quote:2 Kwarten? Dan heb je toch slechts een halve trap of heb ik het verkeerd?
Op woensdag 15 januari 2003 12:29 schreef basset het volgende:
Heeft iemand enig idee hoe duur het zou zijn als ik door een trapmaker een nieuwe trap met 2 kwarten in de woonkamer zou laten plaatsen?
quote:Neehee
Op woensdag 15 januari 2003 12:42 schreef F@lcon© het volgende:[..]
2 Kwarten? Dan heb je toch slechts een halve trap of heb ik het verkeerd?
(Nee dit is geen cookie-foutje, wij kennen elkaar zeg maar)
[Dit wilde ik eens laten doen om een 'vaste trap' naar de zolder te krijgen.. ben zo geschrokken van de prijs dat ik het maar heb gelaten]
Zou het evt verstandig zijn om een trap in de olie te zetten? Of is schilderen of lakken de enige optie?
Hmmmz zou best wel eens kunnen als dat mooi is dat we dat dan maar doen. Het is een merantie trap BTW.
bedrag zo tussen de 2500 euro tot 10000+ inclusief plaatsen
kijk anders eens op http://www.timmerfabriekexcelsior.nl
oeps spam
Bedankt, is goed om te weten.
Olie krast wel sneller, maar dat is ook wel vrij snel weer weggewerkt met weer een beetje olie erover.
Ik zou iig geen glans doen, want dat is ook weer gladder en gaat erg schitteren met zon denk ik.
Gaan jullie de kozijnen toch wel verven?
Welke kleur is merantie eigenlijk?
quote:ik weet niet of er veel timmerbedrijven zijn die jezelf met het hout laten aankomen er kan nogal wat kwaliteits verschil zitten in meranti, of bedoel je dat alle onderdelen van de trap al klaar zijn? in dat geval zou ik gewoon een aannemer vragen wat plaatsen kost. Maar de meeste aannnemers die ik ken, die laten het doen door de timmerfabriek omdat het best wel specialistich werk is zeker als het geen standaard trap is.
Op woensdag 5 februari 2003 11:24 schreef basset het volgende:
De trap heb ik al. Mooie berg merantie. En ik zit aan de goedkope kant van wat jij zei.
Disclaimer: ik werk niet in een timmerfabriek, maar de familie bezit er 1 (zie link) en heb er vroeger nogal veel gewerkt in de vakantie's o.a helpen met plaatsen van trappen.
Ja absoluut gaan die kozijnen in de verf!
En chewie, Die trap is reeds gemaakt, hij moet alleen nog in elkaar gezet worden, maar dat kon nog niet. Wordt later gedaan door de trapmaker zelf.
En bedankt voor de sterkte (zal ik nodig hebben aangezien ik klaar moet zijn voor de baby er is )
Was zo gepiept door die trappenman. Gister en vandaag de eerste laklaag erin gezet (steeds een trede overslaan) met polueruthaan (oftewel.....bocht) droogt alleen traag en het moet er megadun (max 100g/m2) opgesmeerd worden. Wat er gistermiddag opgegaan is, is nu nog een beetje plakkerig, maar dat komt omdat in de 1e laag veel verdunner moest als impregneer en dan droogt het niet zo snel.
Ik hoop morgen de 2 laag aan te kunnen brengen en hoop dat ie ook sneller droog is dan.
Water onder de drap schijnt het drogen te versnellen (niet op de trap dus )
Hij is met het afnemen met ontvetter trouwens wel een stuk donkerder geworden. En met matte lak is ie toch wel mooi moet ik zeggen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |