het gaat hier om 4 verschillende stammen, dus niet enkel de Sentinelezen ...quote:Op woensdag 23 december 2020 14:02 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Hoe hebben ze het DNA van de Sentinelezen eigenlijk getest? De Britten hebben er ooit een paar gevangen (), maar dat was nog wel vrij ruim voor de tijd dat men dat kon testen.
Ja ok, op die manier. As close as it gets, dus, want écht nauwkeurig ga je het natuurlijk niet krijgen. Maar inderdaad, dan maar op de manier waarop je het dichtst in de buurt kunt komen.quote:Op woensdag 23 december 2020 14:13 schreef RM-rf het volgende:
[..]
het gaat hier om 4 verschillende stammen, dus niet enkel de Sentinelezen ...
de andere drie stammen op die eilandengroep zijn de Onges, Jarwas en de Shompen.
alle vier zijn ze extreem geisoleerd, ook de Onges, Jarwas en de Shompen wonen in reservaten en hebben zeer weinig contact met personen buiten hun stammen, deels wegens het infectiegevaar.
maar de andere drie zijn veel minder aggressief tegenover buitenstaanders dan de Sentinelezen.
die vier stammen hebben wel een gedeelde dna-herkomst en stammen alle vier af van een groep mensen die ergens tussen 50 en 60 duizend jaar terug vanuit afrika afsplitste en uiteindelijk daar terechtkwam
ik heb nog even gezocht, dit is een wetenschappelijk bericht over de DNA ontsleuteling van de stammen op de andamen eilanden:quote:Op woensdag 23 december 2020 14:26 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ja ok, op die manier. As close as it gets, dus, want écht nauwkeurig ga je het natuurlijk niet krijgen. Maar inderdaad, dan maar op de manier waarop je het dichtst in de buurt kunt komen.
iemand overleden?quote:Op zaterdag 5 maart 2022 21:06 schreef Bruinie het volgende:
Jammer dat je er niet meer bent jong. Wel gave docu.
We mogen je dankbaar zijn voor dit topic en ik hoop dat als er een 'achterwereld' bestaat waar je nu heengegaan bent, dat je ook daar veel interessante thema's mag aanspreken als dat je hier gedaan hebt toen je nog leefde.quote:Op vrijdag 25 december 2020 22:36 schreef The_Emotion het volgende:
Dit is toch een leuk topic geworden, niet geheel BNW en toch ook wel.
De conclusie luidt dat het toch om een eiland gaat met een geïsoleerde primitieve beschaving, met de informatie die in dit topic gedeeld wordt.
Veel dank aan de users die hun steentje bijdragen.![]()
Wat maakt het nog wel BNW?
Hij kan dit topic niet meer lezen hèquote:Op zaterdag 5 maart 2022 23:36 schreef RM-rf het volgende:
[..]
We mogen je dankbaar zijn voor dit topic en ik hoop dat als er een 'achterwereld' bestaat waar je nu heengegaan bent, dat je ook daar veel interessante thema's mag aanspreken als dat je hier gedaan hebt toen je nog leefde.
Wat betreft de link met BNW...
Zoals sommigen wel weten stamt de naam 'Brave New World' van een boek van Aldous Huxley over een distopische samenleving...
Zeker daarom denk ik dat de visie op de Samenleving zeker een essentie is in BNW...
Misschien zelfs belangrijker dan de vraag of er nu wel wijdverspreidde bendes van kindermisbruikers zijn, is er de vraag hoe wij als bewoners omgaan met onze samenleving.
Zoals wij kunnen kijken vanaf een afstand naar de stammen die op de Sentinel Islands wonen, zijn er misschien ook intelligente levensvormen die ook naar de globale samenleving kijken en het is best interessant af te vragen hoe die over ons zouden denken, net zoals wij kijken naar die mensen op die eilanden.
Dankjewel @:The_Emotion voor je bijdrages hier, ik zal ze missen
wow heftig. hij was toch net naar Mexico verhuisd?quote:Op zaterdag 5 maart 2022 22:30 schreef Bruinie het volgende:
[..]
KLB / User The_Emotion overleden. (Remqo, Fernando_Martinez)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |