abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_188732400
quote:
10s.gif Op zondag 1 september 2019 10:36 schreef Yasmin23 het volgende:
Sowieso is het al onfatsoenlijk om een relatie met iemand aan te gaan die al een relatie heeft.. Maar goed ieder zijn ding.
Was je erbij ofzo?
pi_188732416
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2019 10:30 schreef isax het volgende:

[..]

Onzin vind ik dit altijd. Alsof je je kinderen een slecht huwelijk als voorbeeld wil geven of dat het normaal is dat je je als vrouw als een stuk vuil laat behandelen door je man
Wat C.E. zegt. Je wil wellicht minder snel de stekker ergens uit trekken als het zoveel rompslomp geeft waar je kind ook last van kan krijgen. Net wat meer motivatie om er toch nog iets van proberen te maken en bij part-time ouderschap je kind dus een x periode per week/twee weken moeten missen doe je wellicht ook liever niet op basis van een gevoel..
pi_188732417
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2019 10:36 schreef isax het volgende:

[..]

Was je erbij ofzo?
Ben je een trol?

quote:
Hij heeft zijn vorige partner ook bedrogen met mij en ik kan me heel goed herinneren dat hij hierover ook nooit eerlijk is geweest richtig vorige partner dat hij een affaire had met mij.
pi_188732429
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 10:30 schreef Kikilola1 het volgende:

[..]

Ik weet niet wie de afzender is. Niet te achterhalen, maar mijn vermoedens worden wel bevestigd. Ik heb nooit deze vermoedens met iemand gedeeld. Ik denk een collega van werk of desbetreffende collega.
Hoe zo niet ? Moet toch wel te achterhalen zijn ?
  Redactie Frontpage zondag 1 september 2019 @ 10:45:28 #30
21273 JeMoeder
MijnMoeder
pi_188732529
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2019 10:39 schreef isax het volgende:

[..]

Nee maar je staat weer nogal snel klaar met je oordeel richting de ts. Domme, nutteloze post waar ze niks aan heeft
Ze heeft er heel veel aan. Hij ging vreemd met haar, waarom zou hij dan niet vreemd gaan met een ander terwijl hij met haar getrouwd is? TS had dit van km afstand aan kunnen zien komen.

Scheiding aanvragen en wegwezen TS.
Ta mère
El Coño
ウイスキー
  zondag 1 september 2019 @ 10:45:44 #31
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_188732532
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 10:22 schreef Kikilola1 het volgende:
Hij heeft zijn vorige partner ook bedrogen met mij
Wees blij, anders hadden jullie nooit wat kunnen beginnen samen.
Oh ja, bij dat bedrog was jij destijds dus ook (actief) betrokken.
pi_188732533
Als hij blijft ontkennen heb je twee keuzes. Je gelooft hem en laat het verder gaan, of je gelooft hem niet en blijft twijfelen. De relatie is dan sowieso al kapot; of hij het nou heeft gedaan of niet, want het vertrouwen is weg; of dat nou terecht is of niet. Hij ontkent alles, je hebt geen bewijs, dus tja. Lastig! Sterkte! :*
pi_188732540
TS, kun je proberen bewijs te verzamelen dat hij liegt? Telefoon checken, hem volgen als hij gaat ‘sporten’, bij zijn werk informeren of hij op zakenreis was/is?
pi_188732553
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 10:45 schreef JeMoeder het volgende:

[..]

Ze heeft er heel veel aan. Hij ging vreemd met haar, waarom zou hij dan niet vreemd gaan met een ander terwijl hij met haar getrouwd is? TS had dit van km afstand aan kunnen zien komen.

Scheiding aanvragen en wegwezen TS.
En dan ook nog een kind erbij. Das het ergste van alles.
pi_188732556
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 10:45 schreef JeMoeder het volgende:

[..]

Ze heeft er heel veel aan. Hij ging vreemd met haar, waarom zou hij dan niet vreemd gaan met een ander terwijl hij met haar getrouwd is? TS had dit van km afstand aan kunnen zien komen.

Scheiding aanvragen en wegwezen TS.
Alsnog niet haar eigen schuld maar die van haar man. Je kent haar situatie toch niet?
pi_188732577
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2019 10:46 schreef isax het volgende:

[..]

Alsnog niet haar eigen schuld maar die van haar man. Je kent haar situatie toch niet?
Hou toch op joh. Ze heeft zelf toch ook een verantwoording voor de keuzes die ze maakt. Ze gaat relatie aan met een man die al een relatie heeft... ze weet het... Vervolgens nog zwanger raken en nu zelf het 'slachtoffer' zijn van deze man.
  Redactie Frontpage zondag 1 september 2019 @ 10:48:15 #37
21273 JeMoeder
MijnMoeder
pi_188732579
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2019 10:46 schreef isax het volgende:

[..]

Alsnog niet haar eigen schuld maar die van haar man. Je kent haar situatie toch niet?
Ze wist welk vlees ze in de kuip had. Eens een alfamannetje altijd een alfamannetje. Ze doet/deed het zichzelf aan.
Ta mère
El Coño
ウイスキー
pi_188732638
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 10:32 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Zijn vorige partner te dominant of zei zij gewoon waar het op stond ?
Als ik jouw verhaal zo lees, weet je eigenlijk al wat voor een figuur je voor je hebt. Als hij zijn vorige partner voor heeft gelogen zou het precies hetzelfde bij jou doen. En wellicht dat hij jou bij zijn nieuw vlam ook dominant noemt omdat je dondergoed doorhebt wat er afspeelt.
Zijn vorige partner had ook door dat hij met mij vreemdging. Hij ontkende bij haar ook. Ze is er later wel door vrienden achter gekomen dat hij een affaire met mij had. Ze was denk ik dominant in de zin dat ze haar vermoedens meteen altijd op tafel legde bij hem. Mijn man kan de schuld snel bij iemand anders neerleggen. Dat doet hij bij mij, maar dit zal hij ook bij haar hebben gedaan. Hij kan je snel een schuldgevoel geven.
  Spellchecker zondag 1 september 2019 @ 10:52:25 #39
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_188732640
Wat een ellende weer ..... arm kindje.
pi_188732649
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 10:38 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:

[..]

Hoe zo niet ? Moet toch wel te achterhalen zijn ?
Misschien was het een ouderwetse brief gemaakt van uitgeknipte letters. :D
  zondag 1 september 2019 @ 10:54:48 #41
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_188732681
Je kunt het wel bij jezelf gaan zoeken door de zwangerschap en minder aandacht voor hem door jullie baby, maar dat is allemaal zinloos, het is gewoon de aard van het beestje, hij heeft helemaal geen redenen nodig om vreemd te gaan, hij gaat vreemd omdat hij zo is.

Persoonlijk zou ik er klaar mee zijn, maar dat moet je voor jezelf beslissen.
Deed hij het veilig met jou toen hij met jou vreemdging? Zo niet: dan doet hij dat nu ook niet.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_188732688
Een voortzetting van deze relatie klinkt niet heel verstandig. Dus ik hoop dat je financieel op eigen benen kunt staan TS. Ik zou al vast op zoek gaan naar een eigen huisje.
٩๏̯͡๏)۶
pi_188732693
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 10:33 schreef CoolGuy het volgende:

[..]

Ok, dat is alvast goed. Anyway, hij ontkent in alle toonaarden geef je aan. Je hebt geen bewijs, je hebt alleen overeenkomsten wellicht met toen hij met jou vreemdging, en voor de rest op z'n best indirect bewijs.

De vraag is nu wat je gaat doen. Want als zijn antwoorden voor jou niet bevredigend zijn, dan ga je dit onderwerp niet met rust laten. Als je dat laatste niet kunt, dan houdt het hoe dan ook op. Het alternatief is natuurlijk dat je bewijs gaat zoeken, maar als je dat gaat doen dan ga je er vanuit dat hij schuldig is, en als dat voor jou al in je hoofd zo is, dan is de relatie effectief ook voorbij lijkt me?

Daarnaast, wie was dan die 'afzender', want ik vind het vrij ver gaan dat iemand die niets met deze situatie van doen heeft jou een dergelijk bericht gaat sturen, dus zou ik bijna gaan denken dat de afzender degene is waarmee je man een affaire heeft, met als doel een breuk te forceren ofzo.

Hoe heeft je man dat bericht uitgelegd? Heb je hem dat voorgehouden?

Dat alles gezegd hebbende, ik vind dat er wel érg veel rode vlaggen zijn in deze situatie.
Ik weet niet zeker wie de afzender is, ik denk de desbetreffende collega. Mijn man geeft aan dat ik me verder niet moet aanstellen over dat bericht. Hij deed er lacherig over. Hij schrok niet eens van het bericht.
pi_188732707
Vreemdgaan hoort er nou eenmaal bij in het leven. 25 jaar of langer bij hetzelfde wijf blijven wordt geen enkele man gelukkig van
Zonder wrijving geen glans
pi_188732716
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 10:52 schreef Kikilola1 het volgende:

[..]

Zijn vorige partner had ook door dat hij met mij vreemdging. Hij ontkende bij haar ook. Ze is er later wel door vrienden achter gekomen dat hij een affaire met mij had. Ze was denk ik dominant in de zin dat ze haar vermoedens meteen altijd op tafel legde bij hem. Mijn man kan de schuld snel bij iemand anders neerleggen. Dat doet hij bij mij, maar dit zal hij ook bij haar hebben gedaan. Hij kan je snel een schuldgevoel geven.
Ik denk dat je hier jezelf al antwoord geeft. Nou jou, dat weet ik zeker. Wat je mot doen ? Dat kan alleen jij voor jezelf bepalen.

Cut the crap en gooi het voor zijn voeten, ook met wat hij in het verleden bij jou gedaan heeft. Als hij dan wéér wegloopt weet je hoe laat het is. Immers is het zo dat als hij echt van je houdt hij zijn stinkende best zou doen om het tegendeel te bewijzen. Zolang dat uit blijft.... iets met 1+1
pi_188732724
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 10:34 schreef Scary_Mary het volgende:

[..]

Ben je afgezien van zijn afwezigheid verder wel tevreden over jullie relatie? Kijkt ie wel voldoende om naar jullie kind enzo?
Tevreden, op dit moment niet. In het begin van onze relatie wel.
Hij werkt veel. Als hij thuis komt kan het soms zijn dat hij moe is en liever op de bank wilt gaan liggen dan om te kijken naar zijn eigen kind. Ik heb idee dat hij vaker aan het vluchten is om niet thuis te hoeven zijn.
  zondag 1 september 2019 @ 10:57:23 #47
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_188732727
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 10:55 schreef Kikilola1 het volgende:

[..]

Ik weet niet zeker wie de afzender is, ik denk de desbetreffende collega. Mijn man geeft aan dat ik me verder niet moet aanstellen over dat bericht. Hij deed er lacherig over. Hij schrok niet eens van het bericht.
Hoe is het huwelijksleven verder? En hoe gaat hij om met zijn kind?
The love you take is equal to the love you make.
pi_188732747
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 10:34 schreef DonnaNoble het volgende:

[..]

Tja, dus je hebt een relatie met een man waarvan je al wist dat hij liegt en vreemdgaat, en er zitten zich ook nog anonieme mensen mee te bemoeien. Lijkt me knap ingewikkeld.

Maar op je vraag 'hoe nu verder': wat wil jij? Kun je de andere kant opkijken en doen alsof er niks aan de hand is? Wil je de relatie beëindigen?
(ja, je wil het liefst dat hij alles eerlijk opbiecht en het nooit meer doet, maar hoe reëel schat je die kans in?)
Ik weet niet wat ik nu wil. Hij had me beloofd na de situatie met vorige relatie, dit nooit meer te doen, het was eenmalig, omdat ik de liefde van zijn leven ben.
pi_188732751
Ga van het beste uit, maar bereid je voor op het ergste.

Dan valt de schade uiteindelijk altijd mee.

Ik zou er even voor gaan zitten en kijken waar het gedoe zal komen te liggen mochten jullie uit elkaar gaan, dan heb je dat voorbereid en ben je eigenlijk klaar.

Dan is de volgende stap achterhalen of hij ook echt iets aan het doen is, zoals ik het lees denk ik ook van wel maar goed wij kennen hem niet.
pi_188732762
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 10:58 schreef Kikilola1 het volgende:

[..]

Ik weet niet wat ik nu wil. Hij had me beloofd na de situatie met vorige relatie, dit nooit meer te doen, het was eenmalig, omdat ik de liefde van zijn leven ben.
Dan mag hij alles uit de kast halen om het tegendeel te bewijzen.
Rare reactie van hem trouwens om zo lacherig te doen over die brief

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 01-09-2019 11:00:12 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')