Centraal topic voor alle vragen over, ideeen over, problemen met, screenshots van, en natuurlijk budgetproblemen bij SimCity4.
Nog even een handige post uit het vorige topic:
quote:De tutorial is een aanbeveling voor de beginnende SC4 speler!
Op maandag 20 januari 2003 08:41 schreef oscarvdb het volgende:
10k Tutorial for Beginners
stap voor stap, met screenshotsmirror 1 http://129.21.144.193/10ktut/
en een plaatje natuurlijk -
Heb SC4 zaterdag gekocht, en het ging niet echt goed met mijn eerste stadje...
*PBateman1978 gaat deze topic ook maar in de gaten houden
Ga vanavond maar weer eens opnieuw beginnen heb toch wel wat opgestoken van die link hierboven
Je moet inderdaad heel anders spelen als in de vorige delen water is er duur 1 water pomp voor je stad is echt wel voldoende.
Toen ik trouwens een verbinding met een buurstad maakte liep de stad een beetje leeg ?? bij mijn vorige stad.
Heb 'em ook sinds afgelopen zaterdag, maaruh het wilt maar niet lopen.
Er is een nadeel, als je een nieuwe stad wilt beginnen in een sector. Dan is gelijk heel die sector leeg ?!?!?!?!? En zou je de geographie hellemaal opnieuw moeten instellen, of kan dit soms op een andere manier.
--------------------------------------------------------------------------------
Op zondag 19 januari 2003 00:44 schreef _Estranged_ het volgende:
Kan iemand mij misschien uitleggen hoe ik SC4 in een venster kan spelen ?
--------------------------------------------------------------------------------
Je snelkoppeling aanpassen:
"c:\program files\maxis\sc4.exe" -w r800*600
quote:Met die buurtsteden heb ik zelf ook nog niet helemaal door. Je Region is namelijk opgedeelt en volgens mij is het de bedoeling van je gehele region de stad te maken. Zodoende kan je er een energiestad maken die dan stroom levert aan 4 buurtgemeenten (of meer
Op maandag 20 januari 2003 11:45 schreef Gijsje het volgende:
Ikzelf heb nu een stad die aardig loopt alleen groeit het nu niet meer zo hard als ik wil de industrie groeit niet meer ??? Nieuwe gebiedstoewijzing blijft leeg.Ga vanavond maar weer eens opnieuw beginnen heb toch wel wat opgestoken van die link hierboven
![]()
Je moet inderdaad heel anders spelen als in de vorige delen water is er duur 1 water pomp voor je stad is echt wel voldoende.
Toen ik trouwens een verbinding met een buurstad maakte liep de stad een beetje leeg ?? bij mijn vorige stad.
Dat vroeg ik me dus ook af als je bijvoorbeeld je stad verneukt en je het landschap mooi vind dat je het dus niet weer leeg kan maken zonder dat je landschap een groot groen veld wordt.
quote:Ja zo kan je het ook zien hmm keertje proberen maar ik dacht dat dat je buursteden zijn maar ze zijn niet zoals in de simcity 3000 dat ze zelf groeien toch ???
Op maandag 20 januari 2003 11:53 schreef Atreidez het volgende:[..]
verhaal
quote:Dat zit onder de GOD-mode knop. Bovenste knop. Heet obliterate city of zo. Maakt ie alles leeg, maar rivieren e.d. blijven behouden.
Op maandag 20 januari 2003 11:54 schreef Gijsje het volgende:
Nee !ik wil niet cheate dan is meteen alle lol van het spel weg.
Dat vroeg ik me dus ook af als je bijvoorbeeld je stad verneukt en je het landschap mooi vind dat je het dus niet weer leeg kan maken zonder dat je landschap een groot groen veld wordt.
quote:Ow
Op maandag 20 januari 2003 11:56 schreef BoRRuHG het volgende:[..]
Dat zit onder de GOD-mode knop. Bovenste knop. Heet obliterate city of zo. Maakt ie alles leeg, maar rivieren e.d. blijven behouden.
quote:Thanks, Want ik wordt gek van elke X maar weer alles opnieuw te moeten maken
Op maandag 20 januari 2003 11:56 schreef BoRRuHG het volgende:[..]
Dat zit onder de GOD-mode knop. Bovenste knop. Heet obliterate city of zo. Maakt ie alles leeg, maar rivieren e.d. blijven behouden.
Nog een vraag: Heb mij afgelopen zaterdag geregistreerd bij de officele web side met code van het spel en al. Maar heb nog steeds geen bevestigings email gekregen. Zijn er nog meer mensen met het zelfde probleem aanwezig ?????
quote:Wat krijg je daar voor terug?? Als je je regd daar...
Op maandag 20 januari 2003 12:14 schreef HeavyD het volgende:
Trouwens goed uitleg !!! Nu weet ik eindelijk wat ik elke X weer fout deed. Je mot middel gebruiken bij het bouwen van wijken & industrie en niet light.
Maar mijn steden waren wel zeer groen, alleen het leverde zo weinig geld op.![]()
Nog een vraag: Heb mij afgelopen zaterdag geregistreerd bij de officele web side met code van het spel en al. Maar heb nog steeds geen bevestigings email gekregen. Zijn er nog meer mensen met het zelfde probleem aanwezig ?????
Maar zometeen vlieg ik naar huis en ben de eerste komende 5 uur niet aanspreekbaar.
quote:Veel plezier! En als je wat moois hebt gebouwd ff screenie posten he
Op maandag 20 januari 2003 14:18 schreef appelsientje het volgende:
En het moment is daar ik heb hem gekocht, zit nu nog op schoolMaar zometeen vlieg ik naar huis en ben de eerste komende 5 uur niet aanspreekbaar.
Prachtig bebost heuvellandschap gemaakt en er een dorpje in gesticht. Die vierkante woonblokken zijn lelijk dus ik probeer het zo echt mogelijk te krijgen en wegen berg-op-berg-af te laten slingeren. Dat dit extra veel geld aan akkers kost die half onder de wegen verdwijnen boeit mij niet. Om zo gevarieerd mogelijk groen te verkrijgen laat ik ook stukken bebost en maak corridors met de wilde bosnatuur zodat het wild wat ik daar rijkelijk in heb neergestrooid kan rondrennen en vluchten.
Mijn dorpelingen kregen drinkwater, bushaltes, 3 ziekenhuisjes (voor elk buurschapje 1), brandweer en een basisschool. Alles inclusief regio-dekkend transport. Bovendien mochten ze tuintjes maken bij hun huizen dus was er voor ieder perceel 2 blokken bedacht. En om het helemaal hemels te maken krijgen ze een strandje, wat openbaar groen en een standbeeldje.
Gaan die mensen zich vermeerderen als idioten! Mijn mooie laagbouw worden stadshuizen, ze gaan overal met auto's rijden en files vormen terwijl ik me blauw betaal aan OV voor ze en ze eisen industrie!
Goed dus ik zet uit sociale rechtvaardigheid een fabriek neer: de ellende begint pas goed...
Om het drama compleet te maken: overbevolking, industrialisering, hoogbouw, vervuiling, files, brand, bezuinigingen, belastingverhoging. zwarte huizen, exploderende waterleidingen, gaten in het wegdek, overal stakingen...
Ze weigerden te matigen en eisten al mijn natuur op! Ik bleef maar lenen om ze tevreden te houden en de behoefte aan meer artsen, meer leraren meer busvervoer en meer vuilstortplaatsen en nog meer windmolens... Toen ik de wanhoop nabij was kon ik dus ingaan op een deal voor een radioactieve dumpplaats, en een raketlanceerbasis, en een legerbasis van 'een ander land'. Gevolg: enorme vervuiling, straling, neerstortende brandende raketbrokken... Uiteindelijk heb ik hardvochtig bezuinigd en gespaard en die dingen weer afgebroken. Eindelijk rust in de tent.
Bijna alle industrie heb ik nu vervangen door akkers, alle luxe huizen door boerderijtjes. Werkende grote fabrieken met genoegen opgeblazen. De politie afgeschaft. De bevolking met huis en al onder de bulldozer gedaan en de mensheid tot 20 % teruggebracht. Ze kunnen gillen wat ze willen maar ze krijgen van mij niks meer dan wat ik gezond vind voor de mensheid! Gezondheidszorg, OV, water, stroom, scholing en brandweer zijn prima maar er komt geen fabriek meer in!!! Zodra je politie neemt, neemt ook de criminaliteit toe. Ik stoor me niet aan een potloodventer of een graffitër Maar sinds ik politie had kreeg ik aanranders en rovers. Nu zijn die weer weg.
Wonderlijk genoeg stijgt de burgemeester weer in aanzien. Ik dacht: die haten mij voorgoed zoals ik hun ben gaan haten. Ik voelde mij net een dictator die alle oppositie om zeep hielp. Toch was ik een verlichte despoot want ik kocht geen piramides of andere megalomane monumenten. En ik bezuinig van oudsher het governmentbudget tot $ 0.
Ik heb met lede ogen moeten aanzien hoe mijn paardenkuddes hinnikkend naar het laatste groen zijn gevlucht. Ik heb nu alle akkers bijgewerkt en menig commercieel kavel tot akker omgeploegt. De condor vliegt weer en in de hoeken van mijn stad zie ik afentoe herten wegspringen.
In deze versie van SimCity moet het mij lukken de ecologisch sociaal-verantwoorde heilstaat zoals ik die voor ogen zie, en in een landschap en stedelijk schoon zoals ik dat op vakanties tegen kwam: kleine liefelijk kronkelende plaatsjes in het landschap verscholen, werkelijkheid zien worden. Ik zal binnenkort een screenshot maken.
O ja ik heb nu
$22.000
2400 inwoners
en iedereen heeft werk.
Ben benieuwd hoe lang dat goed gaat. Ik maak zo min mogelijk winst, want als ik die maak stop ik het in welzijn. De belasting is 9% voor de armen en de rest zit om ze weg te houden in het hoogste tarief.
Het spaarpotje is om mijn oneconomische economie te redden. Die kronkelwegen kosten nogal veel en er is een absurd groot waterstelsel voor al die natuur. Zo ontstaan er ook bosbranden dus de brandweer moet ook de wilde natuur in kunnen om te blussen en door de doolhof van lanen kan de brandweer ook in mijn dorpjes vaak niet op tijd zijn.
Vannavond ga ik ze een readingproject en andere luxe aanbieden. Eens zien of ze het aan kunnen om EN intelectueel EN tevreden met weing te zijn! Anders pak ik ze net zo hard hun boeken en school af! Ik acht de boeren hoog genoeg om ze zowel educated als agricultural te kunnen houden.
Als alles goed gaat maak ik op een gegeven moment verbinding met de hoge hightech- en vieze industriesteden van mijn vriend. En dan gaan zitten toekijken wat er gebeurd met mijn reservaat.
Zijn er meer mensen die het op deze anti-commercieele manier spelen?
quote:download anders eerst even de "demo"
Op maandag 20 januari 2003 15:15 schreef gieling.com het volgende:
Het lijkt me wel een kewl spel, is het de moeite waard om het te kopen???
Waarom wel/niet???
quote:
Op maandag 20 januari 2003 15:53 schreef flappiewappie het volgende:[..]
download anders eerst even de "demo"
quote:Kan je allemaal extra dingen downloaden op de officiele webside.
Op maandag 20 januari 2003 13:49 schreef blieblie het volgende:[..]
Wat krijg je daar voor terug?? Als je je regd daar...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |