Ik hoop zo erg dat ze de middelbare scholen open houden met reguliere tijden.. de schade die aangebracht wordt met thuisonderwijs voor deze leeftijdsgroep is ook enorm groot.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 14:50 schreef alpeko het volgende:
Collega krijgt zo net dit bericht van basisschool van zijn dochter
Thuisonderwijs
Morgen zijn alle leerlingen vrij en kunnen zij spullen ophalen, die ze nodig hebben voor het thuisonderwijs. Er
zal vanaf donderdag thuisonderwijs gegeven gaan worden aan alle groepen. Dit geldt voor donderdag en
vrijdag. Vanaf 11.00 uur kunnen de leerlingen hun spullen in hun eigen lokaal ophalen. Hiervoor dienen ze
een stevige tas mee te nemen:
11.00 uur – 11.15 uur: Leerlingen met de achternaam, die begint met de letters A – F
11.15 uur – 11.30 uur: Leerlingen met de achternaam, die begint met de letters G – L
11.30 uur – 11.45 uur: Leerlingen met de achternaam, die begint met de letters M - S
11.45 uur – 12.00 uur: Leerlingen met de achternaam, die begint met de letters T – Z
Halsema werd geboren als dochter van Sjonnie Haalzemaar, een Hagenees. Haar officiële naam is Femke Oprah Raymond Haalzemaar. Haar moeder was altijd aan het werk op een olieplatform in de Noordzee, dus Femke is door haar vader opgevoed.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 14:52 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Dat is een goede vraag. Ik begrijp niet waarom het hele land zich druk over haar maakt. Volgens mij was al die aandacht er niet geweest als ze Frank Halsema van de PvdA was.
Volgens de gelekte routekaart blijft het PO/VO te allen tijde open.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 14:53 schreef falling_away het volgende:
[..]
Ik hoop zo erg dat ze de middelbare scholen open houden met reguliere tijden.. de schade die aangebracht wordt met thuisonderwijs voor deze leeftijdsgroep is ook enorm groot.
Ben nu safe tot 4 novemberquote:Op dinsdag 13 oktober 2020 14:47 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Toen ik de picnic app bekeek was er een wachtrij van 40.000 ofzo. Echt bizar. In maart dus toen.
is gewoon hun werkquote:Op dinsdag 13 oktober 2020 14:51 schreef Ebinas het volgende:
Gaat er nu weer geklapt, gezongen en hartjes getekend worden voor de zorg?
Begrijp me niet verkeerd ik heb diep respect voor ze.
Maar het is te schandalig voor woorden, 7 maanden verder en geen reet opgeschoten.
En ze mogen weer gas geven en alle ellende verstouwen.
Raar hoef niet te reserveren hier, wel (verplicht) inchecken met pasje maar dat was altijd al eigenlijk. Wel blij dat ze ventilatie hebben aangepakt.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 14:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
geen keten inderdaad maar qua oppervlakte best wel groot al weet ik niet precies hoe groot in meters
Logisch, want die dagen waren incompleet. Op 6 oktober hadden ze pas alle besmettingen die daadwerkelijk van die dag waren in kaart.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 14:53 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Maar vóór vandaag werd voor die dagen nog een R0 gegeven van ~1
46% is geen minderheidquote:
Iedereen moet natuurlijk wel even zijn profielfoto veranderen!quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 14:51 schreef Ebinas het volgende:
Gaat er nu weer geklapt, gezongen en hartjes getekend worden voor de zorg?
Begrijp me niet verkeerd ik heb diep respect voor ze.
Maar het is te schandalig voor woorden, 7 maanden verder en geen reet opgeschoten.
En ze mogen weer gas geven en alle ellende verstouwen.
Het valt mij ook steeds meer op dat wij in Nederland net zo'n groot percentage dom volk hebben als de VS.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 14:55 schreef Pleun2011 het volgende:
Eigenlijk zijn we m.b.t. Covid-19 net zo'n bananenrepubliek als USA.
Jezus man, dat sneeuwbaleffect ook he. Weet nog dat in de zomer de tendens leek te ontstaan dat 400/500 besmettingen beheersbaar zijn, nou vergeet het maar.quote:
Dan had je dus gisteren ook allang de R0 kunnen berekenen die je vandaag geeft.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 14:54 schreef chratnox het volgende:
[..]
Logisch, want die dagen waren incompleet. Op 6 oktober hadden ze pas alle besmettingen die daadwerkelijk van die dag waren in kaart.
Of iemand heeft er een andere mening over. Dat is ook gewoon een optie.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 14:50 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Of het is teveel om even te verwoorden aan iemand die het afgelopen jaar het nieuws niet heeft gevolgd ofzo!
500 was ook beheersbaar geweest.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 14:57 schreef Elan het volgende:
Weet nog dat in de zomer de tendens leek te ontstaan dat 400/500 besmettingen beheersbaar zijn, nou vergeet het maar.
Als de ziekenhuisopnames een indicatie zijn lijken we begin oktober in elk geval een paar dagen redelijk gelijk te zijn gebleven. Dat is opzich geen verkeerd nieuws.quote:
He wat? Ze updaten die R-grafiek maar een keer per week toch?quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 14:57 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dan had je dus gisteren ook allang de R0 kunnen berekenen die je vandaag geeft.
12 oktober: R0 van 24 september = ~1
13 oktober: R0 van 24 september = ~1,3
Dat is gewoon vreemd.
Als je bv. nu kijkt voor 1 oktober (dat zal de update zijn volgende week dinsdag) is de R0 1.13 [1.08–1.17]. Dikke kans dat die volgende week alsnog hoger blijkt te liggen.
Ik las eerder vandaag in dit topic dat er ook een storing bij de GGD's was in de afgelopen 48 uur.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 14:59 schreef VoMy het volgende:
Er zijn de afgelopen week dus meer testen verwerkt dan hiervoor als je het RIVM-bestand zo leest. Best wat backlog is weggewerkt doordat er een tijdje meer labcapaciteit was dan de GGD's aan tests konden afnemen - volgens Sjaak zou deze week alles weer in de pas lopen. Dat verklaart wel deels de snelle stijging in aantal positieven dat per dag gemeld werd.
En dat mag hier hoe irritant we die andere mening ook mogen vindenquote:Op dinsdag 13 oktober 2020 14:58 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Of iemand heeft er een andere mening over. Dat is ook gewoon een optie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |