Allereerst maar beginnen met uitleggen dat het je vaders Facebook is en niet die van jou.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 20:55 schreef TechnoCat het volgende:
Ik probeer haar uit te leggen, dat die nummers activiteit op je Facebook pagina aangeven.
Dit is slechts een voorbeeld, van wat zij ziet. Een voorbeeld, die ik toevallig ook zie bij mijn vader's account, maar ik kijk daar verder niet naar.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 20:59 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Allereerst maar beginnen met uitleggen dat het je vaders Facebook is en niet die van jou.
Ja, goeie vraag, kan dat?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 20:58 schreef mschol het volgende:
is er een optie in facebook om alle sessies af te melden? dat zeker doen..
Dat begrijp ik. Als ik jouw vriendin was zou ik me meer zorgen maken om het feit dat je 2 accounts lijkt te hebben dan dat er een nummertje staat die zij ongetwijfeld ook moet hebben.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 21:01 schreef TechnoCat het volgende:
[..]
Dit is slechts een voorbeeld, van wat zij ziet. Een voorbeeld, die ik toevallig ook zie bij mijn vader's account, maar ik kijk daar verder niet naar.
[..]
Ja, goeie vraag, kan dat?
Oh hemeltje lief nog aan toe, nogmaals er zijn geen TWEE accounts. Zij ziet als zij uitlogt, HAAR eigen account en DIE van mij er naast. Snappie?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 21:04 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Dat begrijp ik. Als ik jouw vriendin was zou ik me meer zorgen maken om het feit dat je 2 accounts lijkt te hebben dan dat er een nummertje staat die zij ongetwijfeld ook moet hebben.
Mexicaanse vrouw schreef hij tochquote:Op vrijdag 13 maart 2020 21:36 schreef VEM2012 het volgende:
Ik weet niet, maar dat zij zo ziekelijk jaloers reageert, dat is het probleem.
Zeg tegen haar dat je dat gedrag niet pikt en als ze ermee doorgaat dat consequenties heeft voor de relatie.
Ja. Die moet je sowieso geregeld op hun plaats zetten.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 21:41 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Mexicaanse vrouw schreef hij toch
Dit.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 21:36 schreef VEM2012 het volgende:
Ik weet niet, maar dat zij zo ziekelijk jaloers reageert, dat is het probleem.
Zeg tegen haar dat je dat gedrag niet pikt en als ze ermee doorgaat dat consequenties heeft voor de relatie.
Je kent het gezegde toch wel: "Wie zwijgt stemt toe". Dus ik kan dit niet onbeantwoord laten, maar als zij telkens maar weer dezelfde vraag stelt (met stemverheffing) waar ik geen antwoord op heb, ja behalve dat er niemand is waarmee ik in haar ogen zou chatten, wat moet je dan nog? Ik heb een uurtje geleden gezegd, "bekijk het maar eerst, speel dit spelletje niet meer mee".quote:Op vrijdag 13 maart 2020 21:46 schreef Rockefellow het volgende:
[..]
Dit.
Man, man, man, dat je hier serieus op ingaat. Daarmee houd je dit soort gedrag in stand.
Je legt haar een keer uit dat vertrouwen de kern is van jullie relatie en dat je niet gediend bent van dit soort insinuaties en het moeilijk wordt haar serieus te blijven nemen (pun intended) op deze manier.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 21:49 schreef TechnoCat het volgende:
[..]
Je kent het gezegde toch wel: "Wie zwijgt stemt toe". Dus ik kan dit niet onbeantwoord laten, maar als zij telkens maar weer dezelfde vraag stelt (met stemverheffing) waar ik geen antwoord op heb, ja behalve dat er niemand is waarmee ik in haar ogen zou chatten, wat moet je dan nog? Ik heb een uurtje geleden gezegd, "bekijk het maar eerst, speel dit spelletje niet meer mee".
Dat is niet makkelijk als je gevoelens voor iemand hebt, als het nu om een willekeurig persoon ging dan was het gewoon simpel: Beste maar weer.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 21:51 schreef Rockefellow het volgende:
[..]
Je legt haar een keer uit dat vertrouwen de kern is van jullie relatie en dat je niet gediend bent van dit soort insinuaties en het moeilijk wordt haar serieus te blijven nemen (pun intended) op deze manier.
Als ze dan door blijft gaan negeer je haar of je pakt je spullen. Het alternatief is het blijven voeden van de troll maar dan moet je er ook niet over zeiken.
Dus om onterechte beschuldigingen van shady gedrag te voorkomen ga je shady gedrag vertonen.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 21:59 schreef TechnoCat het volgende:
Ik wil gewoon die voedingsbodem kwijt zien te raken die haar die gedachtes geeft en Facebook is wel al vaker (in het verleden) een platform geweest waar je heel snel een verkeerde stap kunt zetten of je hebt al iemand op je dak. En wie weet hoeveel relaties er al kapot aan zijn gegaan. Wat ik nu gedaan heb is mijn tijdlijn afgaan en alles op unfollow zetten. Het is eigenlijk bitter krom voor woorden, maar ja, liefde maakt blind, zelfs al is je partner een keer boos. Het hoort ook bij een relatie, maar leuk is het natuurlijk niet.
Dat is niet goed 😔quote:Op vrijdag 13 maart 2020 21:45 schreef TechnoCat het volgende:
Dacht aanvankelijk dat voornamelijk Filipijnse vrouwen heel snel jaloers zijn, maar Latina's zijn blijkbaar niet veel anders, en gelijk al die vooroordelen die je om je kop geslingerd krijgt.....
"Met wie ben je aan het chatten dan?"
"Wie is die andere vrouw?"
"Ik zie steeds activiteit bij jouw account en je stuurt mij geen bericht" (we bellen elke dag 2 uur lang, maar blijkbaar is dat nog niet genoeg)....
Klopt helemaal, anders had ik net zo goed een Nederlandse vrouw kunnen daten als dit de norm zou worden. Begrijp me niet verkeerd, ze is verder een schat van een dame en dit is een enkel (maar toch wel lastig 'incident') waarmee lastig is om te gaan. Misschien inderdaad beter wat meer op m'n strepen gaan staan en de boot afhouden zodra het weer gezegd wordt. En als het verder door zou gaan dan helemaal een streep er door trekken, maar dat wil ik liever niet.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:39 schreef PiyeReloaded het volgende:
Jouw probleem is echter niet met de functionaliteiten van FB, maar met haar dramatische gedrag. In sommige culturen hoort dit er een beetje bij. De oplossing is inderdaad om eens goed op je strepen te gaan staan en uit te spreken dat jij een mate van respect eist, die ze op deze manier niet toont. Niet om jezelf in bochten te wringen om haar niet voor het hoofd te stoten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |