quote:Op maandag 6 april 2020 00:38 schreef Vallon het volgende:
Straks weer Persco Trump 06apr20 00u45....... op CNN, weer een uur hard werken voor die haardos en mogelijk zien we ook Fauci die een tijdje er niet bij was.
Louisiana die net als NewYork (state) aan het strijden is voor beademing ?
Discussie (ongetwijfeld) over afdekking mond *beter iets dan niets).... indien je op korte afstand bent van anderen.
Sommige staten die samenscholing verboden uitvaardigen.
En hoe verder met de nationale reserve van beademingsapparatuur ?
Trump zal denk ik ook iets zeggen over BoJo.
Ook de nationale medisch dokter die aan het inspelen is dat de USA te maken krijgt met een enorme ramp (men is nu met 9458 al ruim over over het dodenaantal 2996 tgv 9/11 heen).
Dit hakt er beslist in. De boodschap is nu wel doorgedrongen dat dit geen griepje is.
En mijn grootste nieuwsgierigheid, wanneer zal de USA het binnenlands vliegen stoppen ?
Hopelijk al gepiekt. Ben er echter bang voor...quote:
Waarom denk je dat het niet zo is?quote:Op maandag 6 april 2020 01:03 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Hopelijk al gepiekt. Ben er echter bang voor...Was wel weer de bekende weekend-dip te zien...
Kan er weinig over zeggen. We zien al weken dat er een afname is in het weekend (registratie-gebrek?). Dus als de cijfers dinsdag en woensdag gunstig zijn, spreek ik pas van verbetering.quote:Op maandag 6 april 2020 01:04 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Waarom denk je dat het niet zo is?
Haha dacht ik al. We zijn dus gewoon fucked.quote:Op maandag 6 april 2020 01:02 schreef Vallon het volgende:
[..]
Vaccin vraag zal ook wel weer komen bij de Persco.
Het Vaccin ontwikkelen en beschikbaar krijgen, is sws jaren werk.
In media gilt men hoopvol met 18 maand "hebben we het", normaliter is dat 5-15 jaar.
Die tijd is vooral nodig om de betrouwbaarheid te toetsen, als je al iets hebt wat werkt *wat nog nergens ook maar in zicht is).
Het contactonderzoek, wie met wie in aanraking komt, kan wel nuttig zijn om besmettingen te detecteren en dan een lokaal sneller te isoleren. Het is dan beheersen van een eventuele uitbraak.
Sws gaat dit geen oplossing zijn op de korte termijn (orde weken/maanden).
Volgens het RIVM altijd 1,5meter afstand, tenzij directe familie (gezin). Géén samenscholingen van meer dan 3 personen (ongeacht de 1,5meter afstand).quote:Op maandag 6 april 2020 01:05 schreef cemeteryslut het volgende:
Het blijft een raar verhaal, overal staat dat je 1,5 meter afstand van elkaar moet houden: Rijksoverheid, politie, gemeentes, maar wordt blijkbaar pas vanaf 3 personen gehandhaafd.
quote:Op maandag 6 april 2020 01:08 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Volgens het RIVM altijd 1,5meter afstand, tenzij directe familie (gezin). Géén samenscholingen van meer dan 3 personen (ongeacht de 1,5meter afstand).
Ik ook. Maar dacht aan jouw reactie te zien dat je er weinig vertrouwen in had.quote:Op maandag 6 april 2020 01:06 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Kan er weinig over zeggen. We zien al weken dat er een afname is in het weekend (registratie-gebrek?). Dus als de cijfers dinsdag en woensdag gunstig zijn, spreek ik pas van verbetering.
Ja dat dacht ik ook, maar in de noodverordening staat dat het strafbaar is vanaf 3 personen. Zie Posts van @trein2000 op deze en vorige pagina.quote:Op maandag 6 april 2020 01:08 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Volgens het RIVM altijd 1,5meter afstand, tenzij directe familie (gezin).
Zijn 2 verschillende dingen. Advies is altijd 1,5 m afstand. Verboden is meer dan 3 personen binnen 1,5m.quote:Op maandag 6 april 2020 01:10 schreef cemeteryslut het volgende:
[..]
Ja dat dacht ik ook, maar in de noodverordening staat dat het strafbaar is vanaf 3 personen. Zie Posts van @:trein2000 op deze en vorige pagina.
Nee hoor, ik heb er wel vertrouwen in. Dit virus zal uiteindelijk gewoon verdwijnen of onder de noemer 'griep' geschaard gaan worden. Ik denk ook dat de Nederlandse overheid een goed beleid voert. Ik heb altijd wel 'mee-gewaarschuwd' vanaf het begin van dit topic dat dit eraan zat te komen. Maar ben gewoon optimistisch hoor!quote:Op maandag 6 april 2020 01:09 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik ook. Maar dacht aan jouw reactie te zien dat je er weinig vertrouwen in had.
Over 3 weken weer op terrasjes zitten enzoquote:Op maandag 6 april 2020 01:12 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Nee hoor, ik heb er wel vertrouwen in. Dit virus zal uiteindelijk gewoon verdwijnen of onder de noemer 'griep' geschaard gaan worden. Ik denk ook dat de Nederlandse overheid een goed beleid voert. Ik heb altijd wel 'mee-gewaarschuwd' vanaf het begin van dit topic dat dit eraan zat te komen. Maar ben gewoon optimistisch hoor!
Dat is wat té optimistisch denk ik. Gewoon even uitzitten, of het nu 4 weken is of 4 maanden. Ik ben ervan overtuigd dat het weer goedkomt.quote:Op maandag 6 april 2020 01:13 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Over 3 weken weer op terrasjes zitten enzo
Ik denk dan "Hoe is dat beest besmet geraakt?"quote:Op maandag 6 april 2020 01:10 schreef mazaru het volgende:
Tijger in dierentuin New York test positief voor coronavirus
Een tijger in de Bronx Zoo in New York is positief getest voor het coronavirus, zo laat een woordvoerder van de dierentuin zondag weten aan persbureau Reuters. Het is voor een eerst dat een dier in de Verenigde Staten besmet is geraakt met het virus en voor het eerst wereldwijd dat een tijger positief test voor het virus. Wel waren al eerder gevallen van besmette katten bekend.
Nadia, een Maleisische vrouwtjestijger van vier jaar oud, had een droge hoest en zal naar verwachting herstellen, aldus haar dierenarts.
https://www.nu.nl/coronav(...)oor-coronavirus.html
Maar je mag dus best met 5 mensen samen zijn, als je maar 1,5 m afstand houdt.quote:Op maandag 6 april 2020 01:11 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Zijn 2 verschillende dingen. Advies is altijd 1,5 m afstand. Verboden is meer dan 3 personen binnen 1,5m.
Doe niet zo moeilijk man. Gebruik gewoon je gezond verstand.quote:Op maandag 6 april 2020 01:16 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Maar je mag dus best met 5 mensen samen zijn, als je maar 1,5 m afstand houdt.
Ik ook. Eind juni staat de vakantie gepland...quote:Op maandag 6 april 2020 01:14 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Dat is wat té optimistisch denk ik. Gewoon even uitzitten, of het nu 4 weken is of 4 maanden. Ik ben ervan overtuigd dat het weer goedkomt.
Positief gezegd kunnen we de schade beperken door afstand houden en idd onze kwetsbaren achter de deur zetten en wachten toch zich een medicijn/vaccin aandient dan hen kan doen overleven.quote:Op maandag 6 april 2020 01:06 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Haha dacht ik al. We zijn dus gewoon fucked.
De enige (ethische) uitweg is dus zwakkeren/ouderen op hun eigen initiatief te laten isoleren en de maatschappij weer opstarten met uitgebreide ic capaciteit. Er zijn helemaal geen eenvoudige technische oplossingen.
Als ze tot hetzelfde huishouden behorenquote:Op maandag 6 april 2020 01:16 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Maar je mag dus best met 5 mensen samen zijn, als je maar 1,5 m afstand houdt.
We hebben het over feiten, dat jij het ergens niet mee eens bent is niet relevant.quote:Op maandag 6 april 2020 01:17 schreef FoolWithMokey het volgende:
[..]
Doe niet zo moeilijk man. Gebruik gewoon je gezond verstand.
Je kan niet alles tot uiterste uitwerken in regeltjes. Wees blij dat onze regering ons volwassen genoeg acht om verstandig om te gaan met de soepele maatregelen ipv te zitten mierenneuken..quote:Op maandag 6 april 2020 01:18 schreef leolinedance het volgende:
[..]
We hebben het over feiten, dat jij het ergens niet mee eens bent is niet relevant.
Nog even preciseren...... meer dan 3. of vanaf 3 (dus meer dan 2) ?quote:Op maandag 6 april 2020 01:11 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Zijn 2 verschillende dingen. Advies is altijd 1,5 m afstand. Verboden is meer dan 3 personen binnen 1,5m.
Ja ik begrijp dat het zo ís, maar ik vind het verwarrend, je kunt namelijk wel een flinke boete krijgen als je die afstand niet houdt in een supermarkt. En contactberoepen mogen niet (die zijn vaak ook 1 op 1) dus ik vind het niet echt één lijn en blijkbaar ook verwarrend voor de handhaving.quote:Op maandag 6 april 2020 01:11 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Zijn 2 verschillende dingen. Advies is altijd 1,5 m afstand. Verboden is meer dan 3 personen binnen 1,5m.
quote:Op maandag 6 april 2020 01:18 schreef the-eye het volgende:
[..]
Als ze tot hetzelfde huishouden behoren
Dus als je wel aan die eisen voldoet mag je je wél met 3 of meer personen zijn.quote:1.
Het is verboden zich al dan niet toevallig in een groep van drie of meer personen op te houden zonder tot de dichtstbijzijnde persoon in die groep en andere personen een onderlinge afstand te houden van ten minste 1,5 meter.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |