SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 46% gewijzigd door Voxs op 08-03-2020 20:15:08 ]...from the labyrinth beyond time and space, seeks her way out to a clearing
quote:Op zondag 8 maart 2020 20:01 schreef Voxs het volgende:
[..]
Ja, door blosje op wangen, rode lippen, een oor. Porseleinen huidjes, broze vrouwen. Dan vind ik het juist leuk als kunstenaars, juist de vrouwen niet als te broos neerzetten.
Deze kijkt met ene blik van 'mot dit nou"SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en deze ook met een blik van 'ik weet wie ik ben'Nog witter bedoel ik. Veel witter.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De 1e vrouw is gewoon onhandelbaar en de 2e arrogant.
Die stoel trouwens. Ook weer zo iets wat 'snel' op het doek is gezet en toch met bijzonder veel details geschilderd. De laatste tijd begin ik anders naar schilderijen te kijken. Nu snap ik ook beter waarom sommige mensen er zo naar kunnen blijven loeren.
L2B's Mixcloud
Ja, lijkenquote:Op zondag 8 maart 2020 20:10 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Nog witter bedoel ik. Veel witter.
De 1e vrouw is gewoon onhandelbaar en de 2e arrogant.
Die stoel trouwens. Ook weer zo iets wat 'snel' op het doek is gezet en toch met bijzonder veel details geschilderd. De laatste tijd begin ik anders naar schilderijen te kijken. Nu snap ik ook beter waarom sommige mensen er zo naar kunnen blijven loeren.
quote:Op zondag 8 maart 2020 20:25 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Bij Google art verdwaal je ook makkelijk.
Ik denk dat ik wel weet wat je bedoelt. Vaak zijn die geschilderd met als onderschildering een grisaille, een schildering in grijstonen. Daar overheen de kleur en soms zo transparant dat het grijs er blauwig door komt. Heel mooiquote:Op zondag 8 maart 2020 20:25 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Lol, nee geen lijken en van Google art vertelde je, maar kan zo snel geen voorbeeld vinden. Komt wel.
Hm, ja, dit lijkt er inderdaad ook aardig op.quote:Op zondag 8 maart 2020 20:36 schreef Voxs het volgende:
[..]
Ik denk dat ik wel weet wat je bedoelt. Vaak zijn die geschilderd met als onderschildering een grisaille, een schildering in grijstonen. Daar overheen de kleur en soms zo transparant dat het grijs er blauwig door komt. Heel mooi
Bouguereau kon dat goed.
Is dat Tischbein?quote:Op zondag 8 maart 2020 20:29 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Dit begint er een klein beetje op te lijken:
[ afbeelding ]
Maar nog 'teveel' blauw en rood tinten.
Een van de 'great masters'quote:Op zondag 8 maart 2020 20:39 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Hm, ja, dit lijkt er inderdaad ook aardig op.
[ afbeelding ] De grens waar de stof overloopt naar de huid is ook prachtig gedaan.
Ja die je later postte welquote:
Ik vind het leuk om te lezen. Zo leer ik nog eens watquote:Op zondag 8 maart 2020 20:43 schreef Voxs het volgende:
Ik zal me verder wat inhouden wat kunst betreft in die mooie topic
Dan zal ik af en toe een kunstbijdrage doenquote:Op zondag 8 maart 2020 21:16 schreef tonja het volgende:
[..]
Ik vind het leuk om te lezen. Zo leer ik nog eens wat
quote:Op zondag 8 maart 2020 21:19 schreef Voxs het volgende:
[..]
Dan zal ik af en toe een kunstbijdrage doen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en muziek!
...from the labyrinth beyond time and space, seeks her way out to a clearing
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |