donderdag 23 januari 2003 10:59 schreef Webcrowler het volgende:
Ik ken jou gevoelens, heb heeft bij mij 3 maanden geduurd voordat ik internet kon krijgen.Maar nu 1.5 jaar later sta ik nog steeds niet in hun klanten bestand voor internet, wat dus betekent dat ik geen rekeningen krijg.
Bij de helpdesk weten ze wie ik ben, maar in de winkel kennen ze mij niet.
UPC: Mr. <achternaam>? staat niet in klantenbestand
Ik: Nou, ik heb toch echt al 1.5 jaar internet
UPC: nou dan ga ik u maar aanmelden dat u sinds gisteren internet heeft
Ik: Ik vinnet best, je doet maarNu, 4 maanden later, nog steeds geen rekeningen, ik ga ergeens eens meer om zeuren.
Eigenlijk mag ik niet klagen met mijn gratis internet
September 2002 ADSL comfort geupgrade naar ADSL advanced.
Zo geregeld, nette brief van de KPN "18 september gaan we uw verbinding upgraden. Uw login naam veranderd dan, maar daarover krijgt u bericht van Planet"
Geen bericht van Planet.
Voorzichtig 's avonds op de 18e internet geprobeerd...
WOW gewoon sneller, met gewoon mijn oude login naam.
Eind september, rekening-mail van Planet:
"Voor uw ADSL comfort jaar abonnement ¤ 44,95"
Ik netjes gereplyed
"Ik heb al twee weken comfort"
Geen reactie...
Dit is zo twee maanden doorgegaan.
Zij ADSL comfort in rekening brengen, ik mailen dat ik advanced heb.
Eind december ligt plotseling internet eruit, terwijl mijn routertje netjes "verbonden" aangeeft.
Wat de neuk? dacht ik.
Plotseling gaat er een
branden! login naam veranderd van bla@adsl-comfort naar bla@adsl-advanced en HOP verbinding.
Dan neem je toch aan dat je dan gewoon WEL de juiste rekening krijg.... Eind Januari "Uw ADSL-comfort jaarabbonement"
Ondertussen een keer of 10 gemaild. Krijg ik een mail terug "wij begrijpen uw vraag niet"
Ik heb het maar opgegeven en betaal gewoon te weinig. Ik mag blijbaar niet meer gaan betalen
quote:
Op donderdag 27 februari 2003 22:14 schreef palpatine het volgende:
ROFL UPC RULEZ
away you demon!!!
Gewoon een doe-het-zelf pakket genomen, dan weet je in ieder geval zeker dat het ook gedaan wordt
Het laatste dat ik hier te melden had, was dat kpn in mei weer verder zou gaan met het uitrollen van ADSL... ![]()
Any way, het is nu waarschijnlijk Mei, want ik plaats dit bericht over mijn vers geinstalleerde ADSL verbinding van Tiscali. ![]()
Ik ben natuurlijk erg happy, ben goed van upc af, en kan nu eindelijk weer proberen bij te komen bij alle series die ik volgde... Ik ben al weer hard aan het downloaden ![]()
Tiscali: Bedankt
Ik had dus vroeger TIscali ADSL en ik wilde gaan verhuizen. Zo gezegd zo gedaan ik verhuizen. Tiscali bellen: ik ben verhuisd. Zij ja sorry we kunnen nog geen verhuizingen doen.
Geen verhuizingen???? Hoe moet ik dan mijn ADSL meenemen?
Ja meneer dat kan helaas niet, U moet opnieuw een ADSL aansluiting laten aansluiten...
Ik nieuwe aanvraag, hoor ik niks meer van.
Zit inmiddels alweer 1.5 jaar op Casema kabel maar of ik daar nou blij mee ben?? In elk geval was het snel geregeld bij Casema.
quote:Hij heeft tiscali en dat is bij elke adsl provider volgens mij
Op woensdag 16 april 2003 20:40 schreef fotoloog het volgende:
nog een tip over planet: als je gaat verhuizen met je adsl abbo,hou er dan rekening mee dat je 3(!) maanden geen gebruik kunt maken van internet!
Ten eerste ben ik net verhuisd... en ten tweede zit ik helemaal niet te wachten op negatieve berichtgeving over mijn nieuwe provider... laat me nou even in de waan dat er tenminste 1 bedrijf op deze klomp klei is die weet waar ze mee bezig is.
dank u wel
quote:UPC RULEZZZZZZZ
Op woensdag 16 april 2003 22:13 schreef Skimmer het volgende:
Mensen...Ten eerste ben ik net verhuisd... en ten tweede zit ik helemaal niet te wachten op negatieve berichtgeving over mijn nieuwe provider... laat me nou even in de waan dat er tenminste 1 bedrijf op deze klomp klei is die weet waar ze mee bezig is.
dank u wel
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |