FOK!forum / Muziek / Anastacia Ziek
ilona-scuderiadinsdag 21 januari 2003 @ 16:26
AMSTERDAM - Anastacia heeft borstkanker. Afgelopen week werd de diagnose gesteld. Het gezwel in de borst zal zo spoedig mogelijk middels een operatie worden verwijderd. De 29-jarige Amerikaanse lijdt ook al jaren aan de (darm)ziekte van Crohn.

De Britse vice-president van haar platenmaatschappij Sony Music, Gary Farrow, vertelt: "Iedereen die Anastacia een beetje kent, weet dat ze een vechter is. De doktoren zijn er vroeg bij dus ze blijft aan het werk. Ze heeft deze week gewoon verplichtingen, waaronder het opnemen van haar nieuwe clip. Maar ze weet dat ze onder het mes zal moeten. In gedachten zijn we bij haar."

Reactie Anastacia
De Amerikaanse ster is volgens eigen zeggen vastbesloten optimistisch gestemd te blijven. Het gezwel werd ontdekt tijdens een routineonderzoek, nadat haar dokter erop had gestaan een röntgenfoto te laten maken.

Inmiddels heeft Anastacia zelf ook gereageerd: "De daadkracht van mijn arts heeft mijn leven gered. En hoewel ik de bezorgdheid van iedereen waardeer, is daar geen reden toe. Ik ben niet van plan om door dit nieuws bij de pakken neer te gaan zitten. Ik ben van nature een vechter en dat zal nooit veranderen."

Anastacia is één van de grootste vrouwelijke solo-artiesten van de afgelopen jaren (Telegraaf.nl)

Best schokkend voor zo'n grote artiest...

Tom_Tom-dinsdag 21 januari 2003 @ 16:38
Echt heel erg nieuws. Ik vind Anastacia echt een superzangeres. Ik hoop dat ze er weer snel bovenop komt! En ze is nog zo jong... Als het maar goedaardig is.
Cybartdinsdag 21 januari 2003 @ 16:40
quote:
Op dinsdag 21 januari 2003 16:38 schreef Tom_Tom- het volgende:
Echt heel erg nieuws. Ik vind Anastacia echt een superzangeres. Ik hoop dat ze er weer snel bovenop komt! En ze is nog zo jong... Als het maar goedaardig is.
sluit ik me bij aan

Anastacia

nonzzdinsdag 21 januari 2003 @ 16:43
quote:
Op dinsdag 21 januari 2003 16:38 schreef Tom_Tom- het volgende:
Als het maar goedaardig is.
Goedaardige borstkanker ??
ilona-scuderiadinsdag 21 januari 2003 @ 16:45
quote:
Op dinsdag 21 januari 2003 16:43 schreef nonzz het volgende:

[..]

Goedaardige borstkanker ??


Vreemd, dat staat er niet bij, maar met 29 jaar denk ik goedaardig...
Vorkdinsdag 21 januari 2003 @ 16:45
Dubbeltopic, sorry
Anastacia heeft borstkanker...

slot.