Ik heb er gewoon een hekel aan als iemand onaangekondigd langskomt. Niet alleen 's avondsquote:
Als je toch niet van plan bent om open te doen waarom zou je dan op je camera kijken?quote:Op maandag 28 september 2020 23:52 schreef vosss het volgende:
Niet gek, ik doe hetzelfde. Ik kijk meestal wel even op de camera's wie er op de stoep staat. Om dan vervolgens alsnog niet open te doen, behalve dan als ik iemand verwacht.
Is toch leuk om te zien wie daar voor nop staat te wachten?quote:Op maandag 28 september 2020 23:54 schreef jameshond7 het volgende:
[..]
Als je toch niet van plan bent om open te doen waarom zou je dan op je camera kijken?
Om te kijken of het geen inbrekers zijn, want dan moet ik The Beast unleashen zegmaar 🐶quote:Op maandag 28 september 2020 23:54 schreef jameshond7 het volgende:
[..]
Als je toch niet van plan bent om open te doen waarom zou je dan op je camera kijken?
quote:Op maandag 28 september 2020 23:55 schreef Chouko het volgende:
[..]
Is toch leuk om te zien wie daar voor nop staat te wachten?
quote:Op maandag 28 september 2020 23:50 schreef Chouko het volgende:
Jouw deur, jouw bel, jouw leven... Lekker belangrijk wie of wat er voor de deur staat. Als het belangrijk is bellen/whatsappen/sms'en etc. ze wel
Haha ja doe ik ookquote:Op maandag 28 september 2020 23:51 schreef Amee het volgende:
Ja, ik doe het wel vaker. Haha!
Dan zit ik gewoon te kijken hoe ze weer weglopen.
Als ik aan de jas zie dat het een bezorger is doe ik ook open ja. Ben je soms mn overbuurman?quote:Op dinsdag 29 september 2020 00:05 schreef 111210 het volgende:
Mijn overburen doen dit ook, ook gewoon als iemand na het bellen op het raam klopt gewoon niet reageren, al staan ze voor het keukenraam oog in oog met de betreffende collectant of weet ik wie, dan is het gewoon keihard negeren.
Pakketjes nemen ze dan wel weer gewoon aan als er een bezorger aan belt.
Maar blijf het wel een beetje vreemd vinden.
quote:Op dinsdag 29 september 2020 00:07 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Haha ja doe ik ookGluren door de luxaflex of vanuit de hal naar t silhouet voor de deur kijken
Best grappig af en toe
Dat soort mensen zijn echt ongemakkelijk als je ergens voor de deur staat.quote:Op dinsdag 29 september 2020 00:07 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Haha ja doe ik ookGluren door de luxaflex of vanuit de hal naar t silhouet voor de deur kijken
Best grappig af en toe
Dan zeggen ze tegenwoordig je kan ook pinnenquote:Op maandag 28 september 2020 23:49 schreef Fok-it het volgende:
Collectanten hoef je toch geen nee te verkopen trouwens? Gewoon zeggen dat je geen cash in huis hebt
Lol. Bij de ekte ekte gaat het gewoon nog door de gleufquote:Op dinsdag 29 september 2020 00:36 schreef Magica het volgende:
[..]
Dan zeggen ze tegenwoordig je kan ook pinnen![]()
Ik denk eigenlijk eerder dat de vroege vogeltjes een stunt met je aan het uithalen zijn. Inderdaad niet op reageren, gewoon de bel uit het stopcontact trekken.quote:Op dinsdag 29 september 2020 00:37 schreef Magica het volgende:
9 van de 10x ben ik te laat bij de deur, dus ik doe geen moeite meer
Nou slaapkamer en badkamer zijn op 3e verdieping, dan heeft het al geen zinquote:Op dinsdag 29 september 2020 00:39 schreef K.Indertent het volgende:
[..]
Ik denk eigenlijk eerder dat de vroege vogeltjes een stunt met je aan het uithalen zijn. Inderdaad niet op reageren, gewoon de bel uit het stopcontact trekken.
daar hebben ze QR codes voor uitgevondenquote:Op maandag 28 september 2020 23:49 schreef Fok-it het volgende:
Collectanten hoef je toch geen nee te verkopen trouwens? Gewoon zeggen dat je geen cash in huis hebt
En doen ze net alsof zij niet degenen zijn die hebben aangebeldquote:Op dinsdag 29 september 2020 00:42 schreef Magica het volgende:
[..]
Nou slaapkamer en badkamer zijn op 3e verdieping, dan heeft het al geen zin![]()
Eerst wil ik ook nog even kijken of het geen pakketbezorger voor de buren is.
Soms moet ik nog wat extra kleren aantrekken![]()
Nou tegen de tijd dat je daar allemaal mee klaar bent, ben je allang te laat, dan kun je ze idd nog net weg zien lopen
En ....quote:Op dinsdag 29 september 2020 00:47 schreef mschol het volgende:
daar hebben ze QR codes voor uitgevonden
Ja je komt echt niet meer weg met ik heb geen kleingeldquote:Op dinsdag 29 september 2020 00:53 schreef Fok-it het volgende:
Dacht dat het een grapje wasHeb echt al jaren niet meer collectanten aan de deur gehad sinds ik op mezelf woon
Daarom roepen dat je in de schuldsanering zitquote:Op dinsdag 29 september 2020 00:55 schreef Magica het volgende:
Ja je komt echt niet meer weg met ik heb geen kleingeld
Het zal je verbazen, maar het enige verschil tussen iemand aan de deur hebben terwijl je de deurbel in het stopcontact hebt en dezelfde situatie terwijl je de deurbel eruit hebt getrokken, is dat de deurbel het niet doet. Hoe jij dat ineens minder aso vindt is mij een compleet raadsel.quote:Op dinsdag 29 september 2020 01:50 schreef Catkiller het volgende:
Vind het aso als je duidelijk thuis bent om niet open te doen. Mijn vrouw negeert het gerust vanwege niet fatsoenlijk aangekleed of wat dan ook. Als gevolg sta ik naar die verkoop of donatie lulletjes met hun 1.5 meter mat te kijken, of een dom verhaal over god aan te horen.l
Af en toe gewoon de bel er uit trekken. Pakketbezorgers kloppen toch wel om geen geld mis te lopen.
Ik ben vaak boven dus dan merk je er niks van he als ze voor de deur staan en op een niet werkende deurbel duwen.quote:Op dinsdag 29 september 2020 01:57 schreef K.Indertent het volgende:
[..]
Het zal je verbazen, maar het enige verschil tussen iemand aan de deur hebben terwijl je de deurbel in het stopcontact hebt en dezelfde situatie terwijl je de deurbel eruit hebt getrokken, is dat de deurbel het niet doet. Hoe jij dat ineens minder aso vindt is mij een compleet raadsel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |