quote:
Op woensdag 18 maart 2020 13:20 schreef Jake_Skywalker het volgende:[..]
Volgens mij is zelf onderwijs geven veel effectiever als met 33 stuks in een klas zitten. Ik heb een vriend die een jaartje homeschooled was (woonde tijdelijk in het buitenland). Had alleen in de ochtend les ipv de hele dag, maar was bij terugkomst gewoon bij met de rest.
Gaat nog wat worden, als dit voorbij is. Blijkt ineens een kwart van de kinderen ernstig voor te lopen omdat ze op eigen tempo les hebben gehad, terwijl er ook een groep is die flink achterloopt omdat er bij hen niks aan gedaan is

Ons kind is 4. Dus het is niet echt super veel les. Maar we hebben wel een ritme. Ze doet ook werkbladen en we doen lesjes taal en rekenen. Maar we hebben ook een poppenhoek en een bouwhoek gemaakt.
Verder is het natuurlijk vrij logisch dat een kind met 1 op 1 aandacht veel sneller dingen leert. Echter mist ze nu ook een hoop doordat ze geen interactie heeft met andere kinderen. Ik denk dat het voor haar totale ontwikkeling veel beter is als ze gewoon naar school gaat.
Verder is het natuurlijk vrij logisch