abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_7931634
Nu nog op http://www.lpfkandidaten.nl maar wie weet voor hoelang nog:

---
Kijk eens Mat.... zonder handen!!!!!!!!!!
Geplaatst op Woensdag 15 januari @ 19:10:14

LEEGHOOFDEN, PATJAKKERS, FRUSTRATEN:
In plaats van hier een wijdlopige uiteenzetting te houden over het debiliteitsgehalte binnen jullie pathetische kluppie volsta ik met een cultuurhistorisch verhaaltje.
Maakt jullie vooral geen zorgen.... ik weet dat jullie concentratiespanne buitengewoon kort is; ik zal het bondig houden en geen moei-lij-ke woorden gebruiken.

Niet eens zolang geleden leefde in Nederland een begenadigd dichter, Gerrit Jansz. van de Linde, beter bekend als "De Schoolmeester", die ingevolge de door jullie zo begeerde bekrompen moraal de wijk moest nemen naar Engeland.
Wie had ooit gedacht dat zijn grafschrift op Poot meer dan een eeuw later opeens weer actueel zou zijn?

Aangezien niemand van jullie waarschijnlijk ooit iets anders gelezen heeft dan Elsevier (Door HBC treffend omschreven als "De borreltafel van de intellectuele middenstand") zal ik 't hier, tot lering en vermaak en geheel in de geest van die citaatgeile kale rat, reproduceren.

Hier ligt Poot.
Hij is dood.

Mij dunkt profetische strofen.... De Comissie "Wormen en Maden" buigt zich nu over hem.
(Waarom steeds dat gerefereer aan "Pim"... alsof iedereen die 'm ooit ontmoette direct met 'm in de darkroom dook en daarmee intimiteit verwierf... jullie gezever over "Pim" is volstrekt gelijk aan 't gezeur van reli's die menen "De Here", "Allah" of een ander extern geweten persoonlijk te kennen.)

Tenslotte nog een paar opmerkingen.
Zojuist heb ik jullie database van kandidaat-bestuurders ingezien en de eerlijkheid gebiedt me het volgende te zeggen:
Ik twijfel niet aan jullie oprechtheid.... jullie geloofsbelijdenissen aan het Fortuynisme (wat dat ook moge zijn) zijn oprecht aandoenlijk.Vooral het feit dat maar liefst drie kandidaat-kamerleden niet in staat bleken zijn naam correct te spellen deed mij tranen in de ogen schieten.
Echter, - en nu weer even serieus - jullie geven individueel ook en vooral blijk van warhoofdigheid, opportunisme, een welhaast grotesk gebrek aan realiteitszin en een - maar dan ook volstrekt - onvermogen tot zelfrelativering.
Gezamenlijk vormen jullie een roversbende die het aanzien van Nederland in de wereld onherstelbaar zou kunnen schaden, maar gelukkig worden jullie in Januari weggevaagd...

Enige kandidaat-bestuurders kan ik niet nalaten te citeren.

Gabriella van Strien (LPF lidnummer 2339) stijgt boven zichzelf uit met deze volzin:"Hij zij niet alleen wat hij dacht, hij zij wat velen voelde"
Drie (3 !!) grammaticale fouten en een syntactische in een zin van slechts 12 woorden.... (de interpunctie buiten beschouwing gelaten). Voorwaar een prestatie een lpf-bestuurder waardig... mag ik veronderstellen dat we hier met jullie gedroomde minister van onderwijs van doen hebben?

En de heer of mevrouw Derksen (2 kinderen, typediploma en rijbewijs B/E) krijgt het voor elkaar deze aanslag op de nederlandse taal te plegen... en ik citeer waarachtig!!
"( Begrijp me goed, er is veel te veel overheid in dit land). En daar die er is moet ook de LPF roeien in de vijvers die er zijn."

Roeien in de vijvers die er zijn en zijgen wat velen voele.... neem van mij aan dat dit een alleszins representatieve weergave is van het gedachtengoed zowel als de geestesvermogens van de doorsnee LPF-sukkel. (klik op "lees meer")

Maar dan Mw van der Lans. De wijze waarop zij ook maar een begin van coherent denken weet te frustreren is onnavolgbaar en de nobelprijs voor gelul in de ruimte waardig.
Gevraagd naar haar bestuurlijke ervaring antwoordt zij als volgt:

Bestuurderservaring:
1973: De Stichting Kotomissie werd op mijn initiatief opgericht en ik was daar voorzitter van.
Ik runde een artistiek derde wereldboetiekje annex reisbureau. Met een bevriende pater van de PAS heb ik een poosje samengewerkt om Surinaamse Indianen en Bosnegers een handje tot te steken. Alle vier Gramans heb ik persoonlijk ontmoet en de zoon van het opperhoofd van de Caraïben Indianen uit Bigi Ston was mijn gast.
Helaas werd ik die jaren achtereen geveld door een zeer grote, maar door geen enkele specialist erkende hernia tot dr. Mol, en prof. Tulleken die mij daarvan in 1979 eindelijk heeft bevrijd. Ik ben ze eeuwig dankbaar!
Mijn vriend verongelukte ondertussen jammerlijk op de enige ( met Amerikaans(!) geld aangelegde ) asfaltweg in het Suriname van toen.

Even recapituleren... 't gaat om ervaring als bestuurder; en nog in dezelfde alinea worden we meegevoerd langs gramans (?), de logies van de zoon van de baas van de mensen uit Bigi Ston, een hernia, een met schijnbaar fout geld aangelegde snelweg en een tragisch ongeluk.
Beste mevrouw van der Lans... u bedoelt het ongetwijfeld goed, maar een van de meest in het oog springende wezenskenmerken van politieke begaafdheid is het vermogen hoofdzaken van bijzaken te onderscheiden. En het is een understatement te stellen dat u blijkens bovenstaand citaat die gave ten enen male mist. Doe uzelf en ons een plezier en keer terug naar uw Gramans en laat uw persoonlijk leed voor wat het is...persoonlijk leed, geen politieke motivatie.

Dat was het... het is goedkoop om jullie onvermogen je server te beveiligen te vergelijken met jullie onvermogen tot...tot.. ja, eigenlijk tot alles.
Goedkoop, maar ik doe het toch en met plezier.., waarvan akte.

Tenslotte nog het volgende:

Best wishes: #flatliners, #bisonballen, #gymnasiumneomagensis, de suikerklontjes, die spammer van de Marnixlaan (j/k), Tante Harro, Beum, Ye Olde Beflijster en last but not least mijn teerbeminde zusjes III, V en VI.
Marc, gefeliciteerd met je zeun !
Een hartgrondig "FUCK YOU!" aan de Nederlandse As van het Kwaad (Mr. A.A.M. van Agt [de zwarte Roomse reactie], Willibrord Frequin [das gesundes Volksempfinden],Theo van Gogh [wansmaak, wanstaltigheid en in ieder opzicht de vleesgworden verwerpelijkheid] en de terroristenaanbidster Greetje Nieuwenhuizen [aka Gretta Duisenberg, aka Gretta Bedier de Prairie, aka de zwarte trol van A'dam-Zuid]
Een ten spoedigste - van ganser harte en buiten de wachtlijsten om - opname gewenst in een geriatrisch dagverblijf aan Ferry Hoogendijk en Jim Jansen van Raay.


En vanzelfsprekend U allen een voorspoedig, dus LPF-vrij, 2003 gewenst...smile.gif)

iets te melden?... F_U_D@eudoramail.com

At your server smile.gif)

The Redhatted Reindeer (ism. FooBaz & NR.)
---

  donderdag 16 januari 2003 @ 15:45:02 #2
16625 robh
Lucas & Gea Review Crew ©
pi_7931650
grandioos!
Martin Drent, onze profeet.
Vol gas met Burdy!
.
Pimpen met je FOK!-tag
pi_7931660
quote:
Op donderdag 16 januari 2003 15:45 schreef robh het volgende:
grandioos!
IDD
Booonnie bonnie bonnie kom je buiten spelen!!! Bonnie kom je gauw op straat? Bonnie kheb nog kauwgom om te delen :{ Bonnie Ik heb een echte pop die praat, die herinnering raak je niet kwijt..... waar is ie gebleven die tijd? ;( :D ;)
  donderdag 16 januari 2003 @ 15:46:01 #4
7921 X-Ray
is opgekankerd
pi_7931671
Dat is de LPF site helemaal niet .

De officiele is http://www.lijstpimfortuyn.nl/partij/partij.html

[Dit bericht is gewijzigd door X-Ray op 16-01-2003 15:47]

Nou dag he allemaal
Niet te veel huilen he?
Gegen die Mauer und Abschießen
pi_7931687
quote:
moet ook de LPF roeien in de vijvers die er zijn
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
pi_7931711
lol!
  donderdag 16 januari 2003 @ 15:47:47 #9
16625 robh
Lucas & Gea Review Crew ©
pi_7931719
quote:
Op donderdag 16 januari 2003 15:46 schreef X-Ray het volgende:
Dat is de LPF site helemaal niet .

De officielle is http://www.lijstpimfortuyn.nl/partij/partij.html


ach je moet roeien in de vijvers die er zijn
Martin Drent, onze profeet.
Vol gas met Burdy!
.
Pimpen met je FOK!-tag
  donderdag 16 januari 2003 @ 15:47:52 #10
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_7931722
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_7931738
ik vind het erg komisch!
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
  donderdag 16 januari 2003 @ 15:49:23 #12
7921 X-Ray
is opgekankerd
pi_7931762
Dit is natuurlijk wel waar .
quote:
Een hartgrondig "FUCK YOU!" ..... terroristenaanbidster Greetje Nieuwenhuizen [aka Gretta Duisenberg, aka Gretta Bedier de Prairie, aka de zwarte trol van A'dam-Zuid]
Nou dag he allemaal
Niet te veel huilen he?
Gegen die Mauer und Abschießen
pi_7931778
pff krijg gewoon een php error op die site.... als je al zo'n site maakt.. maak hem dan fatsoenlijk...
amateurs..
pi_7931791
Beetje zielige actie, maar goed de maker is waarschijnlijk blijven hangen in het propedeuse van zijn studie Informatica, en is vroeger vaak gepest.
[url=http://www.schandknaapje.nl]Farzin[/url]
  donderdag 16 januari 2003 @ 15:51:09 #15
7921 X-Ray
is opgekankerd
pi_7931801
Maarre... waarom hackt ie een nepsite ipv de officiele? .
Nou dag he allemaal
Niet te veel huilen he?
Gegen die Mauer und Abschießen
  donderdag 16 januari 2003 @ 15:52:21 #16
407 Hik
La vida es un carnaval
pi_7931832
Het is wel fout, maar ook wel errug grappig!
quote:
Waarom steeds dat gerefereer aan "Pim"... alsof iedereen die 'm ooit ontmoette direct met 'm in de darkroom dook en daarmee intimiteit verwierf... jullie gezever over "Pim" is volstrekt gelijk aan 't gezeur van reli's die menen "De Here", "Allah" of een ander extern geweten persoonlijk te kennen
quote:
Gabriella van Strien (LPF lidnummer 2339) stijgt boven zichzelf uit met deze volzin:"Hij zij niet alleen wat hij dacht, hij zij wat velen voelde"
Drie (3 !!) grammaticale fouten en een syntactische in een zin van slechts 12 woorden.... (de interpunctie buiten beschouwing gelaten). Voorwaar een prestatie een lpf-bestuurder waardig... mag ik veronderstellen dat we hier met jullie gedroomde minister van onderwijs van doen hebben?
ROFLOL!
Travel is fatal to prejudice,bigotry and narrow-mindedness and many of our people need it solely on these accounts. Broad, wholesome, charitable views of men and things cannot be acquired by vegetating in one corner of the earth all one's lifetime.
pi_7931833
quote:
Op donderdag 16 januari 2003 15:51 schreef X-Ray het volgende:
Maarre... waarom hackt ie een nepsite ipv de officiele? .
Ja, jammer. Ik was me juist aan het vermaken over die gramans en bigi ston
Frankly my dear, I don't give a damn. Smike. O+.
  donderdag 16 januari 2003 @ 15:52:55 #18
38202 Scooter1
Mooi, dat was dan dat.
pi_7931847
quote:
Op donderdag 16 januari 2003 15:51 schreef X-Ray het volgende:
Maarre... waarom hackt ie een nepsite ipv de officiele? .
Misschien had Pim het zo gewild?
Have the nerve go with the curve...
  donderdag 16 januari 2003 @ 15:53:55 #19
34372 Lu-Cky
Nothing is what it seems
pi_7931874
is dit de officiele site?!

http://www.lpf.nl

Http://www.luckyboy.nl natuurlijk, maar dat spreekt voor zich...
  donderdag 16 januari 2003 @ 15:54:25 #20
22851 Erosjuhhh
Blijven dromen schatjuh
pi_7931885
10 punten voor de hacker
Vroeger maakte het niet uit welk bier je dronk, maar toen dacht je ook dat alle meisjes hetzelfde waren
pi_7931892
quote:
Een hartgrondig "FUCK YOU!" aan de Nederlandse As van het Kwaad (Mr. A.A.M. van Agt [de zwarte Roomse reactie], Willibrord Frequin [das gesundes Volksempfinden],Theo van Gogh [wansmaak, wanstaltigheid en in ieder opzicht de vleesgworden verwerpelijkheid] en de terroristenaanbidster Greetje Nieuwenhuizen [aka Gretta Duisenberg, aka Gretta Bedier de Prairie, aka de zwarte trol van A'dam-Zuid]
It is much easier to be critical than to be correct.
pi_7931916
quote:
Op donderdag 16 januari 2003 15:51 schreef X-Ray het volgende:
Maarre... waarom hackt ie een nepsite ipv de officiele? .
die andere zal wel goed beveiligd zijn ...
pi_7931923
quote:
dan Elsevier (Door HBC treffend omschreven als "De borreltafel van de intellectuele middenstand
It is much easier to be critical than to be correct.
  donderdag 16 januari 2003 @ 15:57:42 #24
22497 Bioslock
we hope that you choke
pi_7931974
quote:
Op donderdag 16 januari 2003 15:53 schreef Lu-Cky het volgende:
is dit de officiele site?!

http://www.lpf.nl


Oeh! Geil.
pi_7931995
quote:
Op donderdag 16 januari 2003 15:50 schreef BugsySiegel het volgende:
Beetje zielige actie, maar goed de maker is waarschijnlijk blijven hangen in het propedeuse van zijn studie Informatica, en is vroeger vaak gepest.
en zit nu thuis een uitkering te trekken en hoopt op een belasting van rond de 80% zodat zijn uitkering omhoog gaat

[Dit bericht is gewijzigd door planethugo op 16-01-2003 16:01]

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')