Die herbeoordeling is wel iets wat eng is. Alleen hij staat wel sterk. Wat denk jij ? Zover i kweet hebn je recht op IVA als je onbehandelbaar bent of behandeling niet mogelijk is.quote:Op zondag 10 november 2019 23:04 schreef madam-april het volgende:
https://www.uwv.nl/partic(...)gezondheid-verandert
Hij moet dit dus wel zsm doorgeven.
Hij is verplicht om binnen een week door te geven dat zijn situatie is veranderd. Dus hij moet dat echt zsm doen.quote:Op zondag 10 november 2019 23:09 schreef Jolypopimonclear het volgende:
[..]
Die herbeoordeling is wel iets wat eng is. Alleen hij staat wel sterk. Wat denk jij ? Zover i kweet hebn je recht op IVA als je onbehandelbaar bent of behandeling niet mogelijk is.
UWV toetst op duurzame arbeidsongeschiktheid.quote:Op zondag 10 november 2019 23:09 schreef Jolypopimonclear het volgende:
[..]
Die herbeoordeling is wel iets wat eng is. Alleen hij staat wel sterk. Wat denk jij ? Zover i kweet hebn je recht op IVA als je onbehandelbaar bent of behandeling niet mogelijk is.
Jij bent zeker de grapjas thuis? UWV verzekeringsartsen zijn alles behalve betrouwbaar. Sterker nog , deze mensen krijgen een ontslag brief toegestuurd als zij ''teveel'' mensen een uitkering toekennen. Dus alles behalve betrouwbaar, al zou iemand recht kunnen hebben op een uitkering , dan nog kunnen zij het dus afwijzen , want anders kan het zo zijn dat ze werkloos worden. Je kunt dan beter een juridisch advieskantoor inschakelen of een advocaat. Zelfs dit forum is meer betrouwbaar dan UWV verzekeringsartsen.quote:Op maandag 11 november 2019 07:19 schreef Renesite het volgende:
Het lijkt me goed om hoe dan ook goed advies in te winnen. Dit kan bij de verzekeringsarts van het UWV.
quote:Op zaterdag 23 november 2019 14:53 schreef Jolypopimonclear het volgende:
[..]
Jij bent zeker de grapjas thuis? UWV verzekeringsartsen zijn alles behalve betrouwbaar. Sterker nog , deze mensen krijgen een ontslag brief toegestuurd als zij ''teveel'' mensen een uitkering toekennen. Dus alles behalve betrouwbaar, al zou iemand recht kunnen hebben op een uitkering , dan nog kunnen zij het dus afwijzen , want anders kan het zo zijn dat ze werkloos worden. Je kunt dan beter een juridisch advieskantoor inschakelen of een advocaat. Zelfs dit forum is meer betrouwbaar dan UWV verzekeringsartsen.
Hoe minder mensen je doorlaat tot de WIA/Wajong , hoe meer toeslag je krijgt op je maandelijkse loon en ze worden bedreigt met een ontslag als zij teveel mensen doorlaten voor een uitkering. Verzekeringsartsen zijn daardoor ook vooringenomen en zullen nooit aan de rechten van een cliënt denken. Advocaten vragen niet voor niets zoveel geld om je te steunenquote:
Lijkt mij zeer sterk dat een kantonrechter akkoord gaat met een ontslag on deze grondenquote:Op zondag 24 november 2019 14:14 schreef Jolypopimonclear het volgende:
[..]
Hoe minder mensen je doorlaat tot de WIA/Wajong , hoe meer toeslag je krijgt op je maandelijkse loon en ze worden bedreigt met een ontslag als zij teveel mensen doorlaten voor een uitkering. Verzekeringsartsen zijn daardoor ook vooringenomen en zullen nooit aan de rechten van een cliënt denken. Advocaten vragen niet voor niets zoveel geld om je te steunen
Teveel mensen doorlaten voor een uitkering als UWV verzekeringsarts betekend per direct een ontslag. Had laatst nog een artikel over dit onderwerp gelezen kan dat nu even niet vinden. En hierbovenop krijgen ze ook nog is een toeslag op hun loon als ze weinig mensen doorlaten voor een WIA/wajong uitkering. Je word dan dus beloont. Daardoor kun je UWV artsen eigenlijk zien als een soort van trol.quote:Op zondag 24 november 2019 15:10 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Lijkt mij zeer sterk dat een kantonrechter akkoord gaat met een ontslag on deze gronden.
Nu ben ik wel nieuwsgierig naar dit artkel. De arts kijkt naar de namelijk de klachten en wat de persoon misschien nog kan. De arbeidsdeskundige gaat vervolgens kijken welke beroepen de persoon in kwestie nog kan beoefenen. Aan de hand daarvan wordt het AO-percentage bepaald en of de persoon dus in de WIA komt. Dus wie krijgt dan de toeslag. De verzekeringsarts of de arbeidsdeskundige.quote:Op zondag 24 november 2019 16:10 schreef Jolypopimonclear het volgende:
[..]
Teveel mensen doorlaten voor een uitkering als UWV verzekeringsarts betekend per direct een ontslag. Had laatst nog een artikel over dit onderwerp gelezen kan dat nu even niet vinden. En hierbovenop krijgen ze ook nog is een toeslag op hun loon als ze weinig mensen doorlaten voor een WIA/wajong uitkering. Je word dan dus beloont. Daardoor kun je UWV artsen eigenlijk zien als een soort van trol.
Als je uitbehandeld bent zonder resultaat én zonder verbetering , alleen dan heb je recht op een IVA.quote:Op zondag 24 november 2019 21:02 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Nu ben ik wel nieuwsgierig naar dit artkel. De arts kijkt naar de namelijk de klachten en wat de persoon misschien nog kan. De arbeidsdeskundige gaat vervolgens kijken welke beroepen de persoon in kwestie nog kan beoefenen. Aan de hand daarvan wordt het AO-percentage bepaald en of de persoon dus in de WIA komt. Dus wie krijgt dan de toeslag. De verzekeringsarts of de arbeidsdeskundige.
Overigens gaat het bij jouw vriend om een herbeoordeling. Hij zit namelijk al in de WIA, namelijk WGA 80-100. Verder kennen we de situatie van je vriend niet, dus het is lastig om te zeggen of hij recht heeft op een IVA. Sowieso is de grens tussen WGA 80-100 en IVA heel lastig. Zeker bij psychische klachten.
Nu bedenk ik me trouwens dat de kosten voor de WGA direct worden doorgerekend naar de werkgever. Dus als een werknemer in de WGA belandt, dan gaat de WGA-premie opeens omhoog. En als de wergever ERD is, kost het UWV bijna geen geld. Het wordt dan door de verzekeraar betaald. Tenminste, de eerste 10 jaar. Dus voor UWV zou het niet veel moeten uitmaken als mensen in de WIA en specifiek WGA komen.
Nogmaalsquote:Op zondag 24 november 2019 16:10 schreef Jolypopimonclear het volgende:
[..]
Teveel mensen doorlaten voor een uitkering als UWV verzekeringsarts betekend per direct een ontslag. Had laatst nog een artikel over dit onderwerp gelezen kan dat nu even niet vinden. En hierbovenop krijgen ze ook nog is een toeslag op hun loon als ze weinig mensen doorlaten voor een WIA/wajong uitkering. Je word dan dus beloont. Daardoor kun je UWV artsen eigenlijk zien als een soort van trol.
UWV artsen zijn toneelspelers. En de beste toneelspeler krijgt geld.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |