Waarom eigenlijk? Als je haar er fysiek aantrekkelijk uit vindt zien, wat maakt zo'n mededeling dan nog uit qua aantrekking?quote:Op dinsdag 14 januari 2020 08:55 schreef Nicksanders het volgende:
Leuk voor haar/hem maar wat ik wel walgelijk vind is dat, ze had haar verloofde eerst niks vertelt pas daarna.
Ik zou gek worden als gast dat je deze boom van een kerel (vrouw) ligt aan te duwen dat ze je aan het stokslobber'n is en later hoor je dat het een dude is.![]()
![]()
Je hebt het er maar moeilijk mee!quote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:01 schreef -Chakotay- het volgende:
[..]
Heb je een mening? Zeg die gewoon, hou anders je bakkus
Ja zeker, iemand wordt duidelijk gediscrimineerd op basis van seksequote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:00 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Dat ze haar verloofde niks vertelt heeft?
Nouja, op een later moment wordt voortplanting toch wel een essentieel onderdeel van een relatie zeg maar.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:02 schreef Fascination het volgende:
[..]
Waarom eigenlijk? Als je haar er fysiek aantrekkelijk uit vindt zien, wat maakt zo'n mededeling dan nog uit qua aantrekking?
Nou ja, daar doelt hij niet echt op met zijn kotssmileysquote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:04 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja, op een later moment wordt voortplanting toch wel een essentieel onderdeel van een relatie zeg maar.
Voortplanten gaat boven alles natuurlijk, is het grootste goed dat je als mens kunt bereiken.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 08:35 schreef Lokasenna het volgende:
Ik vind het wel zielig voor deze mensen dat hun ouders het hebben toegestaan dat ze zichzelf al onvruchtbaar maken voor ze meerderjarig zijn.
Dat het ronduit walgelijk is om dit voor je relatie achter te houden lijkt me nog een understatementquote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:05 schreef Fascination het volgende:
[..]
Nou ja, daar doelt hij niet echt op met zijn kotssmileys
Waaraan zou je dat moeten merken dan? Ziet er gewoon uit als bij alle vrouwenquote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:07 schreef roos94 het volgende:
Als je een relatie met iemand hebt kun je dit toch nooit heel lang verborgen houdenTenzij je tegen seks voor het huwelijk bent oid
Ach, lampen uit en gaan.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:07 schreef roos94 het volgende:
Als je een relatie met iemand hebt kun je dit toch nooit heel lang verborgen houdenTenzij je tegen seks voor het huwelijk bent oid
Ja, dat weet ik ook niet. Zelf heb ik als kind zijnde ook altijd geroepen dat ik geen kinderen wilde of wou trouwen. Dat is geluktquote:Op dinsdag 14 januari 2020 08:51 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Dat klopt, niet iedereen heeft die behoefte. Maar hoe kun je daarover nu al een beslissing nemen als je zelf nog een kind bent.
Dat van die opvoedingsfase betwijfel ik maar het is duidelijk dat ze psychologisch grote problemen hebben ja. Ik heb dan ook wel wat moeite in het stimuleren van dit soort zaken.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 08:50 schreef -Chakotay- het volgende:
[..]
Je kan toch ook gewoon je gezonde verstand gebruiken zeg. Dit zijn mensen met een overduidelijke identiteitscrisis. Dit zijn mensen die tijdens de opvoefingsfase van hun leven compleet aan hun lot zijn overgelaten.
Vervolgens verwacht en bepaalde gemeenschap voor onvoorwaardelijke acceptatie. Echt no fucking way baby!
Je verpest een topic.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:01 schreef -Chakotay- het volgende:
[..]
Heb je een mening? Zeg die gewoon, hou anders je bakkus
Volgensmij herken je een fake vagina wel. Maar dat is puur een vooroordeelquote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:11 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Waaraan zou je dat moeten merken dan? Ziet er gewoon uit als bij alle vrouwen
"ik word moeilijk nat dus ik gebruik extra lube voor de droge dagen". x alle keren dat ze het doen... (moet als vent toch opvallen dat je je vriendin niet nat krijgt)quote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:11 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Waaraan zou je dat moeten merken dan? Ziet er gewoon uit als bij alle vrouwen
Volgens mij is het gewoon een open wond en dat ze moten ze open houden, kan er ook naast zitten natuurlijk. Val niet echt op transgenders.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:13 schreef roos94 het volgende:
[..]
Volgensmij herken je een fake vagina wel. Maar dat is puur een vooroordeel
Dat je al die tijd bent voorgelogen en een relatie bent ingesjoemeld onder valse voorwendselen.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:02 schreef Fascination het volgende:
Waarom eigenlijk? Als je haar er fysiek aantrekkelijk uit vindt zien, wat maakt zo'n mededeling dan nog uit qua aantrekking?
Weet hij nu ook pas dan?quote:Op dinsdag 14 januari 2020 08:55 schreef Nicksanders het volgende:
Leuk voor haar/hem maar wat ik wel walgelijk vind is dat, ze had haar verloofde eerst niks vertelt pas daarna.
Ik zou gek worden als gast dat je deze boom van een kerel (vrouw) ligt aan te duwen dat ze je aan het stokslobber'n is en later hoor je dat het een dude is.![]()
![]()
Geen idee, heb er nooit 1 gezien. Maar zijn vast plaatjes van te vindenquote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:13 schreef roos94 het volgende:
[..]
Volgensmij herken je een fake vagina wel. Maar dat is puur een vooroordeel
Is nog best lastig. Heb een aantal termen gegoogled maar ik vind niksquote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:18 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Geen idee, heb er nooit 1 gezien. Maar zijn vast plaatjes van te vinden
Tuurlijk krijg je spijt als je als gewone vrouw door het leven wilt gaan, maar door chantage en pestgedrag alleen als "omgebouwde man" wordt gezien en een shitload shit over je heen krijgt van volledig onbekenden.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 08:32 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Daar is genoeg nuance in aan te brengen. Bijvoorbeeld dat veel transgenders spijt krijgen van de operaties etc.
Veroordelen is misschien niet zo netjes maar het overdreven er doorheen duwen van dit soort zaken stoort me ook altijd wel.
Denk het.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:14 schreef nils7 het volgende:
[..]
"ik word moeilijk nat dus ik gebruik extra lube voor de droge dagen". x alle keren dat ze het doen... (moet als vent toch opvallen dat je je vriendin niet nat krijgt)
Moet ik me dat zo voorstellen?
Heb het nog nooit mee gemaakt (zal ook niet gebeuren gok ik zo) maar ergens denk ik dat je zo iets moet merken.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 09:21 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Denk het.
Maar de vraag is of je je dan überhaupt bedenkt dat ze transgender zou kunnen zijn. Is toch wel t laatste wat er in me op zou komen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |