Jazeker!quote:Op woensdag 30 maart 2022 12:46 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Met Bertje toen als coach toch?
Het was een beetje lullig. Verloren toen van Denemarken in de eerste wedstrijd die ze veel beter waren (alleen heel veel gemiste kansen waaronder een strafschop), en na de tweede wedstrijd die ze nipt van Frankrijk verloren was het daardoor al klaar. Wonnen nog wel eenvoudig van Australië.quote:Op woensdag 30 maart 2022 11:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Oja
Die hebben wel heel weinig indruk gemaakt dus
Coach zonder franje.quote:Op woensdag 30 maart 2022 12:46 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Met Bertje toen als coach toch?
Ik was dat alweer helemaal vergeten. Wat een tragische carrière heeft Bert gehad na zijn vertrek bij het Nederlands Elftalquote:
Ze waren ook echt goed, maar al die goeie spelers zijn nu oud, nog veel erger dan bij België.quote:Op woensdag 30 maart 2022 13:18 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dat Chili is ook alweer over de top heen of niet? Werd een paar jaar geleden nog zo hoog van opgegeven maar intussen ook alweer 2 gemiste WK's.
Ook 2x de copa gewonnen.quote:Op woensdag 30 maart 2022 13:22 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ze waren ook echt goed, maar al die goeie spelers zijn nu oud, nog veel erger dan bij België.
Tsja, vind je het gek met Alexis, Medel, Vidal, Isla die al bijna van Drees mogen trekken en weinig nieuwe aanwas. Al die spelers zijn er ook niet beter op geworden in hun herfst.quote:Op woensdag 30 maart 2022 13:18 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dat Chili is ook alweer over de top heen of niet? Werd een paar jaar geleden nog zo hoog van opgegeven maar intussen ook alweer 2 gemiste WK's.
2017 de Confed Cup hadden ze toen eigenlijk ook moeten winnen volgens mij, maar toen struikelden ze over Duitsland-B.quote:Op woensdag 30 maart 2022 13:22 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ze waren ook echt goed, maar al die goeie spelers zijn nu oud, nog veel erger dan bij België.
6 actieve spelers met meer dan 100 caps (waarvan alleen Bravo niet meer wordt opgeroepen), dat lijkt me iets teveelquote:Op woensdag 30 maart 2022 13:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Tsja, vind je het gek met Alexis, Medel, Vidal, Isla die al bijna van Drees mogen trekken en weinig nieuwe aanwas. Al die spelers zijn er ook niet beter op geworden in hun herfst.
Doorselecteren kennen ze daar niet.quote:Op woensdag 30 maart 2022 13:28 schreef hhh38 het volgende:
[..]
6 actieve spelers met meer dan 100 caps (waarvan alleen Bravo niet meer wordt opgeroepen), dat lijkt me iets teveel
Toch wel mooi dat we vrijwel exact diezelfde poule weer krijgen, maar dan met Tunesië ipv Peru/Australië.quote:Op woensdag 30 maart 2022 12:02 schreef hhh38 het volgende:
Die hele poule was verschrikkelijk met Frankrijk dat totaal geen indruk maakte en volgens mij ook nog een salonremise had met Denemarken in de laatste groepswedstrijd
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |