Ben helemaal zenquote:
Nee joh, gewoon zo'n ikea badrek kopen. Plaats daar je laptop of tablet op ... Maar ik denk dat het in jouw geval veiliger is om idd een tv op te hangen of iig aan de andere kant van je badkamer te plaatsenquote:Op zaterdag 8 februari 2020 19:34 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Goed ideeTv ophangen in de badkamer
Dr ging laatst iemand dood die d'r telefoon liet vallen tijdens het baden ofzo.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 19:33 schreef grazz het volgende:
[..]
Nu wil ik ook vanuit bad NF's kijken
twitter:ESCKAZ twitterde op zaterdag 08-02-2020 om 19:34:38#Eurovision #Ukraine Go-A went on trip around Ukrainian villages for folk expedition and were talking to grannies collecting folk elements for their music. reageer retweet
Hoezo "in mijn geval"quote:Op zaterdag 8 februari 2020 19:36 schreef grazz het volgende:
[..]
Nee joh, gewoon zo'n ikea badrek kopen. Plaats daar je laptop of tablet op ... Maar ik denk dat het in jouw geval veiliger is om idd een tv op te hangen of iig aan de andere kant van je badkamer te plaatsen
quote:Op zaterdag 8 februari 2020 19:35 schreef lashatumbai het volgende:
Ze had zo een figurant kunnen zijn in de serie Chernobyl. Ze ziet er een beetje ongezondjes uit.
Als ik het goed heb bijgehouden: 5 van de 8quote:Op zaterdag 8 februari 2020 19:37 schreef aarontje112 het volgende:
Hoeveel zijn er nu geweest? Dan weet ik of ik nog moet inschakelen
5 van de 8 zijn geweest.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 19:37 schreef aarontje112 het volgende:
Hoeveel zijn er nu geweest? Dan weet ik of ik nog moet inschakelen
Oh er mag best een leuke man naast blijven staanquote:Op zaterdag 8 februari 2020 19:38 schreef grazz het volgende:
[..]
Wij kunnen jou gewoon niet alleen laten, dat weet iedereen
Bad idea.quote:
Ik wil een gifje van haar als ze haar mond open trekt en dan #OpenUp te voor schijn komtquote:Op zaterdag 8 februari 2020 19:37 schreef Aoibhin het volgende:
De thumbnail van het Katya Chilly filmpje ook; net zo'n bezeten heks met blauw haar
quote:Op zaterdag 8 februari 2020 19:38 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oh er mag best een leuke man naast blijven staan
quote:
Het is reclame!quote:Op zaterdag 8 februari 2020 19:41 schreef Em31 het volgende:
Huh zien jullie haar nu ook weer op de stream?
Reclametijdquote:Op zaterdag 8 februari 2020 19:41 schreef Em31 het volgende:
Huh zien jullie haar nu ook weer op de stream?
JAAquote:Op zaterdag 8 februari 2020 19:39 schreef grazz het volgende:
[..]
Ik wil een gifje van haar als ze haar mond open trekt en dan #OpenUp te voor schijn komt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |