catacombes zihjn nu open en het studenten tarief was 2,50quote:Op zondag 12 juni 2005 00:20 schreef SuperRembo het volgende:
Eiffeltoren: ¤10,50 voor de top, ¤7,50 voor 2e niveau (en een uur wachten)
Champs d'Elysees: gratis
Notre Dame: gratis
Sacre-Coeur: gratis
Arc de Triomphe: ¤7,00 dacht ik
Louvre: ¤8,50
Centre Pompidou: ?
Les Catacombes: nog gesloten tot ergens in juli
La Defence: gartis (Soort Lelystad maar dan anders, geen aanrader)
Ik was er 2 weken geleden nog. Ik heb er heerlijk rondgefietst(¤36 voor 4 dagen bij Paris a velo c'est sympa)
quote:Frantour
Een parkeergarage is de beste oplossing. Bij alle accommodaties staat duidelijk aagegeven hoe ver de parking zich bevindt. Kosten verschillen per wijk en liggen tussen de ¤ 16,- en ¤ 24,- voor 24 uur. Dit zijn openbare garages waar vooraf reserveren helaas niet mogelijk is.
gaan we zeker doen!quote:Op vrijdag 15 juli 2005 18:30 schreef Dleg het volgende:
schitterend idee!!
post hier wel de foto dan he
quote:Op vrijdag 15 juli 2005 18:01 schreef shaun81 het volgende:
Je kan zo tegenover de eifeltoren parkeren, ligt er alleen aan hoelaat je dat doet. Ik zelf heb ook met 2 vrienden in een gekke bui plotseling de auto gepakt en op weg naar parijs om alles te zien dus s'avonds om 6 uur in de auto op weg naar parijs, 12 uur aankomen, rondtoeren langs alle bekende plaatsen, foto's maken, uitgaan en s'ochtneds weer richting den haag en om 12 uur in de middag lag ik in me beden we konden gewoon parkeren tegenover de eifeltoren
jah idd dat idee heb ik nu ook al.quote:Op vrijdag 15 juli 2005 18:39 schreef Douwe het volgende:
Zelf een keer impulsief het vliegtuig naar Parijs genomen. Scheelde aanzienlijk in parkeerkosten
Het lijkt me sowiso handiger om ergens bij de ring te parkeren dan bij de Eiffeltoren, dan hoef je tenminste niet de hele stad door, en kun je direct vanaf de snelweg de parkeergarage inrijden.
het is zeker leuk, heb op vrijdagmiddag 17uur op ge Champs d'Elyses (sorry voor de spelling) gereden. Druk maar wel mooi, zeker op de rotonde van het Arc de Triomphquote:Op vrijdag 15 juli 2005 18:47 schreef BlaZ het volgende:
Het is wel leuk mits het niet te druk is gewoon half uurtje door centrum rond te rijden als je tijd over hebt.
Wil je dingen echt bezoeken gewoon bij de ring parkeren.
Wel ff zorgen als je door het centrum gaat karren dat je een goede kaart van centrum parijs erbij hebt en iemand die goed kan kaartlezen
Die dag zelf wel ja, maar de dag van te voren ken gewoon rustig rond rijden nog.quote:Op vrijdag 15 juli 2005 18:22 schreef LeT0W het volgende:
[..]
hehe dan weet ik zeker dat ik vast sta.
Druk zeg die danquote:Op vrijdag 15 juli 2005 18:54 schreef erik-de-perik het volgende:
[..]
het is zeker leuk, heb op vrijdagmiddag 17uur op ge Champs d'Elyses (sorry voor de spelling) gereden. Druk maar wel mooi, zeker op de rotonde van het Arc de Triomph
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |