quote:Zelf vind ik de streep-lijntjes erg irritant, (Ze zijn wat dik, en leiden, vooral in het menu, af. en ook het javascriptje dat zonodig tekst onder in de status balk weer moet geven vind ik niet zo cool.
Op donderdag 6 februari 2003 23:02 schreef thumper het volgende:
*blieb*
Tipje: Zet de inhoud van je pagina's in een Iframe, ipv het frame dat je nu gebruikt. dan scrolled alleen de tekst, en niet de hele pagina.. (nu sluit bij het scrollen de bovenkant niet meer aan bij de onderkant van het frame erboven.
quote:Wat is een lframe?? Hoe maak je dat, en kun je misschien een voorbeeld geven van een site die gebruikt maakt van lframes?
Op vrijdag 7 februari 2003 22:43 schreef nietzman het volgende:
Tipje: Zet de inhoud van je pagina's in een Iframe, ipv het frame dat je nu gebruikt. dan scrolled alleen de tekst, en niet de hele pagina.. (nu sluit bij het scrollen de bovenkant niet meer aan bij de onderkant van het frame erboven.
quote:http://www.w3.org/TR/REC-html40/present/frames.html
Op vrijdag 7 februari 2003 23:14 schreef Christine het volgende:
Wat is een lframe?? Hoe maak je dat, en kun je misschien een voorbeeld geven van een site die gebruikt maakt van lframes?
Onderaan:
The IFRAME element allows authors to insert a frame within a block of text. Inserting an inline frame within a section of text is much like inserting an object via the OBJECT element: they both allow you to insert an HTML document in the middle of another, they may both be aligned with surrounding text, etc.
Wat het dus in feite doet is een in een deel van je pagina een andere pagina inladen, zonder dat je daar een irritante uitgebreide frameset voor nodig hebt.
Voorbeeld:
code:<IFRAME src="index2.html" width="500" height="500" scrolling="auto">
quote:Geweldig! Ik had binnenkort nog hier willen vragen hoe je dat kunt doen, maar nu weet ik het al
Op vrijdag 7 februari 2003 23:27 schreef nietzman het volgende:
Wat het dus in feite doet is een in een deel van je pagina een andere pagina inladen, zonder dat je daar een irritante uitgebreide frameset voor nodig hebt.
Wat vinden jullie van het design zo op het eerste oog? Hij moet nog volledig ingevuld worden verder...
quote:Deze ziet er heel goed uit. Kep trouwens nooit geweten dat je bij lycos gebruik kon maken van PHP enzo.... handig..
Op vrijdag 7 februari 2003 22:18 schreef Alter_Ego het volgende:
Wat vinden jullie van mijn site? En wat kan er nog beter aan?
http://members.lycos.nl/gamelimits
BTW heb goed rapport, dus is binnenkort www.gamelimits.nl
-edit-
Nu ik zo kijk, die scrollende tekst linksbovenin kan wel iets langzamer...over die streepjes kun je dat slecht lezen zo snel..
-/edit-
quote:Ziet er knap uit, maar ik vind het geheel nogal druk, je kan beter een beetje rustigere achtergrond gebruiken denk ik.
Op vrijdag 7 februari 2003 22:18 schreef Alter_Ego het volgende:
Wat vinden jullie van mijn site? En wat kan er nog beter aan?
http://members.lycos.nl/gamelimits
BTW heb goed rapport, dus is binnenkort www.gamelimits.nl
Ik heb samen met een paar andere lui een redelijk basic howto site-je opgezet:
www.linux-scripts.nl
Doelgroep is de minder ervaren linux-gebruiker en/of mensen die howto's simpel in begrijpelijke taal willen hebben.
Zouden jullie je mening es kunnen geven van de opzet van de site, de howto's, de leesbaarheid en de rest die ik vergeten ben. Kortom gewoon je mening
Alle kritiek (liefts opbouwend) is welkom
quote:De dikte is inderdaad het nadeel, maar onthoud ook dat IE5 niet de streeplijntjes laat zien (of had je dat allemaal goed gestest?)
Op vrijdag 7 februari 2003 22:43 schreef nietzman het volgende:[..]
Zelf vind ik de streep-lijntjes erg irritant, (Ze zijn wat dik, en leiden, vooral in het menu, af. en ook het javascriptje dat zonodig tekst onder in de status balk weer moet geven vind ik niet zo cool.
![]()
quote:zou ja als je een witte achtergrond wilt hebben bgcolor="white" in de body willen zetten, want bij mij is het namelijk standaard licht blauw...
Op zondag 9 februari 2003 21:30 schreef EHermans het volgende:
Mn pornosite: http://www.funtrix.com/porntrix
Wel overzichtelijk toch?
quote:Als je geen Mozilla gebruikt ja. In Mozilla zie ik namelijk alleen een klein blauw hoekje, that's all
Op zondag 9 februari 2003 21:30 schreef EHermans het volgende:
Mn pornosite: http://www.funtrix.com/porntrix
Wel overzichtelijk toch?
quote:Netscape = Mozilla
Op zondag 9 februari 2003 22:14 schreef EHermans het volgende:
aha ja das jammer....
maar bij dit soort sites gaat het om kwantiteit niet kwaliteit... met netscape zal ie ook wel fucked up doen..
quote:Is het ook, een browser.
Op zondag 9 februari 2003 22:52 schreef EHermans het volgende:
joh!!
dan weet ik dat ook weer. Ik dacht het net zoiets als opera was.....
Mozilla is door netscape begonnen als open source test-browser om de technologie (Lees: De gecko engine) voor hun eigen Netscape browsers te testen. (Dit als vervanger voor de oude netscape 4.x serie, die ronduit bagger is.)
Nu zijn er veel meer Gecko browsers; Netscape, Mozilla, K-meleon, Phoenix, Chimera...
quote:leg liever p.v.c. 400D dakbedekking van van besouw kunststoffen
Op donderdag 16 januari 2003 16:14 schreef nietzman het volgende:[..]
Roger heeft het over de site van Slarioux.....
quote:Je hebt aan de rechterkant van de pagina een aantal tabbladen staan. Als ik op forum klik dat wordt er een nieuwe pagina geopend.
Op zondag 9 februari 2003 00:50 schreef tux-geeko het volgende:
Ola,Ik heb samen met een paar andere lui een redelijk basic howto site-je opgezet:
www.linux-scripts.nlDoelgroep is de minder ervaren linux-gebruiker en/of mensen die howto's simpel in begrijpelijke taal willen hebben.
Zouden jullie je mening es kunnen geven van de opzet van de site, de howto's, de leesbaarheid en de rest die ik vergeten ben. Kortom gewoon je mening
Alle kritiek (liefts opbouwend) is welkom
quote:Nietus, kipkachelfantje op de spoorrails, want de bakker komt eraan en hij kijkt heel erg vrolijk!
Op zondag 9 februari 2003 23:21 schreef lipboutje het volgende:[..]
leg liever p.v.c. 400D dakbedekking van van besouw kunststoffen
ik heb voor onze Scouting vereniging een website gemaakt, ik wil deze graag een keer vernieuwen. Nu zou ik graag wat opbouwnede kritiek willen hebben. Wat vinden jullie dat er bij moet of hoe iets anders kan/moet.
quote:Leuke site alleen is het nogal standaard, vooral de buttons die boven in staan. Verder zou ik je letter types een beetje gaan aanpassen naar iets dat meer 'standaard' is..
Op maandag 10 februari 2003 09:50 schreef anconakip het volgende:
hoi,ik heb voor onze Scouting vereniging een website gemaakt, ik wil deze graag een keer vernieuwen. Nu zou ik graag wat opbouwnede kritiek willen hebben. Wat vinden jullie dat er bij moet of hoe iets anders kan/moet.
wat vinden jullie hiervan en wat zouden jullie anders doen? het wordt een site voor de paar muzieknummers die ik per jaar maak met Impuls Tracker...
Er staat nog niks op, maar commentaar op de layout zou leuk zijn
[Dit bericht is gewijzigd door ReSiever op 10-02-2003 10:34]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |