Kijk naar de VOC knul.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:03 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Nederland is een midget op deze wereld. Je kunt er trots op zijn maar veel stelt het niet voor.
Wordt tijd dat het kabinet dat ook gaat beseffen met hun achterlijke klimaatregeltjes waar grootheden als de VS en China lak aan hebben.
Ik heb het geluid hier uit staan, maar "1578: Invoering van de Inquisitie" lijkt me een miskleun.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:01 schreef FlippingCoin het volgende:
Na een mooie filmpje over ons prachtige land dat we delen is er massale online ophef over dat we niet meer trots op ons land mogen zijn.
Bekende Nederlandhatende figuren kunnen niet accepteren dat men trots is op dit fantastische platte land. Walgelijk, zelfs vreselijk vind ik dat!
Ach dat is cijferneukenquote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:05 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Ik heb het geluid hier uit staan, maar "1578: Invoering van de Inquisitie" lijkt me een miskleun.
De hoogtijdagen van Holland ja. Alhoewel dat naar mijn idee ook wel geromantiseerd is, hebben we er nu niks meer aan.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:04 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Kijk naar de VOC knul.Dat neukte iedereen de moeder.
Jouw mening telt niet in dit land.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:06 schreef robijnwasverzachter het volgende:
Leuk satirisch filmpje wel
Voor het grootste deel van zijn bestaan na 1648 was de Nederlandsche Leeuw eerder een tevreden knorrend poesje. Maar ook dat heeft zijn charme.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:03 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Nederland is een midget op deze wereld. Je kunt er trots op zijn maar veel stelt het niet voor.
Jawel joh we moeten gewoon weer wat durf hebben en koloniseren.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:06 schreef Neef_Wuppie het volgende:
[..]
De hoogtijdagen van Holland ja. Alhoewel dat naar mijn idee ook wel geromantiseerd is, hebben we er nu niks meer aan.
quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:08 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Jawel joh we moeten gewoon weer wat durf hebben en koloniseren.
insinueert de fvd hiermee dat men de inquisitie weer wilt invoeren zodat de huidige vijand, de linkse ketters vervolgd kunnen worden?quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:05 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Ik heb het geluid hier uit staan, maar "1578: Invoering van de Inquisitie" lijkt me een miskleun.
Daar lijkt me niks mis mee hoor.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:11 schreef Basp1 het volgende:
[..]
insinueert de fvd hiermee dat men de inquisitie weer wilt invoeren zodat de huidige vijand, de linkse ketters vervolgd kunnen worden?
@Nikonloverquote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:12 schreef Neef_Wuppie het volgende:
[..]
Daar lijkt me niks mis mee hoor.
@:quotidien
Jawel hoor, toen is de grachtengordel volgebouwd met die mooie pandjes waar nu de linkse elite in woont, neerkijkend op het rechtse FvD-stemmende voetvolk.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:06 schreef Neef_Wuppie het volgende:
De hoogtijdagen van Holland ja. Alhoewel dat naar mijn idee ook wel geromantiseerd is, hebben we er nu niks meer aan.
Ja want die uiterst linkse mensen zijn altijd zo vermogend en geen smerige hippies.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:16 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Jawel hoor, toen is de grachtengordel volgebouwd met die mooie pandjes waar nu de linkse elite in woont, neerkijkend op het rechtse FvD-stemmende voetvolk..
Idd weer lijfstraffen invoeren die moderne mensenrechten horen niet bij de oer Hollandse cultuur, wat dachten al die cultuurrelativisten wel niet.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:12 schreef Neef_Wuppie het volgende:
[..]
Daar lijkt me niks mis mee hoor.
@:quotidien
500.000 euro betalen voor een zolderkamertje in de kanker lucht (lees: uitlaatgassen).quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:16 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Jawel hoor, toen is de grachtengordel volgebouwd met die mooie pandjes waar nu de linkse elite in woont, neerkijkend op het rechtse FvD-stemmende voetvolk..
Klopt, zijn allemaal graaiers.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:17 schreef FlippingCoin het volgende:
Ja want die uiterst linkse mensen zijn altijd zo vermogend en geen smerige hippies.
En waarom haat jij ons land precies zo erg?quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:22 schreef Buitendam het volgende:
Ik zit te twijfelen wat nou het moment is dat die hele FvD/Baudetkliek rock bottom heeft bereikt. Dit filmpje of zijn gedweep met de fantastische successen van de VOC.
Ah oké helder papoeatje.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:24 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Klopt, zijn allemaal graaiers.
Ik krijg tenminste voor mijn reïntegratietrajectverandermanagement voor getraumatiseerde 3e generatie Nieuwe Medelanders vorstelijk betaald.
En dat terwijl de gemiddelde FvD-stemmer een student bedrijfskunde met een dikke studieschuld of een Vinex-bewonende, lease-Skoda-rijdende blauwe-blokjes-overhemd-drager is.
Maar ik ben links, dus ik ben niet bevooroordeeld.
Doe ik niet. Prima landje, niks mis mee.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:24 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
En waarom haat jij ons land precies zo erg?
En waarom vind je het nodig op onze cultuur te kotsen?quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:25 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Doe ik niet. Prima landje, niks mis mee.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |