Zo ver wil ik niet gaan hoor, maar blijkbaar is het toch een belangrijke levensbehoefte voor velen.quote:Op donderdag 21 mei 2020 19:42 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Je kunt het wel vergelijken met roken eigenlijk. Een levensbehoefte die zo groot is dat het ten koste van de gezondheid van anderen mag gaan.
quote:Bruls, die ook burgemeester van Nijmegen is, verwacht dat we van de zomer vaker dit soort dagen gaan krijgen. "Als dit het beeld wordt van de zomer, met mensen die vakantie hebben en dit soort prachtige temperaturen, dan moet je op dat soort dagen veel meer beperkingen opleggen."
Weinig boetes
Bij beperkingen wordt dan vooral gedacht aan het sluiten van toegangswegen en recreatiegebieden, niet aan het massaal beboeten van mensen.
Ja dat kan, maar daar hebben niet zo veel mensen zin in. Zeker niet omdat tot nu toe niet gebleken is dat alle drukte buiten op straat voor een opleving hebben gezorgd. Mensen zijn er blijkbaar niet voor gemaakt om geïsoleerd thuis te zitten.quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:00 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Je kunt toch ook thuis mensen ontvangen of zelf op bezoek gaan? Op je balkon of in de tuin? Gewoon wat afstand bewaren.
Ze zouden zulk nepnieuws creatie eigenlijk moeten beboeten in plaats van de strandgangers.quote:Op donderdag 21 mei 2020 19:56 schreef kol7680 het volgende:
[..]
Het gaat erom dat dit geen foto van vandaag was. Die 2de foto is ook niet Scheveningen, maar gewoon een foto random vorig jaar zomer ergens in Nederland. Mensen gaan niet midden mei de zee in om te zwemmen zoals je ziet op die foto.
Ik ben benieuwd waar hij de mensen laat, die gaan met 30 graden niet binnen zitten. Gaan ze door het centrum van Nijmegen lopen.quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:07 schreef hooibaal het volgende:
Nou, @:trein2000, Bruls volgt jouw advies: niet beboeten, maar afsluiten:
[..]
Dit gaat gelukkig, en terecht nog tot veel opstand stuiten. Aangezien er in drukte in de buitenlucht nergens van af te leiden is dat het tot (grote) besmettingen zorgt.quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:07 schreef hooibaal het volgende:
Nou, @:trein2000, Bruls volgt jouw advies: niet beboeten, maar afsluiten:
[..]
Gaat een leuke hete zomer worden...quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:10 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd waar hij de mensen laat, die gaan met 30 graden niet binnen zitten. Gaan ze door het centrum van Nijmegen lopen.
Ik klim gewoon over zo'n hek heen. Wat willen ze doen danquote:Op donderdag 21 mei 2020 20:07 schreef hooibaal het volgende:
Nou, @:trein2000, Bruls volgt jouw advies: niet beboeten, maar afsluiten:
[..]
Eens. Vind het walgelijk om zoiets te doen.quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:09 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Ze zouden zulk nepnieuws creatie eigenlijk moeten beboeten in plaats van de strandgangers.
Klopt. En veel te doorzichtigquote:Op donderdag 21 mei 2020 20:15 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Eens. Vind het walgelijk om zoiets te doen.
Zeker als we weer bedreigd worden alsof we kleuters zijn, als we weer met velen verkoeling gaan zoeken sluit Bruls de recreatiegebieden af. Ik zie hem al staan met opgeheven vingertje.quote:
Mensen kijken eerder niet verder dan hun beperkte bubbel.quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:01 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Zo ver wil ik niet gaan hoor, maar blijkbaar is het toch een belangrijke levensbehoefte voor velen.
Dit.quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:19 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Zeker als we weer bedreigd worden alsof we kleuters zijn, als we weer met velen verkoeling gaan zoeken sluit Bruls de recreatiegebieden af. Ik zie hem al staan met opgeheven vingertje.
Hiermee laat je de discipline om je aan de regels te houden wel supersnel afbrokkelen.
Kunnen we wel altijd binnen blijvenquote:Op donderdag 21 mei 2020 20:21 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Mensen kijken eerder niet verder dan hun beperkte bubbel.
Als je nu al masaal het strand opzoekt dan ben je gewoon niet goed in je bovenkamer wetende dat er aan de andere kant kans op besmettingen tegenover kan staan.
Maar die foto is genomen vanuit een bepaalde hoek waardoor je een vertekend beeld krijgt. Heb vandaag ook foto's gezien waar mensen keurig op afstand van elkaar op het strand lagen.quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:21 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Mensen kijken eerder niet verder dan hun beperkte bubbel.
Als je nu al masaal het strand opzoekt dan ben je gewoon niet goed in je bovenkamer wetende dat er aan de andere kant kans op besmettingen tegenover kan staan.
Grappig, ik denk juist dat je niet goed in je bovenkamer bent als je angstig binnen zit (de komende 1-2 jaar?).quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:21 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Mensen kijken eerder niet verder dan hun beperkte bubbel.
Als je nu al masaal het strand opzoekt dan ben je gewoon niet goed in je bovenkamer wetende dat er aan de andere kant kans op besmettingen tegenover kan staan.
Daar heeft toch niemand het over?quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:22 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Kunnen we wel altijd binnen blijven
Dus al die mensen zijn daar spontaan? Het is gewoon onverantwoord.quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:23 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar die foto is genomen vanuit een bepaalde hoek waardoor je een vertekend beeld krijgt. Heb vandaag ook foto's gezien waar mensen keurig op afstand van elkaar op het strand lagen.
Helemaal mee eens. Als je nu nog niet naar buiten durft dan zou ik toch eens iets na laten kijken.quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:25 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Grappig, ik denk juist dat je niet goed in je bovenkamer bent als je angstig binnen zit (de komende 1-2 jaar?).
Er zegt toch ook niemand dat je binnen moet blijven zitten? Je moet drukte vermijden en afstand houden, dat is alles.quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:27 schreef kol7680 het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Als je nu nog niet naar buiten durft dan zou ik toch eens iets na laten kijken.
Volgens mij is dat jouw eigen invulling.quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:25 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Grappig, ik denk juist dat je niet goed in je bovenkamer bent als je angstig binnen zit (de komende 1-2 jaar?).
En iedereen verfoeiend aan spreken als ze 1 meter in plaats van 1 meter 50 van mekaar liggen op het strand?quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:28 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Er zegt toch ook niemand dat je binnen moet blijven zitten? Je moet drukte vermijden en afstand houden, dat is alles.
Ah, dus dat is de jeugd die Rutte een veer in de reet stak.quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:23 schreef maan_man het volgende:
Hier liep de handhaving niet helemaal lekker: https://www.dumpert.nl/item/7916177_50f6ce8b
Als die niet tot één huishouden behoren, inderdaad.quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:30 schreef kol7680 het volgende:
[..]
En iedereen verfoeiend aan spreken als ze 1 meter in plaats van 1 meter 50 van mekaar liggen op het strand?
Wat hebben ze veel last van kanker zo te horenquote:Op donderdag 21 mei 2020 20:23 schreef maan_man het volgende:
Hier liep de handhaving niet helemaal lekker: https://www.dumpert.nl/item/7916177_50f6ce8b
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |