abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 23 juni 2020 @ 09:43:55 #1
65846 Bocaj
47th President.
pi_193748583
Missie NS.
quote:
Missie NS van Catherine van Campen (Garage 2.0) toont een onbekende kant van het bedrijf: de worsteling achter de schermen om de reiziger blij en tevreden te houden. Voor die missie worden verhalen geconstrueerd, want verhalen geven houvast in een wereld die complex en ingewikkeld is geworden. Het zijn verhalen die de reiziger gelukkig moeten maken, ook al rijdt de trein niet op tijd.

Missie NS is een mozaïekvertelling vanuit twee sterk contrasterende werelden. Enerzijds het formele hoofdkantoor waar met hart en ziel wordt gewerkt aan een klantvriendelijker imago en waar voor iedere vergadering een film of een vlog wordt gemaakt om het personeel mee op te peppen. Anderzijds de werkvloer, waar vaak een heel andere realiteit heerst dan het verhaal dat degenen die daar werken uit moeten dragen. Een dagelijkse, veel rauwere realiteit, waar haast, anonimiteit, onverschilligheid en ontevredenheid heerst. Waar veel reizigers, met oordopjes in, in hun eigen verhaal lijken te zitten, onwetend van wat zich om hen heen afspeelt.

Missie NS gaat niet alleen over NS maar ook over Nederland anno 2020, waar iedereen zich elke dag opnieuw kan uitvinden.
https://www.2doc.nl/docum(...)maart/missie-ns.html

===================================================
Nou daar mag de stofkam er ook nog wel eens door...
Hoe hoger je komt op de ladder daar hoe zweveriger het wordt...
De kloof tussen het management en de werkvloer is groot!

Geef de reiziger een schone trein, schoon en veilig perron, een vriendelijke conducteur op elke trein een goede prijs en rijd op tijd! (En houd op met de flauwekul eromheen!)
Klantbeleving... :')

Jiskefet is er niks bij! _O-
  PR/Manusje van alles dinsdag 23 juni 2020 @ 09:53:50 #2
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_193748661
Dat krijg je met een politicus aan het roer. 'Hoe kunnen we poep verkopen als goud.'
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
pi_193748880
Ik heb het al gezien best een leuk kijkje achter de schermen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')