Ik zit al op het terras. Thuis. Zo lang als nodig is en het lijkt de goede kant op te gaan als ik de cijfers zie, dus nog ff volhouden. En ja, ik vind het vreselijk voor al die mensen die hun zaak failliet zien gaan en mensen die hun baan kwijtraken. Een ramp is het. Op twee manieren.quote:Op maandag 27 april 2020 19:15 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Nederland loopt sinds de uitbraak altijd 4 dagen achter op Zwitserland, dus zal wel ook die kant op gaan. Zie niet in waarom we niet al in juni op terras kunnen zitten in heel Europa.
je zag die dag van het strand ook niet terug... dus ik verwacht het niet.quote:Op maandag 27 april 2020 19:20 schreef xminator het volgende:
Zouden er veel coronagevallen bijkomen over twee weken? Ik zie hier allemaal huisfeestjes met tientallen mensen.. wordt nog leuk.
Oh jawel hoor.Ik zie de sportschool hier ook dagelijks voorbij komen en ik begrijp het best dat zo langzamerhand de frustraties hoog op lopen, maar ja, het moet nu eenmaal.quote:Op maandag 27 april 2020 19:19 schreef DonDruiper het volgende:
Mensen en hun obsessie voor het terras
Sportscholen en andere sportverenigingen lijkt me beter voor de volksgezondheid, maar hoor daar zelden iemand over.
Er wordt achter de schermen ook al lang door horeca gewerkt aan heropening. Gewoon beginnen met wat minder man op het terras en het weer langzaam opbouwen naar gelang de situatie verbetert. Kappers etc moet je ook gewoon weer zsm opengooien met een paar maatregelen, zoals een mondkapje, 1 klant per keer in de zaak en wat handzeep neerzetten.quote:Op maandag 27 april 2020 19:15 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Nederland loopt sinds de uitbraak altijd 4 dagen achter op Zwitserland, dus zal wel ook die kant op gaan. Zie niet in waarom we niet al in juni op terras kunnen zitten in heel Europa.
Kijk je wel eens naar het nieuws, bedrijfjes staan op instorten, alle economische signalen op rood, consumentenvertrouwen zakt in elkaar, begrotingstekort van 92 miljard... Maar omdat jij een jaartje lekker op kantoor kan zitten is er niks aan de hand.quote:Op maandag 27 april 2020 18:49 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Waarom niet? Ik kan dit wel een jaar volhouden hoor. Kan gewoon naar werk, naar de winkels, naar het park, naar vrienden (geen groepen). Zelfs de mcdrive is gewoon open. Waarom is dit niet maanden vol te houden?
Bemoedigende signalen. In Scandinavie en Zwitserland en Oostenrijk lopen ze inmiddels ver voor op ons, en dan niet alleen meer inzake de corona problematiek.quote:Op maandag 27 april 2020 19:12 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Hier in Zwitserland zijn de kappers,massagesalons,nagelstudio's al open sinds vandaag, en zoals het er nu uitziet restaurants/cafés ook snel open, mogelijk al vanaf 11 mei gefaseerd.
Exitplan
mijn kapper is failliet, dus ik moet op zoek naar een andere terwijl ze nog dicht zijnquote:Op maandag 27 april 2020 19:22 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Er wordt achter de schermen ook al lang door horeca gewerkt aan heropening. Gewoon beginnen met wat minder man op het terras en het weer langzaam opbouwen naar gelang de situatie verbetert. Kappers etc moet je ook gewoon weer zsm opengooien met een paar maatregelen, zoals een mondkapje, 1 klant per keer in de zaak en wat handzeep neerzetten.
Grote evenementen kunnen nog wel even in de ijskast tot alles verder is afgekoeld.
Wellicht dat de gebruikers en de contactberoepers dat (qua risico) zelf onderling zouden moeten uitmaken. Dat is waar het nu schuurt, dat het voor het grotere geheel bepaald wordt.quote:Op maandag 27 april 2020 19:18 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
ik vind dat contactberoepen weer open kunnen.
we zijn een land wat achter de feiten aanloopt en alleen maar kunnen schreeuwen "blijfthuis" dat kan een aap nog verzinnen.quote:Op maandag 27 april 2020 19:23 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Bemoedigende signalen. In Scandinavie en Zwitserland en Oostenrijk lopen ze inmiddels ver voor op ons, en dan niet alleen meer inzake de corona problematiek.
Wij worden onderhand een middelmatig Europees land.
Ik hoop wel dat de mijne het redt, zaak bestaat al honderd jaar, gun ze het niet om door zoiets op de fles te gaan.quote:Op maandag 27 april 2020 19:23 schreef THEFXR het volgende:
[..]
mijn kapper is failliet, dus ik moet op zoek naar een andere terwijl ze nog dicht zijn
omdat ze dan gaan denken vanuit hun portemonee uiteraard....quote:Op maandag 27 april 2020 19:25 schreef Vallon het volgende:
[..]
Wellicht dat de gebruikers en de contactberoepers dat (qua risico) zelf onderling zouden moeten uitmaken. Dat is waar het nu schuurt, dat het voor het grotere geheel bepaald wordt.
waar haalt bijvb de fysio nu zijn inkomen vandaan?quote:Op maandag 27 april 2020 19:25 schreef Vallon het volgende:
[..]
Wellicht dat de gebruikers en de contactberoepers dat (qua risico) zelf onderling zouden moeten uitmaken. Dat is waar het nu schuurt, dat het voor het grotere geheel bepaald wordt.
Hou toch op man, ik zeg toch ook niet tegen jou dat je alles zit te overdrijven -edit, doe maar niet-quote:Op maandag 27 april 2020 19:10 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
We hebben hier dagelijks een hoop users die om deze specifieke reden alles open willen gooien.
Een hoop van die "muh economy" "denk aan de horecasector" posts zijn verkapte ergenissen om niet een biertje op het terras te kunnen doen.
Je kan ook gewoon met iemand een biertje in de tuin drinken of een pizza splitten, maar goed.
Ze zijn hier op dit moment wel veel sneller met plannen en besluiten. Ik had deze meer pragmatisch inslag in Nederland ook wel verwacht.quote:Op maandag 27 april 2020 19:23 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Bemoedigende signalen. In Scandinavie en Zwitserland en Oostenrijk lopen ze inmiddels ver voor op ons, en dan niet alleen meer inzake de corona problematiek.
Wij worden onderhand een middelmatig Europees land.
Je zou verwachten dat onderhand ic's op een duurzaam hogere capaciteit gebracht worden, en beleidsmatig meer inzetten op een 60- samenleving.quote:Op maandag 27 april 2020 19:25 schreef THEFXR het volgende:
[..]
we zijn een land wat achter de feiten aanloopt en alleen maar kunnen schreeuwen "blijfthuis" dat kan een aap nog verzinnen.
Rutte zei in zijn eerste speech "what ever it takes" ik zie van die mentaliteit echt helemaal niks terug in acties.
Ik denk dat het dan beperkt blijft tot lokale uitbraakjes die statistisch te overzien en acceptabel zijn.quote:Op maandag 27 april 2020 19:20 schreef xminator het volgende:
Zouden er veel coronagevallen bijkomen over twee weken? Ik zie hier allemaal huisfeestjes met tientallen mensen.. wordt nog leuk.
We zijn voortvarend begonnen icm een redelijke liberale lockdown. Maar onderhand begin ik de visieloosheid wel te haten.quote:Op maandag 27 april 2020 19:26 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Ze zijn hier op dit moment wel veel sneller met plannen en besluiten. Ik had deze meer pragmatisch inslag in Nederland ook wel verwacht.
Hij leeft in zijn eigen safe space.quote:Op maandag 27 april 2020 19:22 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Kijk je wel eens naar het nieuws, bedrijfjes staan op instorten, alle economische signalen op rood, consumentenvertrouwen zakt in elkaar, begrotingstekort van 92 miljard... Maar omdat jij een jaartje lekker op kantoor kan zitten is er niks aan de hand.
Je hebt er een paar die het proberen met consults op afstand, kan me niet voorstellen dat dat qua omzet echt zoden aan de dijk zet.quote:Op maandag 27 april 2020 19:26 schreef THEFXR het volgende:
[..]
waar haalt bijvb de fysio nu zijn inkomen vandaan?
Misschien is dat ook wel het hele punt en dat wat een aantal hier zeggen. Gooi de economie voor jongeren open, het is al het zoveelste weekend op rij dat mensen zeggen over 2 weken er een piek komt, maar die komt telkens niet echt. De mensen die naar het strand gaan zijn ook vaak geen 70+ ers of die uitgebreid koningsdag vieren in groepen zie ik ze ook niet doen. Dus ik verwacht ook geen piek.quote:Op maandag 27 april 2020 19:21 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
je zag die dag van het strand ook niet terug... dus ik verwacht het niet.
Hoe doen de kappers dat dan? Iedereen een mondkapje?quote:Op maandag 27 april 2020 19:12 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Hier in Zwitserland zijn de kappers,massagesalons,nagelstudio's al open sinds vandaag, en zoals het er nu uitziet restaurants/cafés ook snel open, mogelijk al vanaf 11 mei gefaseerd.
Exitplan
Daar zijn toch gewoon regelingen voor?quote:Op maandag 27 april 2020 19:09 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Dacht je van al die werkende mensen die op een andere manier geld verdienen dan jij op je kantoor
Zou dat niet gewoon een tijdelijk iets zijn?quote:Op maandag 27 april 2020 19:22 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Kijk je wel eens naar het nieuws, bedrijfjes staan op instorten, alle economische signalen op rood, consumentenvertrouwen zakt in elkaar,
Ik bedoelde het theoretisch. Ik mijd mensenmassa's echt. Park komt dus nicht im Frage. Bij bezoek vrienden houd ik zeer veel afstand (meer dan 1,5 meter)quote:Op maandag 27 april 2020 19:18 schreef Gia het volgende:
Je zegt een risicogeval te zijn, en neemt toch risico's door naar het park en vrienden te gaan.
er is nogal een verschil tussen die enkele promile of nog minder van de bevolking die een heel strand of meerdere stranden volmaken dan alle jongeren op de straat laten lopen.quote:Op maandag 27 april 2020 19:31 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Misschien is dat ook wel het hele punt en dat wat een aantal hier zeggen. Gooi de economie voor jongeren open, het is al het zoveelste weekend op rij dat mensen zeggen over 2 weken er een piek komt, maar die komt telkens niet echt. De mensen die naar het strand gaan zijn ook vaak geen 70+ ers of die uitgebreid koningsdag vieren in groepen zie ik ze ook niet doen. Dus ik verwacht ook geen piek.
Ik hoorde van een kapster dat ze overwegen plexiglas tussen de stoelen te zetten, zodat de klanten tegen elkaar beschermd zijn. En dan de kapper zelf met handschoenen en mondpakje, klant ook mondkapje. Zoiets.quote:Op maandag 27 april 2020 19:32 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
Hoe doen de kappers dat dan? Iedereen een mondkapje?
Het is inderdaad onbegrijpelijk, is het nu simpelheid, ontkenning of zijn mensen wereldvreemd?quote:Op maandag 27 april 2020 19:29 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Hij leeft in zijn eigen safe space.
Voor beide kanten is wat zeggen economie werkloosheid onrust in de maatschapij en zorg.
Echter overheid kijkt alleen naar de zorg omdat in hun advies clubje alleen zorg gerelateerde adviseurs zitten en ja genoeg users die beleid van Jaap "god" geweldig vinden die kijken niet verder dan hun neus lang is ook vinden ze het dood normaal dat journalisten wob verzoeken niet in kunnen zien
bij lange na en echt bij lange na worden niet alle kosten vergoed. Het is een pleister op een slagadelijke bloeding.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |