Binnen 2 weken zijn ze verplicht. Zoals eerder vermeld draag ik ze enkel uit respect naar anderen (waarom heb ik ook eerder uitgelegd). Ik ben zelf ook sceptisch over de werking ervan. En ben blij als dit advies of verplichting z.s.m. weer opgeheven wordt. Voor de rest doe ik zoveel mogelijk wat ik kan. Ik ben geen expert in ziektebestrijding en jij ook niet.quote:
Het vervelende aan laat boodschappen doen is ook dat het brood meestal uitverkocht is. Maar normaal gesproken bestellen wij de grote boodschappen en ga ik enkel nog naar de winkel als het bier op is.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 20:52 schreef Gehrman het volgende:
Ik doe altijd zaterdagavond laat pas boodschappen om zoveel mogelijk irritant volk te ontwijken maar het nadeel is nu dat ik geen bier meer kan kopen.
Klopt maar ik heb de laatste tijd mazzel. Vandaag ook nog een paar broden mee kunnen nemen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 20:53 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Het vervelende aan laat boodschappen doen is ook dat het brood meestal uitverkocht is. Maar normaal gesproken bestellen wij de grote boodschappen en ga ik enkel nog naar de winkel als het bier op is.
Exact hetzelfde hier. Die idiote regel zorgt ervoor dat ik me nu moet mengen in een grotere menigte of naar 2 winkels moet als ik een biertje wil kopen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 20:52 schreef Gehrman het volgende:
Ik doe altijd zaterdagavond laat pas boodschappen om zoveel mogelijk irritant volk te ontwijken maar het nadeel is nu dat ik geen bier meer kan kopen.
Eens, dat is klote. Dat brood zouden ze echt iets aan moeten doen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 20:53 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Het vervelende aan laat boodschappen doen is ook dat het brood meestal uitverkocht is. Maar normaal gesproken bestellen wij de grote boodschappen en ga ik enkel nog naar de winkel als het bier op is.
Om zoveel mogelijk mensen tegelijkertijd boodschappen te laten doen ipv verspreidt...dusssquote:[..]
Net als het schrappen van koopavonden. Wat is daar het idee achter?
Dat is inderdaad raar. Hoe langer de winkels open zijn hoe meer verspreidt je je publiek hebt. Hetzelfde geld eigenlijk voor alcohol. Dat zijn inderdaad onzin maatregelen en daarmee ben ik het met je eens.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 21:04 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Exact hetzelfde hier. Die idiote regel zorgt ervoor dat ik me nu moet mengen in een grotere menigte of naar 2 winkels moet als ik een biertje wil kopen.
Net als het schrappen van koopavonden. Wat is daar het idee achter?
Straks geef een duw aan iemand en die breekt zijn heup of iets dergelijks. Eerste wat een verzekering vraagt is of het van een impact van buitenaf is gebeurt. Weet je hoeveel een operatie voor een kunstheup kost? Ga maar vast sparen met je gebeuk.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 20:23 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Beide. Ben het spuugzat. De regels zijn inmiddels duidelijk toch? Als je daar schijt aan hebt en mij ermee lastig valt dan zal ik dat vanaf nu laten merken ja.
Je denkt toch niet dat ik een bejaarde ombeuk? De meeste mensen die zich hier nu niet aan houden zijn mannen van een jaar of 35-40. Van wat ik nu gezien heb alle andere wel.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 21:21 schreef Kolibri2014 het volgende:
[..]
Straks geef een duw aan iemand en die breekt zijn heup of iets dergelijks. Eerste wat een verzekering vraagt is of het van een impact van buitenaf is gebeurt. Weet je hoeveel een operatie voor een kunstheup kost? Ga maar vast sparen met je gebeuk.
Kijk de aflevering van Kassa vanavond even terugquote:Op zaterdag 17 oktober 2020 21:23 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Je denkt toch niet dat ik een bejaarde ombeuk? De meeste mensen die zich hier nu niet aan houden zijn mannen van een jaar of 35-40. Van wat ik nu gezien heb alle andere wel.
Wat heeft dat met dit topic te maken?quote:Op zondag 18 oktober 2020 00:57 schreef leolinedance het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)uw-rekenen~aa89fe61/
Dat het kuddegedrag van mensen in supermarkten belachelijk isquote:Op zondag 18 oktober 2020 01:03 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Wat heeft dat met dit topic te maken?
Een rekenfout van het ministerie toont aan dat het kuddegedrag van mensen in supermarkten belachelijk is?quote:Op zondag 18 oktober 2020 01:04 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Dat het kuddegedrag van mensen in supermarkten belachelijk is
Ja natuurlijk. Als je dát al niet voor elkaar kan krijgen heb je echt geen idee waarover je het hebt.quote:Op zondag 18 oktober 2020 01:05 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Een rekenfout van het ministerie toont aan dat het kuddegedrag van mensen in supermarkten belachelijk is?
een koopavond is nog steeds een moment waar een te grote groep shoppers gaat shoppen gemiddeld genomenquote:Op zaterdag 17 oktober 2020 21:04 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Net als het schrappen van koopavonden. Wat is daar het idee achter?
En dan is de gedachte dat die mensen hun boodschappen maar niet meer moeten doen?quote:Op zondag 18 oktober 2020 01:55 schreef mschol het volgende:
[..]
een koopavond is nog steeds een moment waar een te grote groep shoppers gaat shoppen gemiddeld genomen
Mja dat je geen alcohol meer mag kopen na 20:00 vind ik ook onzin maar het schrappen van de koopavonden is wel begrijpelijk. Het gaat om het terugdringen van het aantal contactmomenten.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 21:04 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Exact hetzelfde hier. Die idiote regel zorgt ervoor dat ik me nu moet mengen in een grotere menigte of naar 2 winkels moet als ik een biertje wil kopen.
Net als het schrappen van koopavonden. Wat is daar het idee achter?
En jij denkt dat die mensen dan maar geen boodschappen doen? Spreiding is juist veel beter.quote:Op zondag 18 oktober 2020 02:16 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Mja dat je geen alcohol meer mag kopen na 20:00 vind ik ook onzin maar het schrappen van de koopavonden is wel begrijpelijk. Het gaat om het terugdringen van het aantal contactmomenten.
Hoe kom je erbij dat het om supermarkten gaat? Het gaat om alle winkels behalve de supermarkten.quote:Op zondag 18 oktober 2020 02:17 schreef leolinedance het volgende:
[..]
En jij denkt dat die mensen dan maar geen boodschappen doen? Spreiding is juist veel beter.
Sluit de onnodige winkels liever, dat levert tenminste wat op.
Maakt niet uit wat het is. Mensen gaan echt niet hun aankopen niet doen omdat er geen koopavond is. Dus je kunt voorspellen wat er gaat gebeuren.quote:Op zondag 18 oktober 2020 02:20 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Hoe kom je erbij dat het om supermarkten gaat? Het gaat om alle winkels behalve de supermarkten.
maar een deel is fun shopping en op een koopavond zal dat hoger liggen tov andersquote:Op zondag 18 oktober 2020 02:29 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Maakt niet uit wat het is. Mensen gaan echt niet hun aankopen niet doen omdat er geen koopavond is. Dus je kunt voorspellen wat er gaat gebeuren.
Daar hadden ze de afgelopen maanden toch ook geen moeite mee? Maar goed. Ik baal, want de slots lopen wel erg snel vol nu. Ons hele schema van bestellen is nu in de warquote:Op zaterdag 17 oktober 2020 16:34 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Mensen willen risico's mijden en gaan dan bijvoorbeeld online shoppen. Lijkt mij vrij logisch.
Dat is ook de bedoeling. Sinds corona.quote:Op zondag 18 oktober 2020 05:41 schreef CopyOK het volgende:
De pakjes bezorgers hebben ook geen geduld meer. Ze bellen aan en pleuren je pakket voor je deur. En voor je bij de voordeur bent rijden ze alweer weg.
Inderdaad, mijn pakjes worden de laatste weken steeds in de tuin gelegd, ook als ik er niet benquote:Op zondag 18 oktober 2020 05:41 schreef CopyOK het volgende:
De pakjes bezorgers hebben ook geen geduld meer. Ze bellen aan en pleuren je pakket voor je deur. En voor je bij de voordeur bent rijden ze alweer weg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |