quote:Op maandag 16 maart 2020 12:29 schreef Nick1975 het volgende:
Mooi beroep hoor Frantic. Opdracht afronden en weer varen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 16 maart 2020 12:30 schreef FranticDJ het volgende:
[..]Ja het is niet allemaal koek en ei daarom even wat anders. Ik zat bij Van Oord, Heerema, Tideway en Fugro.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja die worden t hardst geraakt natuurlijk. Ik zit op de reguliere koopvaardij..quote:Op maandag 16 maart 2020 12:33 schreef Nick1975 het volgende:
[..]
Ja het is niet allemaal koek en ei daarom even wat anders. Ik zat bij Van Oord, Heerema, Tideway en Fugro.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 16 maart 2020 12:36 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Ja die worden t hardst geraakt natuurlijk. Ik zit op de reguliere koopvaardij..Maximaal 6 weken bij ons en in Europa 3 weken op, 3 afSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik sta al te hoog op de ladder om zomaar die overstap te kunnen maken. Weinig zin om weer onderaan te beginnenquote:Op maandag 16 maart 2020 12:40 schreef Nick1975 het volgende:
[..]
Maximaal 6 weken bij ons en in Europa 3 weken op, 3 af
Baggerenquote:Op maandag 16 maart 2020 12:33 schreef Nick1975 het volgende:
[..]
Ja het is niet allemaal koek en ei daarom even wat anders. Ik zat bij Van Oord, Heerema, Tideway en Fugro.
Ok, je bent brugofficier? Marof opleiding dat je overal inzetbaar bent. Het klinkt als drie strepen net als ik.quote:Op maandag 16 maart 2020 12:42 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Ik sta al te hoog op de ladder om zomaar die overstap te kunnen maken. Weinig zin om weer onderaan te beginnen
soms 4quote:Op maandag 16 maart 2020 12:45 schreef Nick1975 het volgende:
[..]
Ok, je bent brugofficier? Marof opleiding dat je overal inzetbaar bent. Het klinkt als drie strepen net als ik.
Nee joh, niks aan. Wel gedaan met de Artemis en de Sliedrecht 27. Zat meer in de offshoretak van ze. Windpower.quote:
Hij doet de vissticks bij ons in het Galliërsdorpjequote:
Zonder baggeraars geen Nederlandquote:Op maandag 16 maart 2020 12:49 schreef Nick1975 het volgende:
[..]
Nee joh, niks aan. Wel gedaan met de Artemis en de Sliedrecht 27. Zat meer in de offshoretak van ze. Windpower.
Vissermannen zijn idiotenquote:Op maandag 16 maart 2020 12:53 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Hij doet de vissticks bij ons in het Galliërsdorpje![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |