abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_196185051


Ten eerste, het moet gezegd, ik ben gek op Melania Trump. Breder gezegd, ik ben gek op įlle vrouwen zoals Melania Trump. Ze is rotsvast in haar persona. Ze heeft een gedecideerde manier van zichzelf dragen, een onverstoorbare blik in het oneindige en Melania laat zich ook niet zomaar door iemand de wet voorschrijven. De mens Melania valt verder heel moeilijk te bepalen buiten die eerste laag kenmerken, want inherent aan haar persoonlijkheid is het feit dat ze bijzonder lastig te doorgronden is, onbereikbaar ook. Melania spreekt buiten haar binnenste kringen het liefst met helemaal niemand. Misschien ook om haar mythische statuur intact te houden, maar vooral omdat Melania niemand nodig heeft. Melania's enige doel is: Het status quo bewaken.
Melania is daarnaast beeldschoon. Tuurlijk, ze is 50 jaar oud ondertussen en er zitten duidelijk een paar nietjes in haar jukbeenderen verborgen, maar we zien allemaal de schoonheid die daar aan de oppervlakte drijft. Al met al is Melania Trump het type vrouw die mij af en toe doet afvragen, als mijn vrouw straks 50 is, hoeveel delen Melania zitten er dan nog in? Het is dat haar man als een clownesk zwart gat alle aandacht naar zich toe trekt, anders was Melania de boeken in gegaan als een stijlicoon zoals dat met de vrouw van Kennedy is gegaan.



Melania en Donald trouwden 15 jaar geleden, een onwaarschijnlijk koppel op het eerste gezicht, maar een multimiljonair die met een 25 jaar jonger model trouwt, tja, zo onwaarschijnlijk is dat natuurlijk niet. Maar de gereserveerde Melania met de narcistische Donald, dat is toch een huwelijk die haar vrienden niet hadden kunnen voorspellen. Maar waar dit soort koppels op latere leeftijd nog naar elkaar toe groeien en een eigen rol binnen het verstandshuwelijk kunnen vinden, lijkt het bij de president en zijn first lady nooit gelukt. Er is geen 'understanding'. Anders komen deze momenten niet voor:



Melania heeft het niet meer zo op Donald. Het was altijd al een pompeuze bullebak geweest maar hij had nou eenmaal bakken met geld en samen met haar zoon, haar echte grote liefde, hadden ze een zorgeloos leven kunnen leiden. Donald was toch altijd weg, aan het werk. Daar had je geen last van. Maar toen werd hij nog president ook, en dwong Melania in een rol waar ze totaal geen behoeft aan had. Maar een vrouw als Melania, die is boven alles, uiteindelijk, plichtbewust. Ze heeft haar rol als First Lady zo goed mogelijk gedragen, gedaan wat binnen haar bereik als van de maatschappij vervreemde einzelgänger lag, en zal blij zijn dat het voorbij is.
Maar dan heb je Donald. Niet alleen heeft hij haar al die jaren in een gouden kooi opgesloten, als ze hem nu 's ochtends tegenkomt aan de ontbijttafel, zit ze tegenover een verliezer. Een verliezer die weigert op te geven, een Don Quichote met advocaten als zwaard maar we weten allemaal dat hij uiteindelijk verloren is, hij zal moeten toegeven aan het feit dat hij het allemaal niet meer zo helder ziet. Daar gaat Melania geen tijd meer in steken.

Zodra Donald en zijn gevolg, al dan niet bloedverwant, Washington verlaat, zal Melania de scheiding aanvragen. Hoe ze het financieel geregeld heeft weet ik niet, maar zolang ze Donalds grote leegloop maar voor is, zo lang er maar voor haar zoon gezorgd kan worden. Melania snakt naar vrijheid, en een om zich heen trappende bejaarde met een hardnekkig lijstje rechtszaken in zijn kielzog, daar heeft ze geen zin meer in.
POLL



[ Bericht 0% gewijzigd door Marsenal op 11-11-2020 12:46:33 ]
-nee-
  woensdag 11 november 2020 @ 12:42:34 #2
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_196185080
Ik hoop: scheiden.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_196185086
neuken
pi_196185121
Ik vind haar zeker niet beeldschoon en verder lijkt het mij maar een oppervlakkige lege doos.
  woensdag 11 november 2020 @ 12:46:01 #5
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_196185127
Terug de anonimiteit in? Volgens mij was Trump toch al een bekend figuur.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  woensdag 11 november 2020 @ 12:46:29 #6
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_196185135
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2020 12:45 schreef Pleun2011 het volgende:
Ik vind haar zeker niet beeldschoon en verder lijkt het mij maar een oppervlakkige lege doos.
Oke goed dat je het zegt.


:')
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_196185154
Stadiums vol trekken net zoals Michelle na Obama uit het witte huis trok.
.
  woensdag 11 november 2020 @ 12:54:05 #8
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_196185231
quote:
1s.gif Op woensdag 11 november 2020 12:48 schreef Fer het volgende:
Stadiums vol trekken net zoals Michelle na Obama uit het witte huis trok.
Ja ze zal vast wel kunnen teren op dit presidentschap, al heeft Michelle wel bepaalde kwaliteiten die dit ondersteunen.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  woensdag 11 november 2020 @ 12:59:44 #9
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_196185291
Allebei: scheiden en daarna de anonimiteit in.
En ik vind haar ook wel tof, op haar manier
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  woensdag 11 november 2020 @ 13:00:31 #10
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_196185296
Ze kan in ieder geval heel goed haar emoties faken.



Nog een mooie hand rejection:


Either way, prenup of niet, er blijft niets over voor haar, dus ik denk dat ze eieren voor haar geld kiest en met Barron alleen gaat wonen.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_196185382
quote:
1s.gif Op woensdag 11 november 2020 12:48 schreef Fer het volgende:
Stadiums vol trekken net zoals Michelle na Obama uit het witte huis trok.
Dan zal ze wel een lamme arm krijgen ;(
pi_196185442
  woensdag 11 november 2020 @ 13:15:10 #13
16266 MissHobje
Dat zou ik ook zeggen!
pi_196185471
Wegwezen bij die kerel...echt..wat een portret...dan heeft ze nog een kans op geluk O+

[ Bericht 0% gewijzigd door MissHobje op 11-11-2020 13:37:40 ]
[b]Hobbelicious is back!
[/b]
pi_196185515
We hebben afgesproken dat ze tot maximaal april 2021 officieel met hem getrouwd blijft en dat ze vervolgens de helft van zijn vermogen mee naar Nederland neemt zodat we hier een comfortabel leven kunnen opbouwen samen.
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
pi_196185674
Geen idee wat ze gaat doen, maar ik vind haar wel wat hebben. Het is een knappe vrouw en ze komt leuk over.
ROBODEMONS..................|:(
pi_196185903
Niets van betekenis. Net zoals ze altijd heeft gedaan.
  woensdag 11 november 2020 @ 13:55:19 #17
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_196186026
quote:
17s.gif Op woensdag 11 november 2020 13:30 schreef Morrigan het volgende:
Geen idee wat ze gaat doen, maar ik vind haar wel wat hebben. Het is een knappe vrouw en ze komt leuk over.
Ik vind haar vooral sterk overkomen.
pi_196186043
Anders dan dat ik bij haar soms wel walging en/of angst t.o.v. Trump en haar rol als FLOTUS lijk te zien, kan ik Melania helemaal niet lezen (wat op zich gek is, want in emoties veinzen lijkt ze juist niet zo'n ster. :D). Maar al met al heb ik daarom ook geen idee wat ik van haar vind. Dat ze Trump helemaal niet leuk lijkt te vinden, pleit voor haar. Dat ze ooit wel met hem is getrouwd en dat ook nog steeds is, pleit tegen haar.
Tails tell tales
pi_196186051
Hoezo zou ze in godsnaam scheiden? Hoeveel jaar zal Trump nog hebben. Die man gaat maar door en door. Ze zit gewoon op de erfenis te wachten. Leuke vrouw verder hoor en heel slim.
  roze woensdag 11 november 2020 @ 13:57:31 #20
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_196186058
Ik gok scheiden, er gaan op internet ook verhalen dat ze al een tijdje een ander heeft.
Your beauty never ever scared me.
pi_196186119
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2020 12:59 schreef Tinkepink het volgende:
Allebei: scheiden en daarna de anonimiteit in.
(..)
Wat poll betreft: dit.
Tails tell tales
pi_196186280
Proberen er nog wat dollars uit te halen, want als alle schuldeisers met hem klaar zijn is hij bankroet.
  woensdag 11 november 2020 @ 14:23:51 #23
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_196186551
De meest onzichtbare first lady. Ik hoop dat ze nog wat centen van hem weet los te peuteren als ze idd gaat scheiden. Het zag er iig nooit als ware liefde uit.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  vrijdag 20 november 2020 @ 17:09:57 #24
241970 R0N1N
Live free or die trying
pi_196337706
Als ze slim is*, vraagt ze op 21 januari om 12:01 uur meteen de scheiding aan...
Elke minuut gewacht is kans om mis te grijpen, zover er uberhaubt nog wat te halen valt.
De geld-eisers zullen snel een rij vormen bij de rechtbank, los van alle andere te verwachten aanklachten.
Het (zoveelste, maar nu complete en ook persoonlijke) failliet zit er aan te komen.

* = dit hangt uiteraard van de huwelijkse voorwaarden af. (mocht er een beperking zijn ivm presidentschap)

Deze dame is duidelijk getrouwd voor het geld en de Trumpeteer een klein beetje kennende zal ze niet veel meekrijgen bij een scheiding. (Dus best kans dat ze blijft)
The truth may be out there, but the lies are in your head.
  vrijdag 20 november 2020 @ 17:15:30 #25
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_196337755
Scheiden, en verder de anonimiteit in.
En haar volgende lover is een veel jongere man. :P
Wie dit leest is een lezer van dit
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')