Dat is eigenlijk wat ik ook bedoel te zeggenquote:Op maandag 30 november 2020 12:07 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik vind Roller Coaster en Piano Man allebei wel prima nummers, maar ik zou er nooit op stemmen want ze staan veel te hoog
Yup, ongeveer 2000 plekjes te hoog.quote:Op maandag 30 november 2020 12:07 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik vind Roller Coaster en Piano Man allebei wel prima nummers, maar ik zou er nooit op stemmen want ze staan veel te hoog
En dan begon het afgelopen 2 jaar nog om 8 uur ook, dus dan was je alsnog te laat.quote:Op maandag 30 november 2020 12:08 schreef Kyran het volgende:
Ik ben trouwens wel blij met 00:00 start, want die 09:00 haalde ik nooit
Nou, ik bedoel maarquote:Op maandag 30 november 2020 12:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
En dan begon het afgelopen 2 jaar nog om 8 uur ook, dus dan was je alsnog te laat.
Ik kom aan drie liedjes die wél op mijn lijst zouden kunnen komen.quote:Op maandag 30 november 2020 12:06 schreef Kyran het volgende:
[..]
Echt maar twee of drie liedjes die niet op mijn lijst zouden kunnen komen, rest allemaal toppers
Het is ook wel de charme van de lijst dat het in de kerstweek is, wanneer veel mensen veel tijd hebben om te luisteren. Als je al de 20e ofzo begint, is dat voor de eerste dagen niet zo en sowieso zou 11/12 dagen Top 2000 voor mij wel een tikkie langdradig worden.quote:Op maandag 30 november 2020 11:13 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik vind het wel wat hebben dat het in de nacht ook doorgaat. Er zijn zoveel mensen 's nachts aan het werk of onderweg of gewoon wakker op zolder.
Oh zo. Om het dan even naar mijn interpretatie te vertalen heb je overdag 47 minuten muziek en gebabbel, avonduren 50 minuten en zelfs 's nachts maar 53 minuten.quote:Op maandag 30 november 2020 12:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Reclame gaat over het uur heen (inclusief nieuws), dus het laatste nummer eindigt dan 'ongeveer' om 5 voor (55) en het eerste nummer begint 'ongeveer' om 5 over (05).
Maar dat wisselt nog wel sterk tussen de spitsuren, de daluren overdag en de avond. (En tussen 00 en 06 is er geen reclame)
Spits (7-9 uur en 16-18 uur) ongeveer 47 minuten show idd, rond het middaguur 50 minuten en in de avond 53. Ik zou de nacht op 56 minuten zetten.quote:Op maandag 30 november 2020 12:11 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Oh zo. Om het dan even naar mijn interpretatie te vertalen heb je overdag 47 minuten muziek en gebabbel, avonduren 50 minuten en zelfs 's nachts maar 53 minuten.
Volgens mij is het 's nachts nog net iets meer hoor, dan is het laatste liedje van het uur op minuut 59 afgelopen, heb je wat jingles en bumpers, heel kort het nieuws en om 3 over het uur beginnen ze weer
Ik begrijp die haat op dit nr echt niet.quote:Op maandag 30 november 2020 12:08 schreef RedFever007 het volgende:
-edit- Disturbed SoS blijft zum kotzen![]()
![]()
Lekker hoorquote:Op maandag 30 november 2020 12:35 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Ik begrijp die haat op dit nr echt niet.
Goddelijke stem die zanger. (uiterlijk dan weer om te janken)
Mn lijst klaar
1 Slipknot-Psychosocial
2 Alice Cooper- Poison
3 Limp Bizkit- Break Stuff
4 KoRn- Freak on a leash
5 Nightwish-Ghost love score live@wacken2013
6 Floor Jansen&Henk Poort-Phantom of the opera
7 Disturbed-Sound of silence
8 Nirvana-Heartshaped box
9 Mötley crüe- Kickstart my heart
10 Therapy?-Diane
11 Within Temptation-Ice Queen
12 Nirvana-The man who soled the world
13 Deftones-Shove it (my own summer)
14 Drowning pool-Bodies
15 Slayer- Angel of death
16 Nightwish- Elan
17Volbeat-Sad's man tongue
18 Rammstein- Engel
19 Metallica-master of puppets
20 Nick Cave and the bad seeds- Into my arms
21 The Prodigy-Out of space
22 Smashing pumkins-1979
23 System of a down- Chop Suey!
24 Rammstein- Ich will
25 Soundgarden- Black hole sun
26 Rob Zombie-Dragula
27 AC/DC-Thunderstruck
28 Marilyn Manson-The beautiful people
29 Bush-Glycerine
30 Placebo-The Bitter End
31 Depeche Mode- Enjoy the silence
32 Acda en de munnik- Als het vuur gedoofd is
33 Pearl Jam- Black
34 The Offspring-Self Esteem
35 De staat Witchdoctor
Imho past die stem beter bij hun nu-metal/rock-nummers (ik vind hun Land of Confusion best leukquote:Op maandag 30 november 2020 12:35 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Ik begrijp die haat op dit nr echt niet.
Goddelijke stem die zanger. (uiterlijk dan weer om te janken)
Op basis van? Persoonlijke smaak, neem ik aan?quote:Op maandag 30 november 2020 13:03 schreef Kyran het volgende:
Oh, en zoals ieder jaar ga ik even herhalen dat het schandalig is dat er geen Motley Crue in de lijst staat .....
Zo, dat is ook weer gedaan.
Gewoon wereldwijde fame. Het lijkt er haast op dat ze wereldberoemd zijn, behalve in Nederlandquote:Op maandag 30 november 2020 13:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Op basis van? Persoonlijke smaak, neem ik aan?
Want op basis van Top 40 noteringen of hype in Nederland hoef je m niet te doen, lijkt mij.
Ja dat is ook gewoon zo. Ze zijn zooo GROOT in de USA. Had verwacht dat na de film er wel meer interesse zou zijn hier in Nederland, maar helaas.quote:Op maandag 30 november 2020 13:08 schreef Kyran het volgende:
[..]
Gewoon wereldwijde fame. Het lijkt er haast op dat ze wereldberoemd zijn, behalve in Nederland
Ja, had dus ook verwacht dat na "The Dirt" het misschien wel meer zou spelen, maar helaasquote:Op maandag 30 november 2020 13:16 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Ja dat is ook gewoon zo. Ze zijn zooo GROOT in de USA. Had verwacht dat na de film er wel meer interesse zou zijn hier in Nederland, maar helaas.
Ze zijn live ook echt sensationeel, heb ze in Brussel gezien. Maar ik herhaal mezelf geloof ik, heb dat al wel vaker gezegd.
En wb The greatest show on earth, sorry ik vind Elan een leuker meebler nummer en tactisch gestemd. Meer kans dat die er weer in staat dan The greatest show.
Er is toch geen nieuws om het half uur tijdens de Top 2000?quote:Op maandag 30 november 2020 13:50 schreef Evertjan het volgende:
ben bang dat het juist meer ''praatje-plaatje-praatje-plaatje'' gaat worden. het liefst hoor ik de DJ's zo min mogelijk tijdens de top2000. Net zoals het nieuws om het half uur. Wat daar de toegevoegde waarde van is van de top 2000 snap ik ook niet. Doe het gewoon om het uur/ Al die nieuwslezers beginnen zich ook als een halve sidekick te zien tijdens de top2000
Voor m'n gevoel komt deze discussie elk jaar terugquote:Op maandag 30 november 2020 13:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Er is toch geen nieuws om het half uur tijdens de Top 2000?
"Het Top 2000-café heeft weer een bezoekersrecord gebroken" etc. etc.quote:Op maandag 30 november 2020 13:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Er is toch geen nieuws om het half uur tijdens de Top 2000?
De wachttijd om het café binnen te komen is maar liefst 1 jaar! Een nieuw record! We roepen iedereen op die vandaag nog wilde komen, om dat niet meer te proberen.quote:Op maandag 30 november 2020 14:07 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
[..]
"Het Top 2000-café heeft weer een bezoekersrecord gebroken" etc. etc.
Maar dat wordt 't 'm dit jaar niet.
Lastig jaar voor de nieuwsredactie inderdaad. Die kunnen hun cliché-berichten over de populariteit van het café, een record aantal pintransacties in de winkels, xx miljoen aan vuurwerk dat de lucht ingaat enzo niet recyclen.quote:Op maandag 30 november 2020 14:07 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
[..]
"Het Top 2000-café heeft weer een bezoekersrecord gebroken" etc. etc.
Maar dat wordt 't 'm dit jaar niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |