Inderdaad containers vol met Chinezen komen elke dag binnen!!!!quote:Op woensdag 29 januari 2020 16:53 schreef Graf..Coudenhove..Kalergi het volgende:
Er landen elke week ongeveer 30 vliegtuigen vanuit China op Schiphol.
Met de incubatietijd van 14 dagen ben ik van mening dat het virus al lang en breed hier is.
En dan is er nog de scheepvaart ook. in Rotterdam komen er regelmatig containerschepen uit China aan.
Als dít virus muteert, is het dit virus niet meer en word je dus niet meer ziek van dít virus maar van een ander virus, wat dan een variant mag zijn van dít virus.quote:Op woensdag 29 januari 2020 16:53 schreef Bensel het volgende:
[..]
incorrect. Als het virus muteert, en opnieuw verspreid wordt kan het zijn dat je opnieuw ziek wordt, afhankelijk van de mutatie
30 per week?quote:Op woensdag 29 januari 2020 16:53 schreef Graf..Coudenhove..Kalergi het volgende:
Er landen elke week ongeveer 30 vliegtuigen vanuit China op Schiphol.
Met de incubatietijd van 14 dagen ben ik van mening dat het virus al lang en breed hier is.
En dan is er nog de scheepvaart ook. in Rotterdam komen er regelmatig containerschepen uit China aan.
Het kan fysiek dezelfde virus zijn, maar die kans is heel kleinquote:Op woensdag 29 januari 2020 16:55 schreef Themeparktommy het volgende:
[..]
Als dít virus muteert, is het dit virus niet meer en word je dus niet meer ziek van dít virus maar van een ander virus, wat dan een variant mag zijn van dít virus.
Dit is wel ruk inderdaad.quote:Op woensdag 29 januari 2020 16:44 schreef greatgonzo het volgende:
[..]
ik herhaal mezelf.. en daarom is het niet raadzaam het aan een paar ambtenaren over te laten.. waarom zegt VK wel dat Wuhan een negatief reisadvies heeft, en de rest van China alleen reizen indien noodzakelijk.. terwijl BZ hier gewoon zegt dat je in China gewoon kunt reizen, alleen ff in Wuhan moet opletten
Ja ook dat ja de mensenhandel gaat gewoon door.quote:Op woensdag 29 januari 2020 16:54 schreef Collide het volgende:
[..]
Inderdaad containers vol met Chinezen komen elke dag binnen!!!!
Een reis van 3 weken voor zo'n boot in Rotterdam is.quote:Op woensdag 29 januari 2020 16:53 schreef Graf..Coudenhove..Kalergi het volgende:
Er landen elke week ongeveer 30 vliegtuigen vanuit China op Schiphol.
Met de incubatietijd van 14 dagen ben ik van mening dat het virus al lang en breed hier is.
En dan is er nog de scheepvaart ook. in Rotterdam komen er regelmatig containerschepen uit China aan.
natuurlijk.. ze laten zich adviseren, maar toevallig weet ik beroepsmatig dat laboratoria, medisch deskundigen e.d. adviezen uitbrengen. Maar uiteindelijk is de minister/staatssecretaris/secretaris generaal degene die het finale oordeel geeft. En je kunt boekenkasten vullen met adviezen door ministeries in de wind geslagen zijn of in en la zijn belandquote:Op woensdag 29 januari 2020 16:48 schreef AToontje87 het volgende:
[..]
Want jij denkt dat ambtenaren dit zelf zomaar even beslissen zonder de hulp in te schakelen van virologen en andere deskundigen?
Ik ben juist blij dat Nederland zich niet laat leiden tot paniekvoetbal.
Ik dacht hij/zij bedoelde of van dit virus wat nu de ronde doet.quote:Op woensdag 29 januari 2020 16:53 schreef Bensel het volgende:
[..]
incorrect. Als het virus muteert, en opnieuw verspreid wordt kan het zijn dat je opnieuw ziek wordt, afhankelijk van de mutatie
De bejaarde man leeft nog maar aangezien ouderen makkelijker bezwijken lijkt deze wel het meeste kans te hebben om de eerste te worden buiten China. Laten we maar hopen van niet.quote:Op woensdag 29 januari 2020 16:54 schreef Salina het volgende:
Gisteren was er een 4e slachtoffer gevonden in Frankrijk, een 80-jarige Chinese toerist. Die zou kritiek zijn. Heeft hij het overleefd?
Ik had 30 per week ergens gelezen maar het kan ook meer zijn.quote:Op woensdag 29 januari 2020 16:55 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
30 per week?
Lol, er gaan per dag al ongeveer 50 vluchten heen en weer en dat is alleen Peking.
edit: je bedoelt zeker direct, maar de meeste mensen doen met overstap.
Ze tellen alleen de gecompliceerde besmettingen: mensen met longontsteking. Elke provincie rapporteert dagelijks alleen de gevallen met longontsteking.quote:Op woensdag 29 januari 2020 16:41 schreef mosrednA het volgende:
In de persconferentie zelf zeiden ze zelf al dat het aantal besmettingen mogelijk 10.000 is, alleen zijn/kunnen die nog bevestigd (worden).
Hij is in betere handen in Frankrijk dan China zou ik zeggen dus ik heb wel hoop .quote:Op woensdag 29 januari 2020 16:54 schreef Salina het volgende:
Zijn er al mensen buiten China overleden aan Corona? Nieuws niet gevolgd vandaag.
Gisteren was er een 4e slachtoffer gevonden in Frankrijk, een 80-jarige Chinese toerist. Die zou kritiek zijn. Heeft hij het overleefd?
Hoe lang nog voor de eerste dode buiten China? (niet dat ik daar op sta te wachten trouwens! Just curious).
BTW, nog steeds geen besmettingen in Tibet (en India)? Stelletje bazen. Een soort Asterix en Obelix-dorpje.
Zal wel direct zijn, maar check willekeurig een dag op skyscanner en je kan in de ochtend al 20 keer richting China vertrekken. Alleen ga je dan via Rusland of Duitsland bv.quote:Op woensdag 29 januari 2020 16:58 schreef Graf..Coudenhove..Kalergi het volgende:
[..]
Ik had 30 per week ergens gelezen maar het kan ook meer zijn.
Ja want dan komt je pakje van Alie express niet meer aan.quote:Op woensdag 29 januari 2020 16:57 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Een reis van 3 weken voor zo'n boot in Rotterdam is.
Daar hoef je niet bang van te worden.
Ik denk eerder dat we bang moeten worden als die boten niet meer gaan komen.
Nou, nee hoor, ik bestel daar nooit. Maar dan blijven de grotere terminals op de tweede maasvlakte leeg. En de transportsector zal ook beste klappen gaan krijgen.quote:Op woensdag 29 januari 2020 16:59 schreef Graf..Coudenhove..Kalergi het volgende:
[..]
Ja want dan komt je pakje van Alie express niet meer aan.
Het 'grappige' is dat je de meeste connecties mist omdat ze niet direct zijn. heel, heel veel mensen vanuit Azie maken een overstap ergens. Een vlucht van Rusland naar Rome kan evengoed 50 mensen uit Wuhan hebben.quote:Op woensdag 29 januari 2020 17:02 schreef Djnormandy het volgende:
01:00
ScheduledScheduled
Rome (FCO)
CZ645 (788)
Vanuit Wuhan. Leuk voor die Italianen, Morgen ook Italie dus besmet.
Er zijn diverse soorten virusremmers. In het artikel van het RIVM lijkt het om influenza remmers te gaan.quote:Op woensdag 29 januari 2020 17:01 schreef rutger05 het volgende:
https://www.crisis.nl/wee(...)n-een-grieppandemie/
Zal dit kunnen helpen in Nederland en zo ja, zijn er genoeg voorraden?
mwa.. Tamiflu verlicht de klachten wat, en verkort de ziekteduur.. probleem is dat je het pas krijgt als je klachten hebt... en dan ben je misschien al een week aan het uitscheiden.quote:Op woensdag 29 januari 2020 17:01 schreef rutger05 het volgende:
https://www.crisis.nl/wee(...)n-een-grieppandemie/
Zal dit kunnen helpen in Nederland en zo ja, zijn er genoeg voorraden?
Dat begrijp ik. Ik hoop dat er ook virusremmers zijn die wel tegen dit virus werken en dat deze voldoende beschikbaar zijn.quote:Op woensdag 29 januari 2020 17:05 schreef Jano9 het volgende:
[..]
Er zijn diverse soorten virusremmers. In het artikel van het RIVM lijkt het om influenza remmers te gaan. Influenza remmers werken nou niet echt tegen Corona virussen.
Diverse medische websites rapporteren de laatste dagen over het toepassen van HIV combinatietherapie bij het nieuwe virus. Ik heb helaas nog geen artikel gevonden waar resultaten worden genoemd.
Diverse artsen lijken hoop te hebben dat HIV medicatie kan werken tegen het virus.quote:Op woensdag 29 januari 2020 17:06 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Dat begrijp ik. Ik hoop dat er ook virusremmers zijn die wel tegen dit virus werken en dat deze voldoende beschikbaar zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |