Van Gerwen speelt wel vaker slecht in de eerste ronde van een toernooi. Alsof hij er in 2018 niet uitvloog tegen De Zwaan in de eerste ronde van de UK Open, World Matchplay. Een paar maanden later gooide hij weer iedereen weg op het WK2019.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 22:48 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Vind je van gerwen vandaag wel om aan te zien dan? We zitten hier toch om deze wedstrijd te becommentariëren, niet een uit t verleden. Van Gerwen mist dominantie, dubbels, vuur.
Weet u dat ook evenquote:Wesley Sneijder zal maandag nog niet op de training van hoofdklasser DHSC te zien zijn. De voormalige middenvelder, die serieus overweegt terug te keren in het profvoetbal, zit naar alle waarschijnlijkheid nog in het buitenland.
Van Gerwen was zaterdag ook niks. Gooide bij 2 van de 5 summerseriesevenementen echt under par. Op dit toernooi sowoeso matig afgelopen jaren terwijl het het meest pure toernooi is, gewoon wie wint de meeste legs. Dus geen n=1.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 22:51 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Van Gerwen speelt wel vaker slecht in de eerste ronde van een toernooi. Alsof hij er in 2018 niet uitvloog tegen De Zwaan in de eerste ronde van de UK Open, World Matchplay. Een paar maanden later gooide hij weer iedereen weg op het WK2019.
Dan noem je ook nog eens Whitlock uitgerangeerd terwijl hij tot voor de pauze 103 gemiddeld gooide.
Leuk geprobeerd voor nu, maar je mag over een paar weken nog eens terugkomen. Dit is n=1.
Dit soort uitspraken zorgen er dus voor dat een teringhekel aan die kikvors heb.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 22:56 schreef Pino112 het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)er-maak-je-niet-druk
Van Gerwen: 'De concurrentie ligt toch wel van me wakker, maak je niet druk'
Nee, die gaat geGurney’d wordenquote:Op dinsdag 21 juli 2020 22:54 schreef El-Stinho het volgende:
De winnaar van Wright v Durrant wint de Matchplay.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |