Kan je wel gelijk een trio doenquote:Op woensdag 4 maart 2020 21:09 schreef DKUp het volgende:
Daten met zijn drieën of vieren, helemaal kut.....
Zou geen probleem hebben met een date met 2 vrouwen hoorquote:Op woensdag 4 maart 2020 21:09 schreef DKUp het volgende:
Daten met zijn drieën of vieren, helemaal kut.....
Meest Cringewaardige programmaquote:
De opzet is helemaal kutquote:Op woensdag 4 maart 2020 21:12 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Zou geen probleem hebben met een date met 2 vrouwen hoor![]()
Maar hier werkt het niet echt nee
Ze is erg vol van zichzelf.quote:Op woensdag 4 maart 2020 21:15 schreef DKUp het volgende:
Die Angela is niet echt sympathiek, je gunt haar bijna dat Christian de boel gaat (ver)neuken
De kerels zullen allemaal vreemdgaan. Je ziet het gewoon aan die koppen. En van de dames gaat Elke zeker vreemd. En Roshina ook. Van de andere twee weet ik het nietquote:Op woensdag 4 maart 2020 21:18 schreef DKUp het volgende:
Ik voel dat het fout gaat. Bij die Arda en Christiaan heb ik vooral dat gevoel
Ik denk dat Angela zo'n wijf is wat heel hysterisch gaat doen maar puntje bij paaltje toch bij hem blijft (aka Jolien-Herbert).quote:Op woensdag 4 maart 2020 21:23 schreef DKUp het volgende:
Benieuwd of die Christian echt (heel vaak) is vreemd gegaan in zijn relatie met Angela wat telkens in de teasers is te horen dat hij dat zegt. Dan is het ook over als ze dat ziet en hoort![]()
Die vieze Jolientje ging kreunend borrelnootjes en pinda’s eten met Karimquote:Op woensdag 4 maart 2020 21:29 schreef roos94 het volgende:
[..]
Ik denk dat Angela zo'n wijf is wat heel hysterisch gaat doen maar puntje bij paaltje toch bij hem blijft (aka Jolien-Herbert).
Herbert: ik heb een wijf geneukt maar gij hebt gezoend dus gij moet weg!
Jolien: nee blijf bij me het spijt mij zo alsjeblieft niet gaan
Dat waren nog eens tijdenquote:Op woensdag 4 maart 2020 21:34 schreef DKUp het volgende:
[..]
Die vieze Jolientje ging kreunend borrelnootjes en pinda’s eten met Karim![]()
![]()
Die gaat zelf over de schreef na een drankje te veelquote:Op woensdag 4 maart 2020 21:35 schreef S95Sedan het volgende:
Die Elke is volgens mij ook wel een dramaqueen hoor
Vorige keer was dat ook, dat vet overdreven reageren en dan zelf er nog eens flink overheen gaan.quote:Op woensdag 4 maart 2020 21:36 schreef roos94 het volgende:
[..]
Die gaat zelf over de schreef na een drankje te veel
Arda en Karim zullen wel over de schreef gaan jaquote:Op woensdag 4 maart 2020 21:36 schreef F1gamer het volgende:
Volgende week gaan Elke en Roshina met elkaar zoenen.
Wie van de mannen (de koppels) gaan flippen hierover?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 5 maart 2020 02:03 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Er is dus een koppel uitgezet omdatTokkies gonna TokkieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SOONY
quote:Op donderdag 5 maart 2020 02:03 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Er is dus een koppel uitgezet omdatSpijtig, ik vond hen juist interessant.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Geniaal was die hahaquote:Op woensdag 4 maart 2020 21:38 schreef DKUp het volgende:
[..]
Het AJR- Weak seizoen was briljante en interessante televisie![]()
Alles ging fout
Geen allochtoon willen zijn.quote:Op donderdag 5 maart 2020 23:19 schreef FireFoz het volgende:
Ik kan dat accent of wat het ook is van die Roshina echt niet uitstaan. De manier waarop zij praat is echt verschrikkelijk zeg.
Een beetje als een wanna be allochtoon ofzo echt 🤢
Ze doet ook iets rrrraaaaaarrss met haar lippen als ze praat. Alsof de botox niet lekker zit.quote:Op donderdag 5 maart 2020 23:19 schreef FireFoz het volgende:
Ik kan dat accent of wat het ook is van die Roshina echt niet uitstaan. De manier waarop zij praat is echt verschrikkelijk zeg.
Een beetje als een wanna be allochtoon ofzo echt 🤢
Etnisch Nederlands bedoel je.quote:Op donderdag 5 maart 2020 23:19 schreef FireFoz het volgende:
Ik kan dat accent of wat het ook is van die Roshina echt niet uitstaan. De manier waarop zij praat is echt verschrikkelijk zeg.
Een beetje als een wanna be allochtoon ofzo echt 🤢
Haha ja dat ook...misschien is er wat filler naar d'r keel gelekt.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 08:23 schreef Donna het volgende:
[..]
Ze doet ook iets rrrraaaaaarrss met haar lippen als ze praat. Alsof de botox niet lekker zit.
Nou inderdaad. Klinkt bijna alsof ze zeer slechthorend is ofzo.quote:Op donderdag 5 maart 2020 23:19 schreef FireFoz het volgende:
Ik kan dat accent of wat het ook is van die Roshina echt niet uitstaan. De manier waarop zij praat is echt verschrikkelijk zeg.
Een beetje als een wanna be allochtoon ofzo echt 🤢
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 11 maart 2020 09:59 schreef roos94 het volgende:
Dat is wel vaker bij TemptationSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Avanti avanti avanti![]()
![]()
![]()
SOONY
De app is sowieso bagger.quote:Op woensdag 11 maart 2020 16:19 schreef Dr.Mikey het volgende:
irritant dat gebuffer bij Temptation op videoland Expeditie heeft dat soms ook maar kortere dingen bijna nooit.
ik kijk via ps4 .quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |