quote:
Op dinsdag 15 december 2020 22:21 schreef Salina het volgende:Ik heb ook zo'n ding gekocht zoals op de tweede foto maar kat wil er niet aan (of in).
Weer wat weggegooid geld.
Nou ja, ik koop ooit wel weer een nieuw katje (als ik verhuisd ben en wat groter woon). Komt al dat speelgoed en die accessoires toch weer van pas hoop ik.

Mijn eerste kater had ( bijna) niets met speeltjes. Hij speelde liever met mij. Hide & Seek..
Maar hij had weinig met speelgoed, geen tunneltje, zelden iets met fluffy muizen, of met andere speeltjes uit de dieren speciaal winkel.
Maar propjes aluminiumfolie... daar kon niets tegenop.
Katten bepalen zelf wel wat hun favoriete speelgoed is... en nee dat is niet altijd iets waar je flink voor betaalt.
Ja natuurlijk was ik net als jullie... ik kocht van alle kanten speelgoed voor jonge katers. Zelfs manden en krabpalen. Bijna allemaal weggegooid geld. Het waren de propjes van aluminiumfolie, waar mijn eerste kater het meest dol op was. Op een tweede plaats kwamen die kleine nep muisjes (al dan niet met staart).
En daarna een heleboel niets... met af en toe wat bewegingen. Maar niets speciaals.