En vergeet het logistieke voordeel niet. Aantal kruidvat filialen versus een aantal roamlers welke een pakket krijgt.quote:Op woensdag 15 juli 2020 21:12 schreef babbelaar92 het volgende:
[..]
Er zitten voordelen en nadelen aan. Voordelen zijn dat je precies weet hoeveel je er kan gaan doen, en een goede route kan uitstippelen. Nadelen zijn dat je 'akkoord' gaat met het doen van een opdracht waarvan je eigenlijk nog nauwelijks wat van weet. Je weet niet hoelang de opdracht duurt, of het lastig is, of de vergoeding wel 'fair' is, want dat kan je pas zeggen nadat je de opdracht hebt gedaan, maarja dan ben je al akkoord gegaan...intekenen is denk ik vooral in het voordeel van Roamler. De vergoeding blijft hetzelfde, ze hebben roamlers die ze sowieso gaan doen etc. Als we niet intekenen en ze zetten ze zo in de app, en wij vinden de vergoeding te laag, gaan we gewoon niet en dan stijgt de vergoeding en dan gaan we misschien pas...nu steekt roamler daar als het ware een stokje voor.
Meestal doe ik het ook niet. Maargoed, binnen 'afzienbare' tijd wordt Roamler sales en Roamler Merchandising alleen voor Roamler Pro's. Dus voor mensen die ZZP'er zijn...ben benieuwd hoeveel er dan gaan stoppen.quote:Op donderdag 16 juli 2020 08:03 schreef boerhoorn het volgende:
[..]
En vergeet het logistieke voordeel niet. Aantal kruidvat filialen versus een aantal roamlers welke een pakket krijgt.
Ik vind deze wijze van intekenen absurd.
Helemaal met je eens. Die opdracht bij BCC (van SS) hadden we die niet net een paar weken terug gedaan?quote:Op dinsdag 18 augustus 2020 14:45 schreef babbelaar92 het volgende:
Over Smartspotter gesproken. Die hebben wel wat fijne opdrachten lopen deze week en vorige week. Zee goed betaald. Roamler is niet zo veel behalve als je misschien de RM opdrachten wilt doen.
Dat zou best kunnen. Ik heb voor Smartspotter vooral de opdracht 'Display' en 'Campagne gedaan. Roamler heeft bijna nooit zulke snelle opdrachten voor ¤8+quote:Op dinsdag 18 augustus 2020 17:23 schreef b-engel het volgende:
[..]
Helemaal met je eens. Die opdracht bij BCC (van SS) hadden we die niet net een paar weken terug gedaan?
Klopt ik heb in mijn regio ook ongeveer 20 albert heijns bezocht, deels voor 6, maar groter deel 8 en nog enkele voor 9.quote:Op dinsdag 18 augustus 2020 18:24 schreef babbelaar92 het volgende:
[..]
Dat zou best kunnen. Ik heb voor Smartspotter vooral de opdracht 'Display' en 'Campagne gedaan. Roamler heeft bijna nooit zulke snelle opdrachten voor ¤8+
Lekker bezig. Ik doe nu ook steeds meer voor Smartspotter en minder voor Roamler. Die laatste betaald gewoon vaak veel minder goed. Ik heb de afgelopen weken zoveel opdrachten voorbij zien komen bij Smartspotter voor ¤5-¤10 waarbij je misschien 3-5 foto's moest maken. Erg fijn. Ook kijkt Smartspotter veel sneller na. Sinds een aantal weken is het totale chaos bij Roamler lijkt het wel. Nu staan ingestuurde opdrachten zo 3-7 dagen open.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 17:40 schreef crazyboy2309 het volgende:
[..]
Klopt ik heb in mijn regio ook ongeveer 20 albert heijns bezocht, deels voor 6, maar groter deel 8 en nog enkele voor 9.
Ik had de nieuwe app al als beta uitgeprobeerd. Dat ging uiteraard niet goed:quote:Op donderdag 27 augustus 2020 12:01 schreef b-engel het volgende:
Zal nou echt dit weekend de nieuwe versie van de app van Roamler gelanceerd worden? Er zitten nog zoveel bugs in...
Heb er 1 geprobeerd, ik kon op de houdbare melk niet eens een EU code vinden, wel de streepjescode, maar ze vroegen ook naar de EU. Laat maar zitten dacht ik en geannuleerd.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 07:55 schreef JaVe het volgende:
Iemand die BARCODE CHECK AH gedaan?
Want ik probeerde er 1 en schijnbaar had ik niet goed gelezen maar je moet 15 producten zoeken.
En daar per artikel wat foto's van maken.
Ik vraag me af hoe lang doe je over 1 zo'n opdracht gemiddeld?
Nee, aan dit soort checks begin ik echt niet. Als je de app nu bekijkt is dat toch ook helemaal niet nodig? Alle andere opdrachten die nu in de app staan betalen meer en zijn sneller te doen dan die barcode check.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 07:55 schreef JaVe het volgende:
Iemand die BARCODE CHECK AH gedaan?
Want ik probeerde er 1 en schijnbaar had ik niet goed gelezen maar je moet 15 producten zoeken.
En daar per artikel wat foto's van maken.
Ik vraag me af hoe lang doe je over 1 zo'n opdracht gemiddeld?
Het klopt echt niet dat je 8000 belastingvrij mag bijverdienen.quote:Op maandag 31 augustus 2020 12:23 schreef b-engel het volgende:
Interview met Coletta: https://www.npo3fm.nl/fra(...)r-te-shoppen-hoe-dan
Inderdaad.quote:Op vrijdag 4 september 2020 14:08 schreef crazyboy2309 het volgende:
[..]
Het klopt echt niet dat je 8000 belastingvrij mag bijverdienen.
Mobile Logoquote:
Ja. Dat is het hele verhaal, maar verandert niets aan mijn beeld. Kernwoord is bijverdienen/verdienen, of eigenlijk gewoon inkomen.quote:Op zondag 6 september 2020 10:17 schreef brokkie57 het volgende:
[..]
Mobile Logo
INKOMSTENBELASTING EN BTW VOOR ONDERNEMERS (ZZP) TIPS
Belastingvrij bijverdienen 2020: Bedrag en uitleg
3 minuten leestijd
in 2020 belastingvrij bijverdienen
Iedere Nederlander weet dat je over je inkomen -helaas- altijd belasting moet betalen. Heb je net zo hard gewerkt voor je loon, mag je er een deel van overmaken aan de belastingdienst. Vaak een behoorlijke domper als je direct een stukje loonstrook weer kunt inleveren. Veel mensen kiezen ervoor om belastingvrij bij te verdienen, doordat ze een baan naast hun vaste baan hebben en hier geen belasting over hoeven te betalen. Alles over belastingvrij (bij)verdienen, tot welk bedrag dit kan en wat er in 2020 precies fiscaal is veranderd, leggen we in dit artikel uit.
Zwart geld?
Veel mensen denken dat belastingvrij bijverdienen standaard werk is waarbij zwart geld verdiend wordt. Echter, in principe is het geen zwart geld, mits je je aan de regels van de belastingdienst houdt. Wanneer je deze volgt, doe je in principe niets fout en verdien je dus gewoon ‘wit’ geld.
2020
In 2020 zijn de heffingskortingen omhooggegaan. Ook de eerste schrijf van de inkomstenbelasting heeft een belastingverhoging ondergaan. Hierdoor is er een belastingvrij deel van 8.000. Dat betekent dat iedereen die 8.000 of minder verdient, over dit bedrag géén belasting hoeft af te staan. In 2020 zijn er twee verschillende schijven, ook wel boxen genoemd.
Belastingschijf Inkomen Percentage belasting
Eerste schijf Tot ¤ 68.508 37,35 procent
Tweede schijf Vanaf ¤ 68.508 49,50 procent
(Bron: Nibud)
Bijverdienen
Voor het berekenen van je af te staan belasting moet je uitgaan van het totale inkomen. Dat is dus inclusief bijverdiensten. Eigenlijk dus: inkomen vaste baan + inkomen bijverdiensten. Valt dit samen onder de 8.000 euro, dan hoef je alsnog geen belasting over dit bedrag te betalen.
Aftrekposten
Er zijn gelukkig een aantal aftrekposten waarmee je je belastbare inkomen zou kunnen verlagen. Denk bijvoorbeeld aan de aftrekpost hypotheekrente voor eigen huis. Deze fiscale aftrekposten verminderen het belastbaar inkomen en zorgen er zo voor dat je relatief minder belasting hoeft te betalen. Ook studiekosten of hoge ziektekosten mag je van het belastbaar loon aftrekken. Wanneer je het belastbare loon hebt verminderd met alle (!) aftrekposten, houd je het belastbaar inkomen over – hier betaal je de belasting over.
Heffingskortingen
Even recapitulerend: het belastbare loon – de aftrekposten = het belastbare inkomen. Begrijp je hem nog? Mooi. Van het belastbare inkomen mag je namelijk ook heffingskortingen aftrekken. Iedere Nederlander heeft recht op de algemene heffingskorting. In sommige situaties (alleenstaande ouderen bijvoorbeeld) kan het zijn dat je recht hebt op meerdere heffingskortingen.
Studenten
Voor studenten is het verstandig om belastingvrij bij te verdienen, in 2020 dus in ieder geval minder dan zo’n 8.000 euro per jaar. Het precieze bedrag is 7.849 euro en het is belangrijk om dit in je achterhoofd te houden, want wanneer je meer dan dit bedrag verdient zul je er het percentage van de eerste schijf (37,5%) aan belasting over moeten betalen. In sommige situaties is het dus meer rendabel om iets minder te verdienen, om uiteindelijk meer over te kunnen houden.
stuur maar een privé bericht heb nog zat smart invitesquote:Op maandag 7 september 2020 23:07 schreef Bo.S het volgende:
Dankzij dit forum afgelopen weekend redelijk actief een begin gemaakt aan roamler (volgens mij zijn er vrij weinig roamlers in mijn omgeving, de kruidvat opdrachten liepen onaangeraakt op tot 20,-). Meestal lees ik hier het forum en reageer ik niet. Nu heb ik alleen een vraag.
Ik mij ook aangemeld voor smartspotter, maar kreeg de melding dat ik alleen op uitnodiging kan beginnen. Hoe kom ik hieraan? Of is dit een kwestie van wachten tot je letterlijk wordt uitgenodigd? (Heb wel mn mail adres achtergelaten, maar verder geen bevestigingsmail gehad)
Goed punt.quote:Op maandag 7 september 2020 22:40 schreef brokkie57 het volgende:
Tot 8000 euro betaal je géén belasting. Simpel
Ja maar in het interview werd gesuggereerd dat je 8000 mocht verdienen bovenop je gewone baan. Ze vertelde dat ze er ook nog bij werkte, en dat zij dus tot 8000 belastingvrij mag verdienen naast je andere baan.quote:Op dinsdag 8 september 2020 09:27 schreef ranjazonderrietje het volgende:
[..]
Goed punt.
Het ging alleen over bijverdienen = 8000+.
Klopt, is grote onzin. Al vaak mensen op gewezen, maar men wil het ook niet geloven merk ik. De Belastingdienst zou eens het bestand van Roamler moeten doorpluizen, dat zou wat financiële gaten dichten in hun organisatie 😂quote:Op dinsdag 8 september 2020 12:43 schreef crazyboy2309 het volgende:
[..]
Ja maar in het interview werd gesuggereerd dat je 8000 mocht verdienen bovenop je gewone baan. Ze vertelde dat ze er ook nog bij werkte, en dat zij dus tot 8000 belastingvrij mag verdienen naast je andere baan.
De heffingskortingen die worden al ingehouden door je werkgever, dus je kan echt niet belastingvrij nog 8000 bovenop jouw normale loon verdienen.
Dat is grote onzin.
Dat is nog niks, ik heb nog 1 van 11 dagen. Ze zijn echt traag daar bij Roamler.quote:Op dinsdag 8 september 2020 16:37 schreef Bo.S het volgende:
Wat doen jullie overigens als opdrahten lang open blijven staan (wachten op goedkeuring?) bij Roamler? Heb er nu 2 staan op 4 dagen en 2 op 2 (bijna 3) dagen.
Hier ook, meerdere van 8-9-10 dagen. En bij bericht idd druk.quote:Op dinsdag 8 september 2020 17:57 schreef crazyboy2309 het volgende:
[..]
Dat is nog niks, ik heb nog 1 van 11 dagen. Ze zijn echt traag daar bij Roamler.
Wat kan je doen? Als je vraagt waarom het zo lang duurt, dan zeggen ze dat ze het druk hebben.
Waarschijnlijk denken ze dat het mannenschap ook shampoo bevat. Als je nog een keer naar de winkel gaat en dan bewijst dat er geen shampoo was op de mannenschappen, dan zouden ze het alsnog moeten goedkeuren. Soms zijn ze erg streng. Of was het een andere reden?quote:Op dinsdag 8 september 2020 21:11 schreef zeeuw123 het volgende:
Ze hebben er bij mij net eentje van 10 dagen geleden afgekeurd omdat er een meter met shampoo bleek te ontbreken (die volgens mij niet eens in de winkel aanwezig was). Krijg ook niet de kans om ‘m te verbeteren, want hij is al afgelopen (ja, heel gek als je 10 dagen over het nakijken doet). Beetje jammer dit, 17 euro door m’n neus geboord.. Hier toevallig meer mensen die een soortgelijk probleem hebben met de categorieën checks?
Daar valt niets aan te doen. En zoals andere hier al zeggen 3 en 4 dagen is echt nog kort vergeleken met velen andere. Het is wel duidelijk dat het daar niet helemaal lekker loopt, want dit heb ik in al m'n roamler jaren nog nooit meegemaakt.quote:Op dinsdag 8 september 2020 16:37 schreef Bo.S het volgende:
Wat doen jullie overigens als opdrahten lang open blijven staan (wachten op goedkeuring?) bij Roamler? Heb er nu 2 staan op 4 dagen en 2 op 2 (bijna 3) dagen.
Dat gaat een lastig verhaal worden. Roamler heeft geen Bsn nummers van degene die ze uitbetalen en daarnaast zijn de geboortedatums en adresgegevens ook niet geverifieerd. Enige wat wel goed is zijn de Iban rekeningnummers maar als er via PayPal wordt uitbetaald is het nog lastiger.quote:Op dinsdag 8 september 2020 14:55 schreef ranjazonderrietje het volgende:
[..]
Klopt, is grote onzin. Al vaak mensen op gewezen, maar men wil het ook niet geloven merk ik. De Belastingdienst zou eens het bestand van Roamler moeten doorpluizen, dat zou wat financiële gaten dichten in hun organisatie 😂
Nieuw voor mij, nou, verklaart waarom zoveel mensen dit zwart doen wel.quote:Op woensdag 9 september 2020 23:56 schreef crazyboy2309 het volgende:
[..]
Dat gaat een lastig verhaal worden. Roamler heeft geen Bsn nummers van degene die ze uitbetalen en daarnaast zijn de geboortedatums en adresgegevens ook niet geverifieerd. Enige wat wel goed is zijn de Iban rekeningnummers maar als er via PayPal wordt uitbetaald is het nog lastiger.
Smartspotter slaat ook geen Bsn nummers meer op. Ze hebben een tik gekregen van Autoriteit Persoonsgegevens. De overheid maakt het zichzelf wel lastig. Die bepaalt dus dat Roamler en Smartspotter geen Bsn nummers mogen opslaan terwijl dat eigenlijk wel nodig is om te controleren of mensen wel netjes belasting betalen over die inkomsten.
K*t hè 👎quote:Op donderdag 10 september 2020 09:31 schreef JaVe het volgende:
Nou, kom je er dus achter dat na de update van de ROAMLER app via hun chat dat mijn Ipod Touch niet meer werkt omdat de Device Camera Resolution To Low is.
Dus na twee jaar is je camera niet meer ok?
Bedankt voor de update Roamler
Hier lopen ze eerder uit dan in. Ik doe meer dan ze kunnen nakijken ofzo.quote:Op woensdag 9 september 2020 18:40 schreef brokkie57 het volgende:
Ik had ook tientallen opdrachten een week lang openstaan. Maar ze lopen aardig in nu, het meeste is nu bekeken.
Precies, ik merk er ook niets van dat ze bij gaan raken. Nog steeds 7/8 dagen geleden dat een opdracht van me is nagekeken. En dan weer meer dan een week waarin er geen enkele opdracht van me word nagekeken.quote:Op donderdag 10 september 2020 11:04 schreef ranjazonderrietje het volgende:
[..]
Hier lopen ze eerder uit dan in. Ik doe meer dan ze kunnen nakijken ofzo.
Doe jij opdrachten met een Ipod touch? Hoe dan?quote:Op donderdag 10 september 2020 09:31 schreef JaVe het volgende:
Nou, kom je er dus achter dat na de update van de ROAMLER app via hun chat dat mijn Ipod Touch niet meer werkt omdat de Device Camera Resolution To Low is.
Dus na twee jaar is je camera niet meer ok?
Bedankt voor de update Roamler
Van mij is alles vanaf 1 september tot en met 8 september nagekeken. Betrof RB bij AH en pitstop opdrachten. Ik heb nu alleen nog 22 Ici Paris openstaan van 9 en 10 september. Misschien dat andere opdrachten minder prioriteit hebben dan deze.quote:Op donderdag 10 september 2020 13:45 schreef jb88 het volgende:
[..]
Precies, ik merk er ook niets van dat ze bij gaan raken. Nog steeds 7/8 dagen geleden dat een opdracht van me is nagekeken. En dan weer meer dan een week waarin er geen enkele opdracht van me word nagekeken.
Het gaat inderdaad op prioriteit, maar dan nog hoort 9-11 dagen wachten voordat er een opdracht wordt nagekeken niet te kunnen. Die parfum checks doe ik ook, vroeger werden die ook echt direct nagekeken. Heerlijke checks zijn dat.quote:Op donderdag 10 september 2020 15:24 schreef brokkie57 het volgende:
[..]
Van mij is alles vanaf 1 september tot en met 8 september nagekeken. Betrof RB bij AH en pitstop opdrachten. Ik heb nu alleen nog 22 Ici Paris openstaan van 9 en 10 september. Misschien dat andere opdrachten minder prioriteit hebben dan deze.
Gewoon zoals je met een iphone doet.quote:Op donderdag 10 september 2020 14:22 schreef jb88 het volgende:
[..]
Doe jij opdrachten met een Ipod touch? Hoe dan?
Dan moet je dus maar net hopen dat de winkel wifi heeft? Het werkt denk ik wat fijner op een telefoon met internet abbo. Met Ipad gaat mystery denk ik erg lastig ja.quote:Op donderdag 10 september 2020 19:26 schreef JaVe het volgende:
[..]
Gewoon zoals je met een iphone doet.
Ik moet alleen wifi steeds 'jatten' van winkels.
Wat ik nu niet snap is dat mijn ipod touch een 8MP camera heeft maar dat het sinds de update dus te laag is maar mijn ipad 7e generatie wel werkt terwijl die ook een 8MP camera heeft.
Maar ik ga niet steeds met mijn ipad op pad om 2¤ tot 5¤ te verdienen. Daar is mijn ipad te duur voor en vooral te dierbaar.
Ik doe het al 2 jaar zo en de opdrachten die ik doe zijn 9 van de 10x bij AH of JUMBO en daar is altijd free wifiquote:Op donderdag 10 september 2020 19:55 schreef jb88 het volgende:
[..]
Dan moet je dus maar net hopen dat de winkel wifi heeft? Het werkt denk ik wat fijner op een telefoon met internet abbo. Met Ipad gaat mystery denk ik erg lastig ja.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |