M'n ouders zijn fan. Zelf nooit begrepen hoe iemand zoveel herhaling in een muziekstuk trekt. Zoals mijn compositiedocent, de Vlaamse pianist, organist en componist Luc Feliers, zegt: 'een keer herhalen is prima, 3 kan net nog, 4 keer herhalen is bullshit hé!'quote:
Hoe komt het in je op om te suggereren dat ik iets wel of niet vet vind omdat mijn docent (die me sinds mijn 34e les geeft) dat zegt? Diezelfde conclusie, namelijk dat ik Canto Ostinato echt geen flikker aan vind, en dat ik te herhalende ipv. doorgecomponeerde muziek in zijn algemeenheid heel slecht trek, had ik allang op eigen initiatief getrokken.quote:Op woensdag 10 februari 2021 16:18 schreef phoenyx het volgende:
Misschien je eigen mening een keer op gaan bouwen in plaats van te luisteren naar de massa (het zoveelste regeltje dat een docent geeft als richtlijn)
Nee, je praat gewoon aantoonbaar onzin. Ik ben 35. Heb sinds een half jaar compositieles. Simeon ten Holt is in 2012 omgekiept en toen werd je met dat stuk van hem doodgegooid en vond ik er al geen flikker aan. Net zoals ik helemaal niets heb met Yann Tiersen, Ludovico Einaudi, Philip Glass etc. Ik kan iemand die dat soort totaal onzinnige dingen suggereert ook niet echt serieus nemen. De enige reden dat ik het me enigszins aan trek is omdat het doen van zo'n suggestie wat mij betreft gelijk staat aan het beledigen van mijn intelligentie. Wat je zegt is dat ik in feite gewoon een of andere mindless drone ben die slaafs met andermans ideeën mee gaat.quote:Op woensdag 10 februari 2021 17:52 schreef phoenyx het volgende:
Ja precies, geen enkele snaar geraakt omdat ik een kern van waarheid benoem
quote:Op woensdag 10 februari 2021 17:59 schreef Helikopterpilootje het volgende:
[..]
Nee, je praat gewoon aantoonbaar onzin. Ik ben 35. Heb sinds een half jaar compositieles. Simeon ten Holt is in 2012 omgekiept en toen werd je met dat stuk van hem doodgegooid en vond ik er al geen flikker aan. Net zoals ik helemaal niets heb met Yann Tiersen, Ludovico Einaudi, Philip Glass etc. Ik kan iemand die dat soort totaal onzinnige dingen suggereert ook niet echt serieus nemen. De enige reden dat ik het me enigszins aan trek is omdat het doen van zo'n suggestie wat mij betreft gelijk staat aan het beledigen van mijn intelligentie. Wat je zegt is dat ik in feite gewoon een of andere mindless drone ben die slaafs met andermans ideeën mee gaat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |